Alpha 02 PK modunda devam etsin mi? (ÖNEMLİ)

Devam etsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nikasour

Üye
nereye oy basıyoz. Neyse oy bastım alfada bıraktım kasmak zor geldiği için, ama betaya kadar bi pvp modu olsa alfa 1.0daki gibi oynarım. Merak ediyorum nasıl oluyor diye oyunun şu hali ile nasıl

Son düzenleme:

ZIWRO

Üye
bence olmalı tamamen kapanmamalı yayın yapan arkadaşlarımız var pk modu açık kalıp geliştirici ekibi zorlamayacak durum da ise olsun

Nart

Rise Online World Content Creator
174 Evet oyu var. 200'e tamamlayalım. Oy vermeyen arkadaşlarınıza konu linkini gönderin lütfen.

sam0s1

Üye
kesinlikle Pvp Şeklinde devam edilsin ama full şekilde olursa daha güzel olur . arkadaşlar da belirtmiş. Biraz oyuna ara verenler için ısınma turu olur ;)

gurktiger

Üye
Hayır verenlerden biride benim , geliştirici ekibi zaten sınırlı bir sayıda oyunu geliştirmeye devam etmeye çalışıyor ve bu oyun sadece pvpden oluşmuyor oyunun amacı sadece pvp yapmak değil. Ayrıca pvp yapmaya gayret eden çalışan çok fazla ekip vardı ve 70 levele kasan bir sürü oyuncu vardı ne olduda şimdi aklınıza geldi pvp ? Her akşam forumdan veya dcden biride çıkıp dedi mi arkadaşlar şu saatte pvp için toplanalım lütfen müsait olanlar DVye gelsin gibi bir anlaşma oldu mu hayır şimdi oyun kapanıyor diye pvp sevdalısı oldunuz.

wolfphenom

Üye
Hayır verenlerden biride benim , geliştirici ekibi zaten sınırlı bir sayıda oyunu geliştirmeye devam etmeye çalışıyor ve bu oyun sadece pvpden oluşmuyor oyunun amacı sadece pvp yapmak değil. Ayrıca pvp yapmaya gayret eden çalışan çok fazla ekip vardı ve 70 levele kasan bir sürü oyuncu vardı ne olduda şimdi aklınıza geldi pvp ? Her akşam forumdan veya dcden biride çıkıp dedi mi arkadaşlar şu saatte pvp için toplanalım lütfen müsait olanlar DVye gelsin gibi bir anlaşma oldu mu hayır şimdi oyun kapanıyor diye pvp sevdalısı oldunuz.
70 lvl eipic itemli olup pvp ye gel demek gel ben pvp puani kasicam yada sizi kesip ego tatmin edicem demek :) gelin deseler gitmem yani pvp yapmaya gayret eden pvp yapmak isteyenler farmlayip farmlayip parayla satacagina dagitsalardi :) itemleri madem okadar çok istiyorlar :) çok bile pvp yapan vardi dandik itemleriyle e oyun iteme dayali olunca ne yazikki sonucu böyle oluyor :) 70 lvl e kassan ne kasmasan ne bi clana gruba girsen enayi gbi görevlerini yaptiriyorlar benim lvlim senden dusuk senin gorevini neden yapiyoruz item cikarmis isine yaramiyor pazara koyacak niye girdik la klana :)farm yapioz adama epic cikio adam pt den cikiyor bana tekrar gelene kadaaar diyip :) yillarca ko oynadik ayni muhabbetler burdada var.

Nart

186 EVET oldu. Kaldı 14 EVET oyu :)

Justice

Yönetici
Game Designer
Merhaba,

Geliştirici ekiple görüştüm ancak PVP için gereken düzenlemelerin yapılması ve bunun için yama ayarlanması gerektiği, yamanın boyutunun yüksek olacağı, pvp sisteminde (yetenekler, harita ve diğer) eksiklikler ve düzenlemesi gereken yapılar olduğu bildirildi. Bu yüzden eksikliklerin hızla kapatılması ve yeniliklerin çalışmasına başlanması daha sağlıklı olacaktır.

underestimated

Üye
Merhaba,

Geliştirici ekiple görüştüm ancak PVP için gereken düzenlemelerin yapılması ve bunun için yama ayarlanması gerektiği, yamanın boyutunun yüksek olacağı, pvp sisteminde (yetenekler, harita ve diğer) eksiklikler ve düzenlemesi gereken yapılar olduğu bildirildi. Bu yüzden eksikliklerin hızla kapatılması ve yeniliklerin çalışmasına başlanması daha sağlıklı olacaktır.
Merhaba en başından beri oyuncuların PvP server isteğini ve açıkçası oyuncular tarafından gelen isteğe olumlu bakışınızı anlayabilmiş değildim , Alpha 2.0'da oyunu sadece PK için uygun hale getirmenin açıkçası marka kimliğinize ve oyunun kalitesine olan değere zarar vereceğini düşünüyorum. Neden derseniz sürekli kıyaslanan oyunun oyuncuları ya da siz de biliyorsunuzdur ki o oyunun sayısız PvP serverları mevcut ve o serverlar kapatılmadığı için çoğu oyuncunun gözünde o oyunun marka değeri gözden düştükçe düşmüştü. Rise Online ise henüz resmi çıkışını yapmamış bir oyun , tabi ki de şunu anlayabiliyorum oyuncular birbirinden farklı istekleri size sunuyor siz de içerisinden mantıklı gelenleri belli bir çerçevede değerlendiriyorsunuzdur. Fakat bu istek gerek geliştirici ekibe , gerek resmi çıkış tarihine ve gerekse bahsettiğim gibi oyunun marka kimliğine çok büyük zararlar verir henüz resmi çıkışını yapmamış bir oyun şimdiden PvP'yi bu şekilde 2 kere sunmamalı diye düşünüyorum , Alpha 1.0'da zaten bunu yaptınız. Şahsen önümüze bakalım olabildiğince sağlıklı ve hızlı şekilde kapalı betaya geçelim fikrindeyim. Altını çizerek söylemek istiyorum ki bu oylamaya evet diyen insanların düşüncelerine tabi ki saygı duyuyorum fakat bu istek oyuncular adına 1-2 haftalık bir istek sadece anlık eğlence isteği ama ortada çok çok daha büyük bir iş var , bir oyuncu olarak benim diğer oyunculardan olan ricam bu oyuna PvP server muamelesi yapılmaması ,sürekli o oyuna benzetme çabasından çıkılması ve olabildiğince sabırlı olmak ( sabırlı olunca gördük ki Alpha 1.0 ve 2.0 arasında ne büyük olumlu yönde değişiklikler oldu) oyun yöneticilerinden, yetkililerinden yani sizden ricam ise kapalı betaya geçişte bizi neler bekliyor , oyunda neler oluyor ne gibi fikirleriniz var bunu gerek sosyal medya hesaplarınızdan olsun gerek twitch - youtube gibi platformlardan olsun canlı yayınlar ya da Discord'daki gibi soru-cevap etkinliklerinden biraz daha kaliteli haliyle bize sunmanız,merakla bekleyen büyük bir kitle var. Betada eğer ki market açılırsa büyük destek verecek de bir kitle olduğunu görebiliyorum , umarım oyunculara karşı olan bu ilginiz sürekli bir şekilde devam eder ki resmi sürümde bu oyunda hile vs. yüzü görmeyiz. Herkese iyi forumlar :)

Nart

Merhaba,

Teşekkür ederiz Burhan bey. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz. Betayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt