Öneri _Rise_Fire_ Çarım soyuldu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Rise_Fire_

Üye
Merhaba arkadaşlar.
yaz ayları ve işlerin yoğunluğundan dolayı, açıldığı ilk günden beri oyuncusu olduğum mage Çarıma ara vermek zorunda kalmış bulundum. Geçtiğimiz günlerde bir fırsatını bulup mağazaya gelen yeni eşyalar yeni güncellemeler için. Pc i açıp start butonuna bastım. Güncellemeleri aldıktan sonra oyuna girdiğimde Çarımın bomboş olduğunu gördüm.
Hemen yetkili Admin arkadaşım iLe iletişime geçtim ve her zamanki gibi anında destekte bulundu. Çarıma 8. Ayın 11 yada 12 sinde trade yolu iLe itemlerin ve mevcut paranın DarkSolider isimli çara aktarıldığını söyledi.
işin garip yanı ben id pas ı hiç bir şekilde hiç kimse ile paylaşmadım. Çarda ne vardı diye soracak olursanız, oyunun bu günkü şartlarına göre sanırım Çar çöp olmuş itemler demek yanlış olmaz. 7 sage rod, 8 heavey set, ve magus set.
admin arkadaşıma şunu söyledim: itemlerim geri gelecek mi ?
bana verdiği cevap ; itemler piyasaya dağılmış, geri veremeyiz. Güvenlik için şifrenizi değiştirin.
bu arada 2 faktörlü koruma falan da kullanmadım, çünkü şifremi benden başka hiç kimse bilmiyordu.
oyunun ilk gününden oynadığım güne kadar beni tanımış olan aktif oyuncular. Benim gibi malum oyunu bırakıp Rise başlayın oradaki nick şerimizden bir birinizi tanıdığımız dostlar, hatta ve hatta yayıncı arkadaşlar. Benim bu itemlere tanezül bile etmeyeceğimi çok ama çok iyi bilirler. Gidenin peşine düşmüyorum! Ama nasıl gittiğini sorgulamadan da edemiyorum.
aslında altında çok basit bir sahtekarlık yatıyor gibi bir mevzu gibi duruyor.
trade at arkadaşına itemleri ver, sonra soyuldum itemlerim ne olacak abi! Gibisinden anladı sanırım yetkili admin.
Admin ler forum a giriyor mu ? İnceliyor mu ? Bilmiyorum. Umarım bu yazacaklarımı okur.
Sevgili admin ben yıllarını knight da harcamış 41 yaşında, Real hayatında ithalatçı bir firmada bölge sorumlusu ve müzik üreten bir aranjörüm.
sana tavsiyem ( ister tınlar veya tınlamazsınız) bu gibi analizlerinizi iyi yapmanız gerekir. Mesela ben olsam. Hesap geçmişini dikkate alırdım. O zaman şöyle düşüne bilirdim ; bu adam açılış tarihinden bu yana ( ki kısa bir zaman zarfında ) mağazaya yaptığı bu ödeme yada alış veriş ile zaten en güzel itemleri eşyaları ala bilirdi. Günümüz şartlarında adamın çalınan itemleri zaten çöp, şifresini kimse ile paylaşmadığı yada işin içerisinde dalavere yok sanki diyip düşüne bilirdim.
nerde kaldı şimdi sizin malum oyundaki haksızlıklara karşı yarattığınız adalet heykeli, otchiwa anıtı ?
beni üzdünüz abi. Devam eden oynayan ve oyun için hala çaba sarf edip geliştirmeye devam eden yetkililere yürekten başarılar diliyorum. Herkese iyi oyunlar..

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz, bu gibi durumlar yaşamamak için tüm oyuncularımıza 2 adımlı doğrulamayı kurmasını öneriyorum. Yaşadığınız duruma gelecek olursak maalesef yönetimin bu konuda alabileceği herhangi bir aksiyon bulunmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt