Bayram event programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MachuPicchu

Üye
Bayram event programı ya da duyurusu ne zaman yapılacak?
Ona göre program yapacağız.

Lolgamelol2

Üye
bir sürü klan oyunda yapacak bir şey olmadığı için oyunu bıraktı bunların böyle şeylerden haberi yok galiba.

Bright Lord

Üye
bir sürü klan oyunda yapacak bir şey olmadığı için oyunu bıraktı bunların böyle şeylerden haberi yok galiba.

Onlar bıraksın zaten o tarz gruplar istenmiyor , casual seviye olması gerekiyor topluluğun %80+ nın ki eğlenceli bir ortam olsun.O gruplar herkez için her anlamda sorun.Günün sonunda parayıda casual adam veriyor zaten vakti olmadığı için direk parayı verip geçiyor.Öbür tarafda arkadaşlar 250 saat farm yaptım şimdi bilmemne +8 alıyorum ehuıhuhuuh.Len benim o kadar boş beleş zamanımmı var haftada 2 toplantıya giriyorum minimum o farmı gerçek hayatta yapıyorum.^^

Rise Online ona ayrılan haftalık 10 saat civarı sürede casual parası olan oyuncuyu eğlendirmek zorunda aksi halde sonu gelir.Ay sonu store dan adam 1 TL lik birşey bile almaz canını sıkarsa.Bunu düzeltiyorlar yavaş yavaş ilerde belki item upgrade te item kaybolmıycak yeni sistemler gelicek.

Sırf bu item yanması olayı yüzünden mesela düzenli aylık 400 TL+ fix store alışverişi yapan arkadaşım direk oyunu sildi bir daha oynarmısın dediğimde ilginç/yaratıcı şeyler söylüyor. :)

Son düzenleme:

Tengrikut

Üye
konu başlığı

Bayram event programı​

son 5 " çıkar telefonunu göster" =bi bunlar kendi sonlarını getiremiyorlar, onun dışında herşeye bir son - süp süp süper oyuncu aynı zamanda holyvıt senaristi - ehu -

BenGeldim

Üye
Bayram bittikten 1 2 hafta sonra ancangelir güncelleme. Şuan umudunuz olmasın abi. Normalde 1 ay önce gelecekti

DiabIo

Üye
Bu gün yarın haber gelir, umarım geçen seferki gibi tamamen fail bir etkinlik olmaz bu da

MachuPicchu

Üye
Bu gün yarın haber gelir, umarım geçen seferki gibi tamamen fail bir etkinlik olmaz bu da
Kanka mümkünse yeni patch getirmesinler etkinlik öncesi, hatta bakım falanda olmasın. Etkinlik çöp oluyor gidiyor. Bütün haritaları kapsayan bir etkinlik şahane olur, bekliyoruz bakalım bu sefer % kaç exp olacak tüm haritalarda ne kadar bonkörler görelim.

BySavas

Üye
Selamlar,

Bayram event takvimi hazırlanıyor, salı yada en geç çarşamba gününe kadar takvim paylaşılmış olacaktır.

İyi forumlar :)
ne zaman paylaşılır sabırsızlıkla bekliyoruz ona göre bizde kendi programımızı hazırlıcaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt