Açıklama bekliyorum.

ozy395

Üye
Bug kullananlar ifşalaniyor. Dupe yapanlar ifşalaniyor .küfür edenler ifşalaniyor. Tek aldigim geri dönüş mesaji ' ilgili birime iletildi ' Ama ayni insanlar her gün oyunda ?
Bi yaptırım veya bi cezası yoksa bunların Bosuna size yardimci olmak icin ugrasmasin bunca insan. ( madem ilgili bi birim var . Görelim artık nasıl ilgilendiklerini.)

berke3443

Üye
Şuanki oyun amacının oyunun acıklarını bulmak. Bence bu tarz insanları banlamak bir duzelyde yanlıs. sonucta bu insanlar oyunun acıklarını bulan insanlar, acık ve bug bulan insanların hepsini banlarlarsa bu işi kim yapacak ?

ozy395

Üye
Şuanki oyun amacının oyunun acıklarını bulmak. Bence bu tarz insanları banlamak bir duzelyde yanlıs. sonucta bu insanlar oyunun acıklarını bulan insanlar, acık ve bug bulan insanların hepsini banlarlarsa bu işi kim yapacak ?
Forumda ki konulara genel olarak bi göz gezdir ondan sonra tekrar beklerim.

berke3443

Üye
Forumda ki konulara genel olarak bi göz gezdir ondan sonra tekrar beklerim.
ben forumları gunluk inceliyorum aynı zamanda gorusum su sekildedirki oyunu yapan bunu modere eden insanların tek amacı herkese herseyi acık acık ifade etmekden ziyade bu şikayetleri onem sirasına koyup tek tek sorunların cozulmesi. Projede calısanlarında insan oldugunu dusunursek, her şikayetten istedigimiz yanıtı almadıgımızda bukadarmıs biz payımıza dusen seyi yaptık diyip konuyu kapatmak bence daha dogru olur.

Nisshe

Moderator
Çok kolay bir yöntem hocam Dupecileri tespit etceksen ticket sisteminde hiç ticket açmışmı , yoksa bildirmeden devammı etmiş bakcaksın bildirmemişsin basacaksın anakart seri numarasına banı başka char açıpta gelemiyecek.

ozy395

Üye
Çok kolay bir yöntem hocam Dupecileri tespit etceksen ticket sisteminde hiç ticket açmışmı , yoksa bildirmeden devammı etmiş bakcaksın bildirmemişsin basacaksın anakart seri numarasına banı başka char açıpta gelemiyecek.
tamda olmasini istedigim şey bu .

uturuncu

Üye
:) Bugu bulmak başka fırsata çevirmek başka
bug aramak çok keyifli açtım bir okçu açtım görev beni nereye yönlendirirse oraya gidiyorum görev yerinde gördüğüm kayalıkları deniyorum tek tek çıkabiliyorsam deniyorum. çok rahat valla okçu, özellikle battle priestten sonra yağ gibi geldi :D ben ne çileler çekmişim dedim kendi kendime. bu arada yeni bir yama gelmeyeli biraz oluyor araya bayram girdi ona yoruyorum ama bir yandan da acaba alfa-2 nin sonlarına mı geldik yoksa diye düşünüyorum gerçi pek sanmıyorum. bir tarih belirtildi mi alfa-2 ne zaman bitecek diye? forumda karşılaştığımı hatırlamıyorum da

Nisshe

Moderator
bug aramak çok keyifli açtım bir okçu açtım görev beni nereye yönlendirirse oraya gidiyorum görev yerinde gördüğüm kayalıkları deniyorum tek tek çıkabiliyorsam deniyorum. çok rahat valla okçu, özellikle battle priestten sonra yağ gibi geldi :D ben ne çileler çekmişim dedim kendi kendime. bu arada yeni bir yama gelmeyeli biraz oluyor araya bayram girdi ona yoruyorum ama bir yandan da acaba alfa-2 nin sonlarına mı geldik yoksa diye düşünüyorum gerçi pek sanmıyorum. bir tarih belirtildi mi alfa-2 ne zaman bitecek diye? forumda karşılaştığımı hatırlamıyorum da
Beta için çok erken bir ton bug var pazar sistemi zaten şuanda rezalet durumda :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt