3lü 5li ok hasarının Düşük olması ?

zer03

Üye
Merhabalar, konusu varmı emin değilim açıkcası denk gelmedim. Ancak bugün oyunda birşey dikkatimi çekti.
Archer'larda 5lü ve 3lü ok skilleri bildiğim kadarıyla 3x yada 5x dmg (ortalama) vurması gerekiyor. Ancak 5li ve 3lü ok baya baya düşük bir hasar veriyor. Örnek resim ekledim. Quick Shot yada R ile vurduğum zaman ortalama 400-430 arası hasar verirken, 5li yada 3lü de ortalama hasara 325-340 arasında kalıyor. Bunun nedeni nedir ? Tamam 5li okun tamamı 430 vursun demiyorum ancak o zaman 5li okun mantığı nedir ?

Ayrıca %250skilini de denedim. oda ortalama 930 civarında kalıyor. Oradada bi eksiklik var sanki. Skill hasarlarımı düşürüldü acaba ?

sssAdsız.png

N1pple

Üye
Bizler bunları eleştirince yiaaaa 20senelik oyunlar ne halde cart curt çekiyor dc de polyanna arkadaşlarımız. Arkadaşım temel oynanış mekaniklerinde hasarlarsa skilllerde statlarda sıkıntı var diyoruz yauvvv yallah başka oyuna yazıyorlar :D Problem söyleyince suçlu olunduğu için ve bunu savunacak birileri çıktığı için düzelmiyor bu sıkıntılar. Aynı durum priestte de var mage de de var göründüğü gibi okçuda da var ama inatla görmezden geliniyor. Sebebini zerre algılayamıyorum ekibe ilettik incelerler demekten başka da bir cevap gelmiyor. Bir oyun onca vakit betalar yapıp hala hasar sıkıntılarını temel oynanış mekaniklerini nasıl bu şekilde bırakmayı başarır bilmiyorum. Neyse hasar vurmayın daha yavaş kesip daha fazla mana harcayın pot alın erken erişimdeyiz geliştirmek lazım oyunu!

JaxSui

J
Benden başka bundan rahatsız olanlar da varmış. Çok sevindim. Hatta bunu ben yönetime ilettim. PVE okçu 3lü 5li taban hasarı artmalı...

PlayzZerzHD

Üye
Okçuyu silip en baştan tasarlanması gerekiyor.
Üç beş skill ile o sınıf iflah olacak gibi değil.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt