Güzel Şeyler Zaman Alır

Gorakrısky-Mehmet

Üye
Sabır kısmının oyunculara yüklenmesi büyük bir yanlış.
Video kısmına gelecek olursak ben oyuncuların tepki gösterdiğini pek görmedim, video da o vardı da oynanışta o yoktu gibi bir olay olmadı.
Karakter yürüyüşünden atılan skill efektlerine kadar herşey aynıydı.
Oyuncular oyuna girince karakterin yürüyüşüne takıldılar.
Bu olay biz sizin geri dönüşlerinizi hallettik bundan sonra hallettiğimiz sorunları tekrar halletmeyeceğiz gibi bir olay olursa oyuncular tepki gösterir.
Ben oyunun gündemde kalması konusunda yorum yapıyorum.
Eğer geri dönüşlerin hallolduğu haftada 1 video gelirse oyun tekrar gündeme gelecektir.
Yapılan bu yapıma da amatörlük demek pek hoş değil.
Eğer böyle söylemde bulunuyorsan oyun ve insanlar deneme tahtası gibi görünecektir.
Bir yapıtın başarılı olmasını istiyorsak sosyal medya tarafına büyük bir yük düşüyor en büyük sorun da bu zaten.
Sosyal medya yürütülemiyor.
Süreci başından beridir takip ettiğini düşünmüyorum Yüklenen video ile oynan oyun arasında büyük bir fark vardı 1000 e yakın hata ve düzeltmeler gerçekleşti amatörlük sonuçta ilk projeleri bunun olması normal bizi denemeden nasıl anlayabilirler sürekli gündemde kalmak istemiyorlar beklentinin yüksek olduğu zamanlarda bunun cezasını çektikler ufak post paylaşımları yapıyorlar bazen şahsen benim fikrim bu konuda gameplay yayınları açılabilir twich gibi mecralarda videodan Ziyade

MuratYILDIZ

Üye
Süreci başından beridir takip ettiğini düşünmüyorum Yüklenen video ile oynan oyun arasında büyük bir fark vardı 1000 e yakın hata ve düzeltmeler gerçekleşti amatörlük sonuçta ilk projeleri bunun olması normal bizi denemeden nasıl anlayabilirler sürekli gündemde kalmak istemiyorlar beklentinin yüksek olduğu zamanlarda bunun cezasını çektikler ufak post paylaşımları yapıyorlar bazen şahsen benim fikrim bu konuda gameplay yayınları açılabilir twich gibi mecralarda videodan Ziyade
Sürecin ilk takipçilerindenim.
Oynanış olarak değişen bir şey yok
Hata bug olabilir bunu video da göremezsin zaten :)
Piyasadaki Bütün oyunların %90 'ı editlenirken en güzel yerler seçilerek paylaşılır.
Bugün Cyberpunk 2077 nin videolarına bak bide oynanışına bak ne demek istediğimi anlayacaksındır.
Konumuzun özüne dönecek olursak
Sen de benim dediğime geldin zaten
En büyük problem sosyal medya

NameofheRose

Üye
Pandemi dönemi ve kış. Millet evde ? daha neyi bekliyorsunuz. Bırakın geliştirmeleri millet oynarken yaparsınız. Geciktikçe inancını yitiriyor insan

hzrckmk

Üye
EVDE HERKESİN CANI SIKILIYOR PANDEMİ DÖNEMİ AÇIN SONRA GELİŞTİRİN AGA ÇOK BEKLEDİK VALLA

AzrailComingSoon

Üye
Oyunu açın sonra geliştirin nasıl bir tabir merak ediyorum. Pvp mi açıyorsunuz tutmayınca xx versiyonu çıktı diyip yeniden açacaksınız

NameofheRose

Üye
hatalı ürün cıkarmak istemiyorlar
Bu oyunda mutlaka hatalar olacak gözden kaçırdıkları vs. İşte oyun açıldıktan sonra güncellemelerle oyuncuların oyun içindeki talep ve şikayetlerine göre şekillenir. Şimdi tabiki sıfırdan oyun çıkarıyor ekip ve mükemmel olsun istiyorlar ama . Zamanlamada bir o kadar önemli şu dönemde herkes evde büyük bir artı olur ve o sırada oyundan gelen gelirle daha fazla olanağa sahip olurlar.Zaten biraz kurumsal olsa ekip fena olmaz neden tarih yazmıyorlar onuda anlamış değilim . Vardır bir bildikleri diyip geçtiğim konular. Ama şuana kadar biraz kurumsallıktan uzak ilerliyor süreç

Lolgamelol2

Üye
Bu oyunda mutlaka hatalar olacak gözden kaçırdıkları vs. İşte oyun açıldıktan sonra güncellemelerle oyuncuların oyun içindeki talep ve şikayetlerine göre şekillenir. Şimdi tabiki sıfırdan oyun çıkarıyor ekip ve mükemmel olsun istiyorlar ama . Zamanlamada bir o kadar önemli şu dönemde herkes evde büyük bir artı olur ve o sırada oyundan gelen gelirle daha fazla olanağa sahip olurlar.Zaten biraz kurumsal olsa ekip fena olmaz neden tarih yazmıyorlar onuda anlamış değilim . Vardır bir bildikleri diyip geçtiğim konular. Ama şuana kadar biraz kurumsallıktan uzak ilerliyor süreç
Belliki bir yerlerde sorun var oyunu tamamlayamadılar

Failed

Üye
Mart ayında açılırmı oyun ben bu ay içerisinde çıkacağını düşünüyorum oyun yöneticilerinin anlatımlarından

Vintair

Üye
Mart ayında açılırmı oyun ben bu ay içerisinde çıkacağını düşünüyorum oyun yöneticilerinin anlatımlarından
öyle bir beklentimiz var inşallah yetişir alfa 2.0 hatta kapalı beta seviyesinde geleceğini alfa 1.0 a göre çok fazla iyileştirilmiş olduğunu söylediler.

Failed

Üye
İnşallah ya bu ay alpha 2 çıksın oyundan geç haberim oldu alpha 1 kaçırdım

Failed

Üye
Alpha 2 herkesin girebilmesi lazım çok bekledik çünkü

M E T E

Üye
Umarım bu ay içerisinde gelir. Aksi halde oyunun resmi açılışı 2022 yazına kalır diye düşünüyorum.

Mart'ta Alfa2 açılıp kapansa, Nisan düzenlemelerle geçer. Mayıs ortası Beta1 açılsa Temmuz sonuna kadar sürer minimum. Ağustos ve Eylül düzenlemeler sürer. Ekim gibi son Beta2 açılsa 3 ay sürse 2021i kapatırız. 2022 başları düzenleme hazırlık ve oyun en erken 2022 baharına kalır.

Assassin

Üye
Umarım bu ay içerisinde gelir. Aksi halde oyunun resmi açılışı 2022 yazına kalır diye düşünüyorum.

Mart'ta Alfa2 açılıp kapansa, Nisan düzenlemelerle geçer. Mayıs ortası Beta1 açılsa Temmuz sonuna kadar sürer minimum. Ağustos ve Eylül düzenlemeler sürer. Ekim gibi son Beta2 açılsa 3 ay sürse 2021i kapatırız. 2022 başları düzenleme hazırlık ve oyun en erken 2022 baharına kalır.
Oyunun açılışını açık beta olarak düşün. Açık betada çok önemli bir hata olmadığı sürece sıfırlanma olmuyor ve official açılışa hesaplar geçiş yapıyor.

M E T E

Üye
Oyunun açılışını açık beta olarak düşün. Açık betada çok önemli bir hata olmadığı sürece sıfırlanma olmuyor ve official açılışa hesaplar geçiş yapıyor.
O şekil olmayacağı söylendi. Resmi açılışta tüm hesaplar sıfırdan herkesle beraber başlayacak. Sadece açık betada oynayanlar ekstra ödüller yada küçük hediyeler verileceği bildirildi.

Assassin

Üye
O şekil olmayacağı söylendi. Resmi açılışta tüm hesaplar sıfırdan herkesle beraber başlayacak. Sadece açık betada oynayanlar ekstra ödüller yada küçük hediyeler verileceği bildirildi.
dcde mod abimiz farklı düşünüyor bu konuda

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt