Klan Arıyorum 35 Yaş Clan arıyorum. 16 yıl Tp mage

72DUVARR

Üye
Aktif olarak hala oynuyorum. Tpmage - Archer- Warrior Oynuyorum. Yaş ortalaması yüksek toksik ortamı olmayan arkadaşlar mesaj atabilir.
Saygılar.

ProbLem

Üye
Yaşım 35 benimde, 2004 den 2008 e kadar aralıksız oynadım malum oyunu empire zamanı çok zevkli geliyordu bana, free drake ile bıraktım ara ara girdim ama yeni gelen yenilikleri benimseyemedim ve çektim gittim. Maradondan civcivleri toplayan bir adamdım ben :) Alfa ya katıldım empire zamanındaki heyecanı tekrar yaşadım umarım uzun soluklu bir platform olur benim için.

cengiz93

Üye
beyler yaş 30 AKINCILAR clanım vardı birlikte tekrar kuralım iş gereği 2-6 saat gunluk ayırabiliyorum ne dersiniz. betadan falan arkadaşlar vardı onlarla toplanacaktık

Aslantheband

Üye
Merhaba ben de sizinle aynı arayistayim. Yas 30. Beraber bir clan yapabiliriz isterseniz.

cengiz93

Üye
diğer clan kuranlar çok kasıyor yok 12 saat günlük aktiflik falan herşeyi hırsa bağlamışlar ama bana göre gerçek bir dost clanı daha önemli herşey item lv değil hepsi sağlanır yardımlaşarak.

cengiz93

Üye
AKINCILAR Klanımıza Okçu Priest Mage warrior alımı vardır. Klan genel olarak Okçu farm klanıdır. Gelişen karakterlerden sonra klanda farm + pk dönmeye devam edecek. İtemler Eşit olarak pay edilecek ve yardımlaşma olacaktır. Oyun içi etkinlik saatlerine göre farm yada pk saatlerimiz olacak isteyen istediği kadar farma katılabilir pk ya katılabilir herkes müsaitlik durumuna göre ilerleme sağlamış olacak. Dürüst olamayacak arkadaşlar gelmesin AİLE olacaklar buyursun. https://discord.gg/vSy2QAa8

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt