ÇÖZÜM Anticheat Client Violation. Code 5 Hatası

SunRise

Yönetici
Community Manager
Merhabalar,
* Yaşadığınız sorun içiz üzgünüz, Anticheat Client Violation Code 5 hatasını alan oyuncularımızın yapması gerekenler;

hataa.PNG

hata 2.png
Resimde gözüken .pak dosyasını silip tekrar Launcherı çalıştırınız.

Son düzenleme:

Sanchez4545

Üye
aynı sıkıntı bende de olmaya başladı sebepsizce relog atınca oluştu ve söylenen pukchunk silmeme rağmen hala hata devam etmektedir

DanielBo2z

Yeni Üye
siliyoruz sonra launcher dan oyunu başlattığımızda geri yüklüyor aynı hatayı sürekli veriyor nasıl düzeltiriz bunu

ernado

Üye
pakchunk20-windowsclient_1_p.sig hatasi aliyorum sildim dosyayi fakat hala ayni

Whisp3r

Üye
Merhaba ,

Oyuna 1 yıl aradan sonra tekrar başlamak istedim ancak code 5 hatasıyla karşılaştım. İlgili dosyayı sildim ve dosya kontrolü sağladım ancak yine aynı hatayı alıyorum ilave olarak oyunu yeniden yüklesem de çözüm sağlamadı. Oyun bilgisayarımda uzun süredir yüklü hatta 1 yıl boyunca yayın bile yaptım ancak şuan hiç bir şekilde açamıyorum ve vpn olmadan da oyuna (launcher ve web siteniz) erişemiyorum. Geçen yıldan bugüne aradaki tek fark Türkiye'den Almanya'ya taşınmış olmamız.

Desteklerinizi rica ederim.

1704147970974.png

Son düzenleme:

safak

Yeni Üye
arkadaslar bu sekılde bır hatayla karsılastım 2 haftadır denemedıgım sey kalmadı fakat bu sekılde kalıyor.

forumda kı butun seylerı yaptrım guncellemeler ekran grafık ayarları her seyı fakat durum halen bu sekılde yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler.

not.. Konum Kanada belkı ondan dolayı olabılır mı...

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1.2 MB · Görüntüleme: 52

CrowKaizer

Yeni Üye
Arkadaşlar belirtilen klasoru siliyoruz. Hala ayni hatayı aliyorum. Defalarca denedim. Lütfen biri yok mu şu hatayi cözecek ya ????

Ekli dosyalar

• IMG_1651.jpeg
    IMG_1651.jpeg
    2.1 MB · Görüntüleme: 21

huhuOPS

Yeni Üye
Bu hatayı alıyorum. Çözüm sağlayan varsa nasıl sağlandı ?

mustapha

Yeni Üye
safak merhaba bende amerıkadayım aynı sorun bende var admıne yazdım ıp ıstedı 1 kac tane ekran goruntusu attım cevap vermedı bırdaha sanırım yurt dısı kaynaklı sorun

fcacoron

Yeni Üye
Merhabalar, bende amerikadayim. Discorddan buraya yonlendirildim. Yurtdisi IP'si ile alakali birseyler olsa gerek. Bende ki hata asagidaki gibi. Cozumunu herkes bekliyor

AntiCheat Client Violation Anti-cheat violation. Code: 5 Message: Unknown file version (RiseOnline\Content\Paks\pakchunk20-windowsclient_4_p.pak) Please delete the file and re-run game via launcher.

Ekleme> Discord ticket sayesinde sorunu cozdum. En azindan yurtdisinda olanlar icin diyelim.. Cyberghost VPN ile Turkiye'ye baglanip patch atildi ve sorunsuz giris saglandi. 1 gunluk ucretsiz. VPN'i sonrasinda bilgisayarinizdan kaldirabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot 2024-02-07 123612.png
    Screenshot 2024-02-07 123612.png
    71 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

carry455

Yeni Üye
Dediginiz yaptım fakat yine aynı sorun alıyorum bi yardım olurmusunuz rica etsem. Dosyayı sildim oyuna id şifre yazıyorum karakteri geciyor mab dolumunda bu hata tekrar alıyorum ne yaptı isem olmadı
Bunun farklı bi çözümü varmı acaba ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt