85 Level Cap 23 Mart tarihinde Gelmeli mi? - Anket

Sizce 85 Level Cap 23 Mart tarihinde gelmeli mi?

• Evet! Zamanı gelmişti.

Oy: 14 25.0%
  • Hayır! Henüz çok erken.

Oy: 42 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

ECOMI

Üye
Merhaba,

Birçok oyuncunun 85 level için çok erken olduğunu düşündüğünü biliyoruz. Yönetimin cümleleriyle, "Bu oyunu sizler oynuyorsunuz. Biz sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirmeleri ve yenilikleri getiriyoruz. Günün sonunda bunlara karar verecek olan siz oyuncularsınız."

Madem öyle, buyrun ankete katılın.

İyi forumlar.

here1am1

Üye
Erken olduğunu düşünüyorum.65'de yapılan hata yapılıyor bence dengelemeyi oturtmak için level capi genişletmenin çözüm olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme:

N3v3N

Üye
Bu işin sonu yok gibi. 5-6 ay sonra denge denilip 95 gelir :D

Uçan Zürafa

Üye
Bence de erken, bunun yerine 70 level sonrası için görevler eklenebilirdi sadece. Ama tabii boşuna konuşmuş olacağız. Gelen gelecek.

priesttt

Üye
mage ve priestin 75 skillerinin işlevsizliği düzeltilmemiş, cfw de protean düzenli olarak kaybetmişlen erken di belki yeni capte bu sorunlar düzeltilir. Yeni Baff ve AC scnin rise cash fiyatı ciddi artar sanırım yeni premiumda geldiğine göre gidişat belli

BySavas

Üye
Çok ama çok erken oyun officialdemi ki 85 lwl geliyor ?
Kesinlikle gelmemeli oyundan iyice soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz tebrikler.

Pitou

Üye
Arkadaşlar yanlış düşünüyorsunuz 75 lvl de bir denge kurulduğunda 85 capde tamamen bu kurulan denge bozulacaktı. Dengeyi 85 cap de kurmak çok daha mantıklı bir karar. Bence yönetim tamamen doğru bir yolda ilerliyor. 75 cap de yeni gelen yetenekleri hala kullanamıyoruz böyle bir rezillik olabilir mi tabiki gelmeli geç bile kalındı.

Rosalindaa

Üye
Anket açsan nolur ROW gelmesin diyede anket açıldı çoğu kişi hayır verdi yinede getirildi.Seni beni dinlemezler.

eneskur16

Üye
Çok erken daha çoğu şey yerine oturmamışken 85 cap gelmesi sadece insaları oyalar ve yönetime row parası kazandırır neden çünkü slotlar şişecek haliyle row'a talep artacak.

Burtto

Üye
20 30 hesapla dungeon girenler gelmesini istemiyor belli :D kim kasıcak okadar charı 85 e :D

N3v3N

Üye
20 30 hesapla dungeon girenler gelmesini istemiyor belli :D kim kasıcak okadar charı 85 e :D
Dungeonlara gire gire kasarlar yine. Slotlarda da Multi hesaplar var. Ztn farm atıyorlar bir yandan da exp kasmis olurlar. Onların işine gelir yeni lvl.

Alkoer

Üye
Arkadaşlar yanlış düşünüyorsunuz 75 lvl de bir denge kurulduğunda 85 capde tamamen bu kurulan denge bozulacaktı. Dengeyi 85 cap de kurmak çok daha mantıklı bir karar. Bence yönetim tamamen doğru bir yolda ilerliyor. 75 cap de yeni gelen yetenekleri hala kullanamıyoruz böyle bir rezillik olabilir mi tabiki gelmeli geç bile kalındı.
Priest yönünden haklısınız. Skill point yetersiz şuan.

Fakat alpha-betası 70lv üzerinden yapılan çıkışı 65lv olan oyunun 1 seneden kısa sürede 2 adet Lv cap arttırımı çok aşırıya kaçmak bence. Hele ki hâlâ çözülememiş bugların, performans sorunlarının ve sınıf denge sorunlarının olduğu bir zamanda.

65cap ve 75cap te düzeltilemeyen dengenin şimdi düzeleceğine inanmamız ayrı bir olay.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt