Alpha 02 PK modunda devam etsin mi? (ÖNEMLİ)

Devam etsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nart

Üye
Aynen ama oyun kapalı olduğu zaman adamlara günde 100 tane ticket gitmeyecek zaten farkında oldukları sorunlarla ilgili normalde nasıl çalışacaklarsa yine aynı şekilde çalışacaklar ama açık olursa sürekli atılan yüzlerce mesaj bir yerden sonra onları da illaki rahatsızeder. Ne kadar yavaşlatır bilmiyorum ama kesin yavaşlatır bu arada evet oyu verdim ama yine de betanın ve officialın çıkmasını yavaşlatacaksa bugün alfa oynayacağım 10-15 gün yerine yarın 10-15 gün official oynamayı tercih ederim.
Yavaşlatacak diye düşünürlerse kendi değerlendirmelerini yaparlar mutlaka.

Ben çok yoracağını sanmıyorum. PK mekaniğini etkileyecek fazla hata kalmamıştı çünkü class dengelemeleri dışında.

Ticketi kapatırlar olur biter :)

ECT

Üye
Yavaşlatacak diye düşünürlerse kendi değerlendirmelerini yaparlar mutlaka.

Ben çok yoracağını sanmıyorum. PK mekaniğini etkileyecek fazla hata kalmamıştı çünkü class dengelemeleri dışında.

Ticketi kapatırlar olur biter :)
Dediğim gibi ben de çok istiyorum açık kalmasını çünkü ilk günden beri inanılmaz bi hevesle bekliyorum. Yani oyunun gelişmesini yavaşlatmayacaksa tabi ki açık kalsın ben de isterim.

wolfphenom

Üye
hayır diyenlerin hepsi item farkını kullanmak isteyen yada gerçek paraya item satışı yapmak isteyen oyunun kapanacagından haberi olmayan bile var oyunda:)

kirimli

Üye
hayır diyenlerin hepsi item farkını kullanmak isteyen yada gerçek paraya item satışı yapmak isteyen oyunun kapanacagından haberi olmayan bile var oyunda:)
Çok genel ve kesin konuşuyorsun. Bir oyunu 3 4 ay oynayıp 1000 2000 liraya çalışacak biri değilim aylık 4500 tl maaşım var. İnsanlar Alfa sürecinde bile birbirine dalaşırken böyle bir durumda çok daha fazla dalaşacak ben Rise Online da böyle bir ortam istemiyorum. Sizin kararınızı bilemem.

wolfphenom

Üye
Çok genel ve kesin konuşuyorsun. Bir oyunu 3 4 ay oynayıp 1000 2000 liraya çalışacak biri değilim aylık 4500 tl maaşım var. İnsanlar Alfa sürecinde bile birbirine dalaşırken böyle bir durumda çok daha fazla dalaşacak ben Rise Online da böyle bir ortam istemiyorum. Sizin kararınızı bilemem.
bi haftaya kapanacak olsun senin için alfa 2 süreci erken bitsin biz zevk alalım birazda dimi

kirimli

Üye
bi haftaya kapanacak olsun senin için alfa 2 süreci erken bitsin biz zevk alalım birazda dimi
Dostum burada konu zevk almak değil benim için. Oyun daha çıkmamışken 10 tane klan birbiriyle kavgalı duruma düştü pk yüzünden, 1 hafta bu itemleri ve pk yı serbest bırak bak o zaman nasıl bir kaos çıkıyor ortaya. Yoksa beni ilgilendirmez oynayan oynasın

anil1991anil

Üye
Level 70'ten başlansın yeter. İtem verilmesin. Farm yapmanın da ayrı bir keyfi var. Herkesin aynı iteme sahip olduğu bir pk da pek keyif vermeyecektir.

LostGaladrieL

Üye
Merhaba, LastHeaveN clanı olarak PK olarak devam etmesini isteriz, ancak okçu class' ına bir çare bulunmaz ise yine oyuncu kaybı ve oyun deneyimi sorun olacak bilginize.

wolfphenom

Üye
Dostum burada konu zevk almak değil benim için. Oyun daha çıkmamışken 10 tane klan birbiriyle kavgalı duruma düştü pk yüzünden, 1 hafta bu itemleri ve pk yı serbest bırak bak o zaman nasıl bir kaos çıkıyor ortaya. Yoksa beni ilgilendirmez oynayan oynasın
alfa1 de olmadi clan muhabbeti flan itemler eşitse iş oyunculuğa kalır hatta şuan kapansın beta direkt pvp gecelim itemleri yuzunden pk deneyimleyemeyen cok insan var performans guncellemesinden sonra kalabalik pvp alani denenmeli zaten

AtiRyan

Üye
Gelmesi çok iyi olur. Aynı zamanda beta için PvP modu hata bildirimlerine de öncülük etmiş olur.

JohnPlane

Üye
Bütün itemleri ve skilleri keşfetme imkanımız olacak kesinlikle PVP yi görmek istiyoruz birçok oyuncu 70 olmadan bıraktı oyunu bu insanlarda gelip deneyimleyecektir.

Bu oylama puanlarından anlaşılan Döner-Ekmekçiler oyunu bırakacak pvp modu açılınca ve herhalde şuankinin 10 katından fazla oyuncu olacaktır.

tayyar

Üye
bir çok kitle pvp deneme şansı olmadı en azından bir süre pvp denenir eşit itemlerle

vardenl111

Üye
en azından şu bahsedilen 200 e yakın silah çeşitlerini görmüş oluruz rünlü rünsüz ne varsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt