Güzel Şeyler Zaman Alır

eNNj

Üye
Hiç bir belirti yok ne bi gelip açıklama ne bi video fotoğraf oyun ile ilgili en ufak bi paylaşım yok hayal kırıklığına doğru gidiyor malesef

anil

Üye
Türk milleti kadar tez canlı millet yok. Alfayı gördük, bir sürü eksik vardı. Eksiği geç, bozuk kısım vardı. Oyunu bu şekilde mi oynamak istersiniz?

Bırakın adamlar eksikleri düzgünce tamamlasın ve güzel bir oyun deneyimi elde edelim. Bu bir mmorpg, her yerinden hata ve sorun fışkırır, aceleye gelmez.

Failed

Üye
Olur mu canım bekledik bekleyeceğimizi temel şeyleriyle oyunu sürsünler canımız cıktı oynayacak oyun yok

GhettoCospeL

Üye
Ben normalde sabırlı biriyimdirde. artık dayanamadım yazayım dedim :D abi hiç ses seda yok bari video vs güncellemeler bir şeyler paylaşılsa. iyice unutturdular.

_ Fc_KraL

Üye
köpeq.jpg

M E T E

Üye
Heyecanı (hype'ı) çoşturmasada sıcak tutmalıydılar. Ara arada olsa küçük küçük videolar, görseller olmalı. Hatta küçük bir server sürekli açık tutulup (max 1000 kişi gibi) hatasıyla bug'ıyla oynanıp güncelleşitirmeler canlı canlı test edilmeli. Bu deneme serverlarında oynayanlar yayın yapıp video paylaşıp dışarıda kalanlar için kısmi bir motivasyonlu bekleme sağlamış olurlardı. Olay çok soğudu soğutuldu. Burada 1 yıldır bekleyen kesim bu oyunun kemik kadrosu olacak. Onlar vasıtasıyla oyun daha fazla yayılıp reklamı yapılacak. PR, Halkla ilişkiler ve iletişim konusunda yanlış yolda olduklarını düşünüyorum. Nacizane bir uyarıdır...

ERNC

Üye
Heyecanı (hype'ı) çoşturmasada sıcak tutmalıydılar. Ara arada olsa küçük küçük videolar, görseller olmalı. Hatta küçük bir server sürekli açık tutulup (max 1000 kişi gibi) hatasıyla bug'ıyla oynanıp güncelleşitirmeler canlı canlı test edilmeli. Bu deneme serverlarında oynayanlar yayın yapıp video paylaşıp dışarıda kalanlar için kısmi bir motivasyonlu bekleme sağlamış olurlardı. Olay çok soğudu soğutuldu. Burada 1 yıldır bekleyen kesim bu oyunun kemik kadrosu olacak. Onlar vasıtasıyla oyun daha fazla yayılıp reklamı yapılacak. PR, Halkla ilişkiler ve iletişim konusunda yanlış yolda olduklarını düşünüyorum. Nacizane bir uyarıdır...
katılıyorum

Justice

Yönetici
Game Designer
Merhaba,

Daha önce çok kez belirttim. Oyunun bu haliyle değil daha gelişmiş haliyle daha çok tanınmasını ve reklamının yapılmasını istiyoruz. Zamanı gelince tüm Türkiye'ye de, dışarıya da tanıtacağız. Sadece biraz sabredin, eninde sonunda meyvesini alacağız.

Not: Endişeleriniz ve bildirimleriniz için teşekkür ederim. Bizi ve oyunumuzu umursadığınız için söylüyorsunuz, farkındayım. Biz de sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çabalıyoruz, unutmayın lütfen.

Cape_Mage

Üye
Merhaba,

Daha önce çok kez belirttim. Oyunun bu haliyle değil daha gelişmiş haliyle daha çok tanınmasını ve reklamının yapılmasını istiyoruz. Zamanı gelince tüm Türkiye'ye de, dışarıya da tanıtacağız. Sadece biraz sabredin, eninde sonunda meyvesini alacağız.

Not: Endişeleriniz ve bildirimleriniz için teşekkür ederim. Bizi ve oyunumuzu umursadığınız için söylüyorsunuz, farkındayım. Biz de sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çabalıyoruz, unutmayın lütfen.
-

Son düzenleme:

GhettoCospeL

Üye
aynı fikirdeyim

NesimiSemih

Üye
Oteller açıldığı için maalesef Bilgisayarımı götüremiyorum ve Gerçekten ALFA-1 testi için bilgisayar dizdim.
Bilgisayar geldi Sunucu kapandı. Bir start bile yapamadım.
Şimdi belki de Otele gittiğimde sunucu açılacak, Sağlık olsun.
Seneye görüşmek üzere.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt