Alfa 2 'de sizi en çok heyecanlandıracak yenilik ne olur?

Alfa 2'de sizi en çok heyecanlandıracak yenilik ne olur?

• Yeni karakter modelleri (saç, dövme, yara dahil)

Oy: 8 5.3%
  • Performans geliştirmesi

Oy: 58 38.2%
  • Pet ve binekler

Oy: 6 3.9%
  • Görevler

Oy: 10 6.6%
  • Upgrade sistemi

Oy: 9 5.9%
  • Rün sistemi

Oy: 14 9.2%
  • Yeni koşu animasyonları

Oy: 12 7.9%
  • Silah parlamaları

Oy: 20 13.2%
  • Yenilenen skill efektleri (animasyonla karıştırmayın lütfen)

Oy: 7 4.6%
  • Diğer (Aşağıda yorumla belirtiniz)

Oy: 8 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    152

Vision

Senior Moderatör
Hocam dediğiniz gibi hatalara bağlı olarak sürenin kısalacağı ya da uzayacağı öngörülüyor. Herkesin merak ettiği soru, hata oranı çok düşük olur ve kolay giderilebilecek hatalar olursa hemen kapalı beta - açık beta yapılma ihtimali nedir ? Birde şuan için yapılan iyileştirmeler ve oyuna eklenen özellikler, oyunun açılması ve oynanması için bizlere yeterlidir. :) Sonra yapılması gereken şeylerin, açılıştan sonraki 5-6 aylık uzunca bir süreye yayıp yamalarla entegre etmeyi düşünseler hem oyun yapımcıları hem de oyunu bekleyen kitle olarak herkes mutlu olur görüşündeyim. :)
Selam, belirtmiş olduğunuz gibi hata oranı düşük olursa geçiş süreçleri aynı oranda hızlanacaktır. Fakat beta süreçlerinde yapılması planlanan çalışmalar da mevcut, örnek vermek gerekirse; arcane mage, ui/ux çalışmaları gibi. Bu çalışmaların resmi sürümden önce tamamlanması planlanıyor.

tulca

Üye
Alfa 2.0'ın Ramazan'ın ortalarına varmadan açılacağı bilgisi verildi. Bu aşamada açık beta için bir tarih verilmesi pek mümkün gözükmüyor. Alfa 2.0'da ve kapalı beta süreçlerinde ortaya çıkan hatalara bağlı olarak süre değişkenlik gösterecektir.
ramazanda açık bırakın barı ramazan boyunca oynuyalım oyunu

wedo

Üye
açılsında biraz oynayalım başka ne isteriz :)) hatalar giderilir elbet ekip çok iyi çalışıyor

Sukuna

Üye
Rebirth var mı bilmiyorum ama, Rebirth görmek beni çok heycanlandırırdı doğrusu, bunla beraber kendine özel pelerin şekilleri ve NP sembolleri.

Fischer

Üye
Birkaç tanesi hakkında düşüncelerimi sunmak istiyorum;

• Yeni karakter modelleri (saç, dövme, yara dahil): Eğer karaktere herhangi ekstra bir güç sağlamayacaksa olabilir.
  • Performans geliştirmesi: Performans geliştirmesi günümüz oyunları için bir oyunun ayakta kalabilmesi için şart olmuş durumda. Zamanla performansın stabil duruma geleceğini tahmin ediyorum. Hatta bununla ilgili bir benchmark testini Alpha 2 tanıtım videosunda göstermişlerdi, bu konu üzerinde durmaları oldukça güzel.
  • Görevler: Görevlerin hikayeye göre dizayn edilmesi ve sürdürülebilir olması daha zevkli olacaktır. Birbirini tekrarlayan görevler oyuncuyu bıktırabiliyor.
  • Upgrade Sistemi: Beni en çok heyecanlandıran sistemin, upgrade sistemi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü oyunun yaşam döngüsünü belirleyen önemli faktörlerden birisi. Alpha 2 için sunulan videodan anladığımız kadarıyla bazı düzenlemeler yapılmış. Bu duruma oldukça sevindim. Ayrıca şans arttırıcı eşyaların, oyunun paralı mağazasında olmamasını diliyorum, mümkünse böyle bir eşya olmazsa çok daha iyi olacaktır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt