Fishing (Balıkçılık) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (Güncel Değil!)

mrares

Üye
Seviye birdeyken, ilk seviye olta ile balık tutulamıyor, ikinci seviye ile tutulabiliyor. Seviye ona gelince, ilk seviye oltayla, ikinci seviye balık tutulabiliyor. Gerçekten muazzam bir ayarlama yapılmış. Benzer saçmalıklar toplayıcılıkta da var. Life skilleri geliştiren ekibi tebrik ediyorum. Bdo gibi life skill konusunda çok iyi olan oyunları örnek aldıkları için ayrıca tebrik ediyorum. Konuyu hazırlayan arkadaşı uğraşı ve güzel anlatımı için yürekten -gerçekten :)- tebrik ediyorum.
Çok teşekkür ederim.

mrares

Üye
20 level sonrasında net olarak 7 farklı kişiden Rare Olta takılabildiği konusunda bilgi aldım, umarım doğrudur sizleri de yanlış bilgilendirmek istemem.

mrares

Üye
Ek Güncelleme Bilgisi;

Balıkçılık için level kasacaksanız ya da item toplayacaksanız sadece burada Common olta ile tutun eğer balıkçılık seviyeniz 10'dan yüksek ise.
https://prnt.sc/UXHrKZX7tDYo

mrares

Üye
Tablo 19 Level'a kadar güncellenmiştir. 19'dan sonrası da gerekli bilgiler alındıkça güncellenecektir.

bayildir

Üye
Merhaba, 21 level için 516k exp istiyor ve Rare Fish Rod ile tutulan bazı balık çeşitleri ;
balık.png

DODOERDO

Üye
balıkların içinden yakında intihar eden okçuların okları çıkacak malum skill failed veren skilleri yüzünden

DODOERDO

Üye
Neden belki böyle bağzıları farkeder forum değilmi benim düşüncemde bu yönde

DODOERDO

Üye
Onu göze aldım ben hakkımı savunuyorum 2 tane hesap açtım 60 lvl mage ve okçum var ikisinede premium aldım birine 100 tl daha yatırdım toplam 300 tl oyuna para verdim dahada veririm oyundan soğuturlarsa benim gibilerini kaybederlerr umarım bunları dile getirmem başkalarını teşvik eder bişeylere

drajan

Üye
sabah balıkçılığa başladım öğlen pc ye baktım yatmışım makro algılandı diye de bir uyarı gelmiş. uzun süreli kalamıyor muyuz anlamadım. yoksa oyunun bir hatası mı?

bayildir

Üye
sabah balıkçılığa başladım öğlen pc ye baktım yatmışım makro algılandı diye de bir uyarı gelmiş. uzun süreli kalamıyor muyuz anlamadım. yoksa oyunun bir hatası mı?
Aaynı şey benimde başıma geliyor. "Z" yapamıyorsun ama oyundan çıkıp girince düzeliyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt