Öneri Assassin ve Archery ''Rush'' Hakkında Önerim

okanozcan

Üye
Merhaba Değerli Forum Üyeleri ve Rise Online Ekibi oyun alfa sürecine girdiğinden beri çoğu oyuncu Archery sınıfında ''Rush'' yeteneğinin olmaması gerektiğini savunuyor yalnız Archery oyuncuları da kendi joblarında bu değişikliğin yapılmasını istemiyor.. ben de ufak bir öneri sunmak istedim.

''Rush'' yeteneği okçuda şu anki gibi çalışmakla birlikte Assassin sınıfınında pasif skill olarak herhangi bir yetenek kullanmadan o hızda koşmasının mantıklı olacağını düşünüyorum en azından Okçu ''Rush'' yeteneğine bağlı olup o yeteneğini kaçırdığında da Assassin sınıfına yakalanabilir diye düşünüyorum.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

AthenSlayeR

Üye
Merhaba,

Kısaca arkadaşımız assasianların rush skilli bile basmadan devamlı rush varmış gibi koşmasını istiyor.
İnsanlar okçuların hiç bir risk ve strajesi olmadan koşarak atak yapmasından dolayı rahatsız oluyorlar. Senin önerin ise sadece assasianların okçuyu ve diğer tüm classları daha hızlı yakalamasına ve diğer classlardan dahada iyi kaçmasına yarayacak ve assassianların tüm classlara büyük bir üstünlük sağlamasına sebebiyet vermesine sebep olacak.
Oyundaki tüm karakterlere rush koyulması bile senin önerinden daha akıllıca olur

İyi eğlenceler.

Son düzenleme:

okanozcan

Üye
Kısaca arkadaşımız assasianların rush skilli bile basmadan devamlı rush varmış gibi koşmasını istiyor.
İnsanlar okçuların hiç bir risk ve strajesi olmadan koşarak atak yapmasından dolayı rahatsız oluyorlar. Senin önerin sadece assasianların okçuyu ve diğer tüm classları daha hızlı yakalamasına ve diğer classlardan dahada iyi kaçmasına yaracak ve büyük üstünlük sağlamasına sebebiyet verecek.
Oyundaki tüm karakterlere rush koyulması bile senin önerinden daha akıllıca olur
Okçuda Rush skilinin olmaması gerektiğini ben de düşünüyorum ama okçu oynayan bir sürü oyuncu bunun kalkmasını istemiyor ondan öyle bir öneri sundum çünkü assasinin bir farkı olmalı okçudan tabii bu benim fikrim herkes fikrini beyan etmekte özgür. Teşekkürler yorumun için.

AthenSlayeR

Üye
Ana amacımız tüm jobların birbirine denge kurduğu üstünlük sağlamadığı bir platformda oynamak olmalıdır diye düşünüyorum. Fakat ROW ekibi oyundaki bu dengesizliği görmezden geliyor.

JaxSui

J
Rush yeteneği olabilir lakin oyunda bir hata var. Ben kaçırmadan rush ile kaçarken okçu adam beni arkamdan oklayabiliyor. Durup yay germe ve ok atma efektini yapıp koşması lazım ama bana hala arkadan sıkabiliyor. Range dışına çıkınca attığın okun da failede düşmesi gerek.

okanozcan

Üye
Rush yeteneği olabilir lakin oyunda bir hata var. Ben kaçırmadan rush ile kaçarken okçu adam beni arkamdan oklayabiliyor. Durup yay germe ve ok atma efektini yapıp koşması lazım ama bana hala arkadan sıkabiliyor. Range dışına çıkınca attığın okun da failede düşmesi gerek.
Evet kesinlikle aynı sorunu yaşıyorum. Önerim biraz objektif olmayabilir ama gerçekten de aynı sorunu yaşıyorum

Sphecta

Üye
TEK ÇÖZÜM: ÇOK YAVAŞ VURAN - DASH İLE KOŞAN - HER SKİLLDE YÜKSEK HASAR ÇIKARTAN OKCU

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt