Auction House Alt Sınırı

Auction House Alt Sınırı olan 20 M kaldırılsınmı ?

• Evet

Oy: 14 87.5%
  • Hayır

Oy: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

Nisshe

Moderator
Merhaba arkadaş bazılarınız aksi yönde düşünüyor olabilir fakat oyunun en güzel özelliklerinden biri olan Auction house'nin aktif olarak kullanılamaması. 20 M Alt limit olduğundan dolayı malesef famlarken elde ettiğimiz +1 İtemler malesef bankada duruyor satamıyorum 63 Level solo playerım şöyle düşünecek olursak oyunda geçirdiğim vakitte Farmmı yapayım levelmi kasayım craftingmi yapayım ?

Bazı arkadaşlar uyurken pazara bırak diyebilir fakat ben bi 10 M için niye bilgisayarı 12 saat açık bırakıp bedavaya elektrik parası ödeyeyim ? Elektriğe harcayacağım parayla zaten gb çekerim daha karlı , oyunun amacı birşeyleri kendin yaparak birşeyleri başarabilmek niye P2W amacına hizmet edeyim ?

Lütfen anket'e olumlu yada olumsuz olarak cevaplayın. Farklı düşüncelerin fikirleriniz var ise mentionda atabilirsiniz teşekkürler.

Alkoer

Üye
İlk limit 50m gelmişti. Açılan anket %86 limit kalksın dedi ama yönetimin zerre umrunda olmadı. Şimdi limit 20m ye düşmüş. Ha 20m ha 50m hiç bir farkı yok. Bizim gibi sıradan oyuncu için AH kullanılmaz halde.

Ben kendi adıma bu şekil güncel bir oyunda pc açık bırakmayı doğru bulmuyorum. Dediğiniz gibi elektrik parası satacağım 5-10m lik iteme değmez. Bizim satacağımız 5-10m lik item yönetiminde umrunda olmadığı için limit kalkmıyor.

Bu arada limit niye geldi diye sorduğumuzda cevap veren çıkmadı. Eğer oyuncu için faydalı en ufak bir nokta olsaydı gazete manşeti gibi duyuru yaparlardı limitin faydasını.

Bu limitin sadece pazarcı tayfaya yaradığını düşünüyorum.

gamion596

Üye
Ben Wow'dan Rise'e geçtim. Şunu net bir şekilde söylüyorum ki AH olmasaydı asla bu oyunu asla oynamazdım çünkü ürünlerin fiyatlarını yeni başlayan oyuncu bilemiyor ama işte bu seferde sınır var. Bir dungeon da veya farmda bir item düşürünce direkt satamıyorum sabaha kadar açık bırakmak zorundayım saçmalık tek kelimeyle. Pazar için pc açık bırakmak old school mmorpg hareketi Rise online 2000'lerde çıkan bir oyun değil 20m sınırı çok fazla öyle bir sınır olmamalı zaten ama isteyen kendi pazarınıda kurabilmeli. Zaten serbest piyasa var bu oyunda isteyen dandik bir ürüne 200m fiyatta biçebilir ama acılı olmaz alan olursa da alsın onların kendi aralarında olan bir şey bu yüzden fiyat biçmenin serbest olduğu ortamda sınır olması çok saçma.

RickSancheZz

Üye
dün yine tüm pazar slotlarını doldurarak pazar kurdum, pazarın toplam değeri 33 m, pazarda durmaya değmiyor, npc ye satsan olmaz, kırdırsan değerinin yarısını alıcaksın, bilemiyorum napcaz, bu alt sınırın kalkması oyuncuların faydasına olacak, ama biz hala neden limit geldiğini dahi öğrenemedik :)

bargsbar

Üye
Sınır nedir abi? 20m'i geçsin diye upgrade'e zorluyorum kendimi. Sınır kalksın rahat rahat çıkardıklarımızı da satabilelim.

RickSancheZz

Üye
vay be zamanında çok sitem etmiştim action sınırına, nasılda alışmışız :D

Tanerrr

Üye
AH komple kaldırılmalıdır.20m lik item ks ata ata yarı fıyatına düşüyor ah kalksın

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt