BEN DENEDIM SIZ DENEMEYIN :D INT MAGE PISMANLIKTIR

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
Merhabalar arkadaşlar öncelikle aklında benım gıbı fıkırlerı olanların da aynı hatayı yapmaması adına bu konuyu acıyorum.
60 Level yan char mage yaptım ustunde wooden staff +8 -- Paper 7 set ve MP 8 takı set olan çöp bır karakterdı. ( toplasan 10m etmez ıtemlerı :) )

elımde yaklasık 3.5 gb cıvarı para vardı dedım kı ben bu mageye ıtem yapayım.
Dual Warlock Earrıng
Dual Warlock Rıng
Adını unuttugum MP veren su mavı beltten falan aldım
Druıd staff +6 -- Chıtın set +6 yaptım.
Pekı ne mı degıstı ?
Nova 10mlık char ıle 900 vuruyordu 3.5 gblık char ıle 500 vuruyor :D
Staff 10mlık char ıle 300-350 vuruyordu sımdı 180-200 vuruyor :D
ee defansın arttı dıyenler varsa :D 487 olan defansım 613 e yukseldı :D ( Ortalama 120 def ki burada 8 - 8 kupeden 12 - 12 yuzuklerden gelende var :D )
Ustelık HP den kısıp INTe verdıgım bonuslarla Canımda azaldı :D
Ya asıdhasudh aohsd çok saçma degıl mı olm :D hangı class varkı 10m ıle dızıyosun ama 350mlık ıtem alınca daha zararlı cıkıyosun :D
Sakın ama sakın yapmayın sımdı ıtemlerı satayım dıyorum alan yok asdıjhajs das:D
Mage chıtınler ve staff elımde patladı :D zaten basan yok 4 gun ıtem aradım sadece 4 koocaa guuun hepsi çöp int ıtemlerın ne satan ne basan var :D
Sınırlıyım ofkelıyım ama guluyorum napçeeen be hayatt :D

10m vs 350m ! Winner is 10m dagılalım beyler :D

Yani buradan oyun yönetimine demem o ki
Adamlar aylardır delı gibi farm atıyor mele yapıcam diye adam biri cıkıyor elıne wood staff takıyor 1k damage atıyor :D
Bırakın magelerde item yapmak ıcın ugrassınlar abi 10mlık charla pkya cıkıp 20 gblık charlara 1k vuramasınlar
1k vuracak mage de gitsin 20gb lik item yapsın uzerıne sacmamı? tabi ki de hayır :D

Çözümü de burada yetkili arkadaşlara söyleyeyim itemlerle oynamaya gerek yok.
Mage karakterleri MP den aldıkları AP miktarını INT pointtende alacak.
Ayrıca INT stafflara %10 cıvarında bir bufflama gelecek.
Wooden gibi kolay drop eşyalara da %10 civarında NERF gelecek. EASY :D
Böylelikle elite mage itemleri de değerli olacak drop alınınca mıllet cope atmayacak

Son düzenleme:

platoon0x

Üye
bu oyundaki ve abisi x oyundaki gibi base statlara abanıp eline dandik itemler almana rağmen hiçbir dezavantajının olmaması gibi komik bir olay "düzgün hiçbir oyunda" yok, olsa gülerler zaten adama :D

melee classların eline taktıkları silahların atağı 50 den 100 e çıkınca atakları da o orantıda artıyorsa magede niye aynı şey geçerli değil neden? neden adamların hasar algoritması %50 skillin taban hasarı %45 statlar %5 elimizdeki itemlere göre oluyor? zamanında zort online böyle yapmış diye buraya da aynı saçma şekilde getirmek zorunda değildiniz.

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
bu oyundaki ve abisi x oyundaki gibi base statlara abanıp eline dandik itemler almana rağmen hiçbir dezavantajının olmaması gibi komik bir olay "düzgün hiçbir oyunda" yok, olsa gülerler zaten adama :D

melee classların eline taktıkları silahların atağı 50 den 100 e çıkınca atakları da o orantıda artıyorsa magede niye aynı şey geçerli değil neden? neden adamların hasar algoritması %50 skillin taban hasarı %45 statlar %5 elimizdeki itemlere göre oluyor? zamanında zort online böyle yapmış diye buraya da aynı saçma şekilde getirmek zorunda değildiniz.
katılıyorum abi kesinlikle item yapan adam daha sağlam olmalı iken itemsizken daha sağlam olan bi class var burada zort online hata yapmıştı ki bunu PVP'lerde duzeltmek ıcın ne ugrasıyordu çakma adminler :D

wooden staffla 500 vurup druid staffla 800-900 vurmam lazım degıl mıydı benmı yanlıs dusundum acaba :D

N3v3N

Üye
Bende int lr mage oynamak istiyordum ama dediğiniz gibi hasarlar çok düşüyor :( siz bide flame hasardan bahsediyorsunuz is lr e gelince %20 daha düşecek o hasarlar :/

Defansta armor bufunu hesaba katmazsak aslında 2 katına çıkmış oluyor. Tabi bu defans vs atmaya yeter mi özellikle lr mage için. 65 staf skilinin kilitleme ve damage oranına da bakmak gerekir. Bence biraz sabredip 65e kas. 40 staf ile 65 staf arasında ne kadar fark olacak?

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
Bende int lr mage oynamak istiyordum ama dediğiniz gibi hasarlar çok düşüyor :( siz bide flame hasardan bahsediyorsunuz is lr e gelince %20 daha düşecek o hasarlar :/

Defansta armor bufunu hesaba katmazsak aslında 2 katına çıkmış oluyor. Tabi bu defans vs atmaya yeter mi özellikle lr mage için. 65 staf skilinin kilitleme ve damage oranına da bakmak gerekir. Bence biraz sabredip 65e kas. 40 staf ile 65 staf arasında ne kadar fark olacak?
Defanse armor buff ile ıkısıde kanka ıkı katına cıkmıyor işte 100-110 defanse artıyor ama HP veremıyosun canın cok dusuk kalıyor su anda 2600 cıvarlarında

HeaveN

Üye
Knk sen oyunu hiç takip etmiyonmu server int mage hiç yok ful cash kostüm elbiseler magic magic 8 magic ust yada hp brach +8 fire çok iyi slot dönüyolar

Hedvein

Üye
Oyunda İnt Mage, İnt Bp mekaniği yok denmişti alfa zamanı, denemedik bile o yüzden ^^
İleride mageler için düşünülüyor ama. Ne zaman olr bilemem tabi.

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
Oyunda İnt Mage, İnt Bp mekaniği yok denmişti alfa zamanı, denemedik bile o yüzden ^^
İleride mageler için düşünülüyor ama. Ne zaman olr bilemem tabi.
INT bpye bırsey dıyemem ancak hangı sınıf var kı item yaptıkca gucu azalsın? Sencede magelerdekı bu durum sacma degıl mı? Itemsızken karakterler daha guclu item yapınca daha gucsuz

AhmetKayemZorZahmeTC

Üye
Merhabalar arkadaşlar öncelikle aklında benım gıbı fıkırlerı olanların da aynı hatayı yapmaması adına bu konuyu acıyorum.
60 Level yan char mage yaptım ustunde wooden staff +8 -- Paper 7 set ve MP 8 takı set olan çöp bır karakterdı. ( toplasan 10m etmez ıtemlerı :) )

elımde yaklasık 3.5 gb cıvarı para vardı dedım kı ben bu mageye ıtem yapayım.
Dual Warlock Earrıng
Dual Warlock Rıng
Adını unuttugum MP veren su mavı beltten falan aldım
Druıd staff +6 -- Chıtın set +6 yaptım.
Pekı ne mı degıstı ?
Nova 10mlık char ıle 900 vuruyordu 3.5 gblık char ıle 500 vuruyor :D
Staff 10mlık char ıle 300-350 vuruyordu sımdı 180-200 vuruyor :D
ee defansın arttı dıyenler varsa :D 487 olan defansım 613 e yukseldı :D ( Ortalama 120 def ki burada 8 - 8 kupeden 12 - 12 yuzuklerden gelende var :D )
Ustelık HP den kısıp INTe verdıgım bonuslarla Canımda azaldı :D
Ya asıdhasudh aohsd çok saçma degıl mı olm :D hangı class varkı 10m ıle dızıyosun ama 350mlık ıtem alınca daha zararlı cıkıyosun :D
Sakın ama sakın yapmayın sımdı ıtemlerı satayım dıyorum alan yok asdıjhajs das:D
Mage chıtınler ve staff elımde patladı :D zaten basan yok 4 gun ıtem aradım sadece 4 koocaa guuun hepsi çöp int ıtemlerın ne satan ne basan var :D
Sınırlıyım ofkelıyım ama guluyorum napçeeen be hayatt :D

10m vs 350m ! Winner is 10m dagılalım beyler :D

Yani buradan oyun yönetimine demem o ki
Adamlar aylardır delı gibi farm atıyor mele yapıcam diye adam biri cıkıyor elıne wood staff takıyor 1k damage atıyor :D
Bırakın magelerde item yapmak ıcın ugrassınlar abi 10mlık charla pkya cıkıp 20 gblık charlara 1k vuramasınlar
1k vuracak mage de gitsin 20gb lik item yapsın uzerıne sacmamı? tabi ki de hayır :D

Çözümü de burada yetkili arkadaşlara söyleyeyim itemlerle oynamaya gerek yok.
Mage karakterleri MP den aldıkları AP miktarını INT pointtende alacak.
Ayrıca INT stafflara %10 cıvarında bir bufflama gelecek.
Wooden gibi kolay drop eşyalara da %10 civarında NERF gelecek. EASY :D
Böylelikle elite mage itemleri de değerli olacak drop alınınca mıllet cope atmayacak
Bide az önce elınde branch +8 olan bı mage geldı VS de tokatladı benı kafayı yersın ya :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt