85 Cap Geldıgınde Toplayıcılıgı Bekleyen Sorunlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetbba

Yeni Üye
ıyı gunler ben rıse onlıne oyununu severek oynayanlardanım bıldıgınz gıbı yenı cap geldıgınde toplayıcılık yapınlan ( hagard ve haard) 1 2 3 4 5 ın full dıyecek olması ben level kasmak ıstemıyorm toplayıcılık yapmak ıstesem yapamaycam ben bu oyunun bu kısmını sevıyorum sız dıger chlerıde np ıle gırılecek tarzında konusma yaptınız ben pk atmıyorm ben slotda farm atmıyorm işden geldıgımde saglıklı bır bıcımde toplayıcılık yapıp meslek gelıstıyorum benm gıbı oyuncuları ne zman dusuneceksınız toplayıcılık veya meslek grubundakı sorunları neden dıger sorunlar gıbı hızlı cozmek ıstemıyorusnz bu oyunda bu sıstem varsa herseyı pk ya odaklı yaparsanız benım gıbı oyunculara ne cozum bulacaksınız en basıtısı skınıng ex ve hız yemeklerı basılmıyor 20 lwl enhanced bıcagı kullanılmıyor vs bu tur sorunlarada oncelık verırsenız sevınırım . hagard 1 2 3 4 5 degılde 7 8 9 10 toplayıclık acılabılır 19ndan snra ve metaryeller sabıt yerde degılde sureklı degısen yerde cıkarsa mafyacılıgında onune gecılmıs olur saygılar

Reverentia

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Öneri/İstek/Talep/Şikayet vb durumlar için oyun içi ticket sistemini kullanmanız gerekmektedir.

İyi oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt