30007 hatası

jet112

Üye
Start dedikten sonra bu hatayı alıyorum. Mini pact yükledim ama sorun hale devam ediyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    75.6 KB · Görüntüleme: 85
  • Adsız111.png
    Adsız111.png
    261.3 KB · Görüntüleme: 82

Mergen

Üye
Bu hata ile karşılaşıyorsanız bir sebepten dolayı Windows Başlangıç Yapılandırması'nda Windows Sürücü İmza Zorlaması (DSE) devre dışı kalmış demektir. DSE 64-bit Windows versiyonlarında tüm yüklü çekirdek modu sürücülerini kod işaret sertifikası kontrollerine zorlayan bir güvenlik mekanizmasıdır. EasyAntiCheat bu özelliğin etkin olmasını gerektirir.

Sorunu çözmek ve DSE'yi etkinleştirmek için Yönetici olarak komut isteminde şu kodları yaz ve değişikliklerin uygulanması için Windows'u yeniden başlat:

bcdedit -set TESTSIGNING OFF
bcdedit -set NOINTEGRITYCHECKS OFF

lord0amq

Üye
O kodları yazdıgmda
iç yada dış komut çalıştırılabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor
yazısı yazıor komut sisteminde ?

Bu hata ile karşılaşıyorsanız bir sebepten dolayı Windows Başlangıç Yapılandırması'nda Windows Sürücü İmza Zorlaması (DSE) devre dışı kalmış demektir. DSE 64-bit Windows versiyonlarında tüm yüklü çekirdek modu sürücülerini kod işaret sertifikası kontrollerine zorlayan bir güvenlik mekanizmasıdır. EasyAntiCheat bu özelliğin etkin olmasını gerektirir.

Sorunu çözmek ve DSE'yi etkinleştirmek için Yönetici olarak komut isteminde şu kodları yaz ve değişikliklerin uygulanması için Windows'u yeniden başlat:

bcdedit -set TESTSIGNING OFF
bcdedit -set NOINTEGRITYCHECKS OFF
Lütfen yardımcı olurmsunuz aylardır bekliyorum oyun acıldı giremiyorum :) aynı sorun bendede var ilk başta 30005 di windows update ile çözdüm sandım ama suan 30007 sorunu ile giremiyorum

Kodları yazdım resetledim. şmdide ''DXGIGetDebugInterface1 yordam giriş noktası, dxgi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulanamadı.'' hatası alıyorum :/

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt