Öneri Asas Skilleri

SchwarzjokeR

Üye
Genel roguede göz skilli karşı rogueleri gösteren ismini anımsıyamadım asasta da kamuflaj skilinin süresi uzaltılsa daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü sürekli durup ikisini de basmak pvp kısmını çok bölüyor 50sn den 75-90a çıkartılabilir bence bir de pve kısmında asastan cidden hasar çıkmıyor ben bunları zindanlardan kıyasla çıkardım warrior ve priest easy seviye zindanı 7-8 dakika içinde bitirirken asasta bu süre 11-12 dk civarında ve şu an full item olduğunundan yola çıkarsak hiç bir asas kolay kolay hell seviye zindanı official sürümde tamamlayamaz buna bence bir ayar çekilmeli

JaxSui

J
Valla okurken bir an benim açtığım bir konu mu bu diye baktım. Aynı sorunu ben de en başından beri yazıyorum ama HİÇBİR aksiyon alınmıyor. Görünmezken vurulan ilk skill kritik vuruyor ve sadece bir skil. Bunu saniye yapmak daha mantıklı bence. 3 saniye 5 sn vs olabilir.
Ayrıca pve de asas direkt çöp. Bakın direkt. DV de burning treant keseyim dedim o beni kesecekti az kalsın. Solo zindanda dediğin gibi kaç dk sürüyor görmeniz lazım. Pve de asas taban hasarının kesinlikle arttırılması lazım. Bir de öyle saçma bir skill hasar olayı var ki… R 500 vuruyor skill de 500 vuruyor. Benim yeteceğim R ile aynı vuracaksa neden adı skill?
acil olarak bir düzenleme gelmeli.

IBoRiS

Üye
katılıyorum eye ve kamuflaj skil süreli tekrardan 2 dk olmalı önceden öyleydi taraflı tarafsız hereks memnundu neden değiştiriyolar şikayet olmayan birşeyi anlamıyorum.
pve de dediğiniz gibi asas gerçekten çöp hard seviyeyi zor bitirdim asasla warriorla 9 dk da okcuyla 12 dk da mageyle 16 dk asasla 23 dk sürdü

JaxSui

J
Buralara baktıklarını düşünmüyorum ama gerekli her yere yazıyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt