Alpha Beta

naperva

Üye
Merhabalar, ben de bir çok oyuncu gibi alpha beta için ön kayıt oluşturdum. Ancak benimle beraber başlayacak arkadaşlarıma mail gelmişken, tarafıma (mailime) olumlu veya olumsuz hiç bir bildirim gelmedi yardımcı olmanızı rica ediyorum. İyi forumlar.

BASOREXIAAAA

Üye
Merhabalar, ben de bir çok oyuncu gibi alpha beta için ön kayıt oluşturdum. Ancak benimle beraber başlayacak arkadaşlarıma mail gelmişken, tarafıma (mailime) olumlu veya olumsuz hiç bir bildirim gelmedi yardımcı olmanızı rica ediyorum. İyi forumlar.
kral random atılmış onaylamalar 2. ve devamındaki gruplarda muhakkak sanada gelecektir.. oyun henüz açılmadı açılana kadar beklemelisin :) iyi oyunlar

Vasly

Üye
Şuan oyun alphaya açıldı mı arkadaşlar ? Bir sorum daha olacaktı, ben yaklaşık 1 - 2 hafta önce kayıt yaptım acaba bizim apha üyeliğimiz oyun açıldıktan kaç gün sonra aktif olur bir bilginiz var mı ?
Üyeliği aktif olan arkadaşlara hayırlı olsun temennilerimi iletiyorum.

shady19071907

Üye
Şuan oyun alphaya açıldı mı arkadaşlar ? Bir sorum daha olacaktı, ben yaklaşık 1 - 2 hafta önce kayıt yaptım acaba bizim apha üyeliğimiz oyun açıldıktan kaç gün sonra aktif olur bir bilginiz var mı ?
Henüz ALFA süreci açılmadı fakat 1. gruba mailleri geldi. Bizlerde yani 2.gruplar olarak süreç içerisinde dahil edileceğiz tabi kaç güne dahil oluruz henüz belli değil. Şimdiden başarılar dostum

BASOREXIAAAA

Üye
hayır kardeşim henüz açılmadı sadece 1500 kişilik ilk grup üyeliği onaylandı.. teşekkürler iyi akşamlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt