Bilgi 1vs1 Colosseum Map / Kolezyum Haritası

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Merhaba Arkadaşlar.

1vs1 Etkinlikleri için kullanacağımız harita detayları hakkında bilgi vermek istiyorum .

HighresScreenshot00293.png

HighresScreenshot00299.png

HighresScreenshot00306.png

HighresScreenshot00307.png

HighresScreenshot00300.png

Harita 1vs1 Turnuvası için düzenlenmiştir.

Harita içerisinde 1 adet kapı bulunmaktadır. ( 1. Fotoğrafta görebilirsiniz ) Oyuncular bu kapıdan geçtikleri zaman otomatik olarak Dorion'a ışınlanacaktır.

Harita içerisine Mavi ve Kırmızı alanlar eklendi. Katılımcılara maçların öncesinde renkleri söylenecektir, bu alanlardan başlamaları gerekmektedir.

Maçlar esnasında oyuncuların isimleri ve HP - Mana barları ekranda sağ ve sol köşelerde görünecektir.

Harita içerisinde olan maçları anlık olarak aynı harita içerisinde bir yetkili ve uzaktan farklı yetkililer takip edecektir.

1vs1 için tasarlattığımız harita ilerleyen zamanlarda bir revizyon alarak farklı içeriklere ev sahipliği yapabilir.

Aziz

Üye
Elinize sağlık. Gayet güzel görünüyor. Burada yarışmak isterdim. Oyuna ve temaya uyum sağlamış. Tabii keşke içeriden inceleme fırsatım olsaydı. Umarım bir gün oyunculara açılır ve o zaman içeriye girme avantajı sağlarız. Ses efektleri vs var mı? İçeriye girdiğimizde herhangi bir gladyatör arena sesleri, kılıç sesleri varsa mükemmel olur.

Alkoer

Üye
Harika olmuş elinize sağlık.

Acaba bu turnuvayı oyun içerisinden izlemek mümkün olurmu birgün? Başka oyunlarda ki inspect özelliği gibi 2 karakterinde vurduğu skiller gözükse, itemleri gözükse harika olur.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Harika olmuş elinize sağlık.

Acaba bu turnuvayı oyun içerisinden izlemek mümkün olurmu birgün? Başka oyunlarda ki inspect özelliği gibi 2 karakterinde vurduğu skiller gözükse, itemleri gözükse harika olur.

Turnuvayı oyun içerisinden bu aşamada izlemek maalesef mümkün değil. Oyuncuların maksimum düzeyde FPS alabilmesi için ilgili alanda maksimum 2 oyuncu bulunabiliyor, limit koyuldu.
Karakterlerin vurduğu yetenekleri gösteremiyoruz, hata oluşuyor ancak kamerasından izlenecek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt