Oyuncu Arıyorum AyYıldız Game Services # Yeni Oyuncularını Arıyor!

TheImmortaLEagLe

Üye

--------------------------------------------------------------------------------

AyYıldız Game Services / Oyun Hizmetleri

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uzun yıllar boyunca aktif devam eden fakat son yıllarda deaktif durumda olan AYYILDIZ Oyun Hizmetleri'ni tekrardan ''Rise Online World'' semalarında aktif ediyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekibimiz bünyesinde oynamak isteyen kendine güvenen,karşısındakilere saygılı,mikrofonuna hakim kişiler aramaktayız.Uzunca bir yazıya ihtiyaç duymuyoruz bunun sebebi ise uzun yıllardır bizim kim olduğumuzu diğer platformlardan tanıyorsunuz diye umuyoruz ve bunun üstüne ALFA sezonlarında ismimizi gayet ön plana çıkardığımızı düşünüyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekibimiz tek bir parti şeklinde değil daha çok 35 - 40 kişilik belki de daha fazla bir ekip olmasını istediğimiz ve tamamen ROW'a hükmetmek isteyenler kişilerin bulunacağı bir​
ekip olacağından eminiz.Bizimle birlikte oynamak isteyen oyuncuların ister forumdan özel mesaj yoluyla ister discord'dan şahsıma özel mesaj yoluyla mesaj atmaları gerekmektedir. Yukarııda yazdığımız koşulları karşılıyor olmanız önemli.Bu küçük detayları karşılıyorsanız bize mesaj atabilirsiniz. ALIM FORMU için gerekli sorular aşşağıda mevcuttur. Cevapları ile birlikte mesaj atmayı unutmayınız!

İsminiz ve Soyisminiz nedir?
Cevap:
Kaç yaşındasınız?
Cevap:
Rise Online World'e ne kadar hakimsiniz? [Az-Orta-Çok]
Cevap:

Rise Online World'e ne kadar zaman ayırabilirsiniz?
Cevap:
Rise Online World'de oynayacağınız JOB / SINIF nedir? [Mage-Warrior-Priest-Rogue]
Cevap:

Mikrofonunuza ne kadar hakimsiniz? [Az-Orta-Çok]
Cevap:

Neden sizi tercih etmeliyiz?
Cevap:
AyYıldız Game Services / Oyun Hizmetleri - Yönetim Ekibi -

38701200_1832981330112942_1017069691874574336_n.png

Isildur

Üye
Bu profesyonel tripleri çok samimiyetsiz eskiden dostluk arkadaşlık vardı oyunu oyun olduğunu bilerek oynama vardı, bu ne kardeşim iş başvurusu mu yapıyoruz neden beni seçecekmiş, töbe ya

TheImmortaLEagLe

Üye
Bu profesyonel tripleri çok samimiyetsiz eskiden dostluk arkadaşlık vardı oyunu oyun olduğunu bilerek oynama vardı, bu ne kardeşim iş başvurusu mu yapıyoruz neden beni seçecekmiş, töbe ya
Yukarıda'da söylediğim gibi sadece ekibin düzenini oturtmak adına yoksa zaten bizim için kafa dengi olması bile yeterli oluyor, oyunu bilmesine gerek bile yok :) Ekibin samimiyetine güvenerek herşeyi başaracağımızdan eminiz.

Shikato

Üye
Bunları sadece kayıt altında tutmak ve ekibin düzenini oturtmak için yapıyoruz zaten iletişime geçen arkadaşlar bu kadar detaylı konuşmadığımızı gördüler :)
Senin klanın sonuçta istediğini sorup yazmaya özgürsün. Sadece espiri yaptım :D kusura bakma

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt