76 seviye kullanılmayan Xp sc hk

_F_G_

Üye
Giriş ödüllerinden ve cfw etkinliğinden gelen Xp scleri kullanamıyoruz bankaya koyamiyoruz. Çöpe atmadım bı düzenleme gelir diye bu konu hakkında düşünceniz nedir ?

Pitou

Üye
Biz 85 olunca kullanıma açılacağını düşünüyorum. Benim korkum o ki acı çekecez 85 olmak için tam 85 olduk derken Etkinliklerle herkes çok kolay 85 olabilecek olan bize olcak gibi geliyor bana.

_F_G_

Üye
Kullanıma açılmayacaksa cfw etkinlik ödülleri güncellenebilir. Benim kafamdaki soru şu, çöpe atsam mı saklasam mı ?

priesttt

Üye
Lunaskarın Free proteandan aldığı sc mi bu sanırım doğru bir karar 76 lw %15 exp scroll var %20 vermesi mantıksız olurdu zaten

Balerion

Üye
Biz 85 olunca kullanıma açılacağını düşünüyorum. Benim korkum o ki acı çekecez 85 olmak için tam 85 olduk derken Etkinliklerle herkes çok kolay 85 olabilecek olan bize olcak gibi geliyor bana.
Her level cap'ına ilk ulaşanlardanım. 65, 75, (85 coming soon)

Hırslı oynayanlar en zor şekliyle o levele çıkıyor. Sonrasında ise halk ağzıyla söylemek gerekirse "at b*ku gibi dökülenler" yaa level kasılmıyo yiaa diye ağlıyor. Sonra oyuncu kaybetmemek için kolaylaştırıyorlar.

Yüksek levele ulaşma hırsım hep ben o levele ulaştıktan sonra heba oldu

HeaveN

Üye
Hepsini çöp attım baya vardı yapcak birşey yok saklasan boş çünkü yeni düzenleme gelcek 76 üstü kullanım açık olcak eskiler üzerinde düzeltilceni sanmıyorum.
Çünkü eski olanlar 75 lvl ve altı exp sc.

mmtakiff06

Üye
O yüzden acele etmedim. Dungeonlarla yavaştan ilerliyorum zevklide oluyor acelem yok sizede tavsiyem böyle daha zevkli.

Balerion

Üye
O yüzden acele etmedim. Dungeonlarla yavaştan ilerliyorum zevklide oluyor acelem yok sizede tavsiyem böyle daha zevkli.
O durumda rekabetten geri kalırsın hocam solo farmda row farmda gelip slotu alırlar elinizde. Dvde leveli 85 yapan adam daha kotü itemi bile olsa 77de kalan oyuncuyu yener. Level doğrudan güç kazandırır. O yüzden ben başka türlü kısıtlanması taraftarıyim

mmtakiff06

Üye
O durumda rekabetten geri kalırsın hocam solo farmda row farmda gelip slotu alırlar elinizde. Dvde leveli 85 yapan adam daha kotü itemi bile olsa 77de kalan oyuncuyu yener. Level doğrudan güç kazandırır. O yüzden ben başka türlü kısıtlanması taraftarıyim
Rekabetten geri kalmiyorum. Craft bölümünde zaman geçiriyorum. Ayrıca rekabet sadece level ile sınıflandırılmıyor , mesela karakter güçlendirmede item , ve para gerekiyor her oyuncu farm atmak zorunda değil karekterini güçlendirmek için oyunun keşfedilmesi gereken bölümleride var sadece balık tutmakla bile karakterini güçlendirebilirsin bilgin olsun.

Balerion

Üye
Rekabetten geri kalmiyorum. Craft bölümünde zaman geçiriyorum. Ayrıca rekabet sadece level ile sınıflandırılmıyor , mesela karakter güçlendirmede item , ve para gerekiyor her oyuncu farm atmak zorunda değil karekterini güçlendirmek için oyunun keşfedilmesi gereken bölümleride var sadece balık tutmakla bile karakterini güçlendirebilirsin bilgin olsun.
Hocam son cümleniz beni hayal kirıklığina ugrattı, benim bunlari bilmediğim varsayımınız hoş değil ben 33 seviye balıkciyım. 1 mlik yem ile 900klık balık tutuluyo, %10 zararına iş yaparak neyi geliştiriyoruz? Ben exp için acele ederken bir yandan da 260 m kastım, bunun 100msi kâr. Oyunun açıldiğı gunden beri balık tutsan bu oarayı kazanamazsın net söyliyim

mmtakiff06

Üye
Hocam son cümleniz beni hayal kirıklığina ugrattı, benim bunlari bilmediğim varsayımınız hoş değil ben 33 seviye balıkciyım. 1 mlik yem ile 900klık balık tutuluyo, %10 zararına iş yaparak neyi geliştiriyoruz? Ben exp için acele ederken bir yandan da 260 m kastım, bunun 100msi kâr. Oyunun açıldiğı gunden beri balık tutsan bu oarayı kazanamazsın net söyliyim
1k olan horse mackarel ile 40 k olan bluefin tutupta para kazanamıyorsan , boşa balık tutmuşsun kral uzatmayalim piyasayı takip et derim kolay gelsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt