Alpha İçin Çok Fazla Emek gerekiyor.

JohnPlane

Üye
Sonunda silinip sıfırlanacak bir oyun için dünyanın emeğini istiyor zaten tek başına kesmek zor yaratıkları.

Emek vereyim zevk alıyorum ama pot parası çıkmıyor potsuz yaratık kesilmiyor ve ay sonu silinecek birşey için çaba harcamak heves kırıyor. Düzeltilirse tekrar denemeye devam ederim sıktı bu haliyle.

Edit : Upgrade Kağıdı Fiyatları En ucuzu 100k gerçekten şaka gibi gördüğüm gibi çıktım oyundan. 3-4 Saat deneyimledim aralıksız görev yaptım yaratık kestim 113k para kasabildim. Umarım oyunun official açılışı böyle olmayacaktır.

Son düzenleme:

ROLeveLDesign

Üye
Bir günde kas, bitir, rapor yaz istenilmiyor. Oynayabildiğin kadar oyna, hata gördükçe raporla.

shady19071907

Üye
Görüşüne saygı duyarım ama öncelikle alfa süreçleri bu şekilde işliyor. 2 gün level alıp item kasıp oyundan 1 haftada her şeyi ulaşmanı istemiyorlar. Oyunun her haritasına her etkinliğine kadar test etmeye çalışıyorlar. Test serverında olduğumuz için bu tarz sorunlar elbette çok normal çünkü tüm sorunları görebiliyorlar. Oyunun mutlaka düzeltilmesi yanı var fakat alfa sürümünden offical beklentileri de saçma olurdu. Dediğim gibi senin görüşün bu şekilde saygı duyarım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt