İstek Beta Ne Durumda?

Lolgamelol2

Üye
Merhaba,

Henüz bir tarih veremiyoruz fakat, şu an üzerinde çalışılan konular;
  • Alfa 2.0 Aşamasında yapılan bildirimlerin düzenlenmesi ve iyileştirilmesi
  • UI-UX Düzenlemeleri
  • Zindan Çalışmaları (Platform tarzında; yaratıklar dışında haritanın da sizi zorlayacağı zindanlar da olacak)
  • Düello Sistemi (Savaş haritaları dışındaki haritaların istediğiniz bir bölgesinde, kendi ırkınızdan oyuncular ile de yapılabilecek)
  • Türkçe Dil Çalışması
  • Crafting Sistemi Çalışmaları
  • Boss mekanikleri ve yaratık mekanikleri (Artık yaratıklar ve Boss'lar daha fonksiyonel ve yapay zekaları daha gelişmiş olup, duruma göre tepki verecekler. Yetenek kullanacaklar.)
  • Pet ve Binek Sistemi, Inventory'den bağımsız hale getirildi. Registration sistemi ile listeleme sistemine geçirildi.
  • Parti arama daha fonksiyonel ve daha kapsamlı hale getirildi.
  • Party Finder, Dungeon Finder Sistemi eklendi.
bu çalışmalar bitmiş çalışmalarmı yoksa devammı ediyor

baammbaamm

Üye
Tarih vermeleri zaten doğru olmaz
Merhaba,

• UI-UX Düzenlemeleri
  • Zindan Çalışmaları (Platform tarzında; yaratıklar dışında haritanın da sizi zorlayacağı zindanlar da olacak)
  • Düello Sistemi (Savaş haritaları dışındaki haritaların istediğiniz bir bölgesinde, kendi ırkınızdan oyuncular ile de yapılabilecek)
  • Türkçe Dil Çalışması
  • Boss mekanikleri ve yaratık mekanikleri (Artık yaratıklar ve Boss'lar daha fonksiyonel ve yapay zekaları daha gelişmiş olup, duruma göre tepki verecekler. Yetenek kullanacaklar.)
  • Pet ve Binek Sistemi, Inventory'den bağımsız hale getirildi. Registration sistemi ile listeleme sistemine geçirildi.
Sayın Vision,
Bilgilendirme için içtenlikle teşekkür ederim.Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

Saygılarımla.

huseyin35

Üye
Merhaba,

• UI-UX Düzenlemeleri
  • Türkçe Dil Çalışması
Platform dungeon derken kasttettiginiz platform ; forgetten templa ya da delos katları gibi mi? Yani ilerlemeli değil de tek bir yuvarkak alan mı

Vision

Senior Moderatör
Platform dungeon derken kasttettiginiz platform ; forgetten templa ya da delos katları gibi mi? Yani ilerlemeli değil de tek bir yuvarkak alan mı
Platformdan kasıt çeşitli engellerin olacağı haritalar. Birden fazla kişinin bazı aksiyonları alması gerekebilir, üzerinde çalışıyoruz bir aksilik olmazsa bu sistemi kullanacağız. Örneğin bir arkadaşınız kapıyı açık tutarken diğeri gidip düğmeye basacak. Birlikte kütük üstünde düşmeden karşıya geçmeye çalışacaksınız veya aşağıya düşebilecek taşlar üzerinden zıplayarak karşıya geçeceksiniz gibi..
-Justice

anil

Üye
Yenilikçi zindan sistemi, boss mekanikleri, crafting, yeni ui vs hepsi kulağa hoş geliyor.

CAZBEM

Üye
Alfa-2'den kapalı betaya geçiş oyunun en çok değişim geçireceği dönem olarak görünüyor, sevindim. Özellikle boss mekanikleri gerekliydi.
Aynen ya boss ve mob mekaniklerini sabırsızlıkla bekliyorum karşımdakinin yapay zekaya sahip olması beni mutlu eder.

efeklc

Üye
Maddelerden bazılarının çalışması tamamlandı, bir kısmının ise çalışmaları devam etmekte.
Alpha 3 testi olacak mı yoksa bir süre daha oyunu geliştirip kapalı beta mı açılacak? Bununla ilgili bir karar verildi mi veya konuşuşuyor mu?

Vision

Senior Moderatör
Alpha 3 testi olacak mı yoksa bir süre daha oyunu geliştirip kapalı beta mı açılacak? Bununla ilgili bir karar verildi mi veya konuşuşuyor mu?
Bir sonraki aşama hakkında henüz net bir bilgi yok. İlerleyen süreçte konu hakkında duyuru yapılacaktır.

Milano34

Üye
oyunun official versiyonu ne kadar geç açılırsa, official ömrü o kadar uzun olur bunu alpha'da ben bir oyuncu olarak kendim öngördüm. (KİŞİSEL FİKİR)
tamam inandık birader.:))

bence daha fazla uzatmadan 2021 kasım'da açılmalıdır.!!

önümüzde 5 ay gibi bi süre var.! bence çok yeterli

gerekirse personel sayısını arttırmaları gerekiyor.! ama bu yıl kesinlikle açılmalı çok bekledik

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt