Güzel Şeyler Zaman Alır

draz81forza

Üye
hocam Burhan Beyin ve diğer moderatör arkadaşlarımız demesine göre şuan her şey hazır fakat testler yapılıyor eğer olumlu sonuç alınırsa açılıakmış alpha 2

tulca

Üye
İnsanlar sabırsızlandı amA hızlı giden atın poku seyrek düşer derler o yüzden Gözden kaçırdığınız hatalar olma ihtimalinden dolayı bazı insanlar bunu kolluyolar açığınızı yakalayıp bunu koza kara çevircekler o yüzden beklemedeyiz

Lolgamelol2

Üye
Cidden bu kadar yavaş çalışan bir ekip görmedim sanki offical acıyorlar alt tarafı alpha 2 ya

Rhudenz

Üye
Ramazan boyunca açık kalıcak denildi. Daha ne kadar net bir tarih verilebilir ki. :) Az daha sabır acele ettirmek bir fayda sağlamıyacak iki taraf içinde en güzeli verdikleri tarihi desteklemek. Yeni bir oyun ve Alfa testi için hazırlanıyor. Ağır eleştiriler de olucak güzel yorumlarda, ilk heves kırılmasın diye player odaklı olması için elinden geleni yapan bir ekip var.

Geliyor gelmekte olan çok az kaldı.

AHMET

Üye
tam öyle denmedi aslında,ramazanda ulaşılabilir olacak dendi,ramazanın ilk gününden sonu gününe kadar oynayacaksınız gibi bir yaklaşım var,aslında ramazan mevzusu bile tam değil,aksilik olmazsa diye bir girişi var cümlenin

hzrckmk

Üye
Ramazanda açın bari oruçluyken oynayalım lütfen sayın yöneticilerr

GhettoCospeL

Üye
mart bitti umutlar tükendi. ''bize sorun'' konusunu actılar ama millet yazsın etsin, oradanda zaman kazanmaya calısılıyor. sorulara artık eskisi gibi hızlıda dönülmüyor.

Lolgamelol2

Üye
Yalan dolan neymiş alpha 2 çalişması bitti kapalı betadayız felan 10 gündür kapalı betadamısınız yani yersen

Rhudenz

Üye
mart bitti umutlar tükendi. ''bize sorun'' konusunu actılar ama millet yazsın etsin, oradanda zaman kazanmaya calısılıyor. sorulara artık eskisi gibi hızlıda dönülmüyor
Yalan dolan neymiş alpha 2 çalişması bitti kapalı betadayız felan 10 gündür kapalı betadamısınız yani yersen

Biz herşeyin hemen olup bitmesini istiyoruz. Bu oyunun oluşum sürecindeki oluşabilcek hataları düşünmüyoruz bile. Yazılımcı değilim ama az çok anlıyabiliyorum yaptıkları işin zorluğunu. Optimizasyon başlı başına bir bela zaten, onu dengelerken fps ayarlarıyla uğraşıyorlar. Grafik ve tasarımlara girmiyorum bile. Diğer yönden isteklerimiz doğrultusunda kendi tasarlamış oldukları oyun içi sistemi değiştirmeye çalışıyorlar. Ve bu bizim şikayet veya taleplerimizle olmuyor malesef. Biz bu işi çok basite indirgiyoruz
Cyberpunk2077 kaç yıl önce tanıltıldı ve hala hatalar düzeltilemedi. İşin kötü kısmı o şekilde tanıtıldığı için Bütün hype'ı gitti. RİSE ONLİNE' a da bu olsun istemiyor yöneticiler. Ortada ciddi bir emek var ama bizler baskı altında bırakırsak herşey aceleye gelirse olucak olan güzel şeyleri de mahvetmiş oluruz. İllaki oynayacağız. Buraya yazılan olumsuz yazılar orda çalışan emek harcayan, kriz içindeki ekibe köstek olmaktan başka hiçbirşey olmuyor. Eğer nalet olası o oyundan daha güzel oyun istiyorsak biraz sabretmeyi bilicez. Baskı ve algı yapmak oyunu etkiler dolaylı olarak. Yorumlar iyisiyle kötüsüyle önce biz playerları etkiliyor bizim psikolojimiz oyun algımızda yönetici ekibin oyuna olan yaklaşımını etkiliyor. Ve sonuç olarak aceleye getirilmiş kimsenin istemeyeceği hatalarla dolu oyun afa 2 de karşımıza çıkıyor olabilir.

Oyun kitlesi olarak minimum 28-35 yaş aralığında olduğumuzu düşünüyorum. Lütfen olumsuz yazı yazmayın bekleyelim görelim. Mutlaka mantıklı açıklaması vardır. Olmasa bile bu çocuklar bu oyunu çıkartıp para kazanmak istiyor biz ise oynamak? Yanlış mıyım?

Az daha sabır o yüzden, 1 aydan yada 2 aydan kimse ölmedi ölmezde yeterki istendiği şekilde açılsın.

takfa15

Üye
yalancı bir firmada ismini iyi bilirsiniz o firmayı gördüm sözünde durmayan. Insanlara yok kapalı betadayiz yok testlerimiz devam ediyor cart curt hikaye anlatmaktan bıkmadınız. Ama oyunu açtıktan sonrada oyuncu bulamazsanız yada istediğiniz oyuncu kitlesine ulasamayip kepenkleri kapatırsanız da kendi suçunuz olacak. Şahsen bana güven vermiyorsunuz bu çelişkili bilgilerinizle.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt