Beta'dan Beklentileriniz Nelerdir? ( Anket )

Beta'dan beklentileriniz nelerdir?

• Dungeon'lar, Raid'ler, Rift'ler Getirilmesi

Oy: 55 77.5%
  • Makro'nun tamamen engellenmesi

Oy: 32 45.1%
  • Küfür, ırkçılık, cinsiyetçiliğin ağır şekilde cezalandırılması

Oy: 36 50.7%
  • Oyuna özgün içerikler eklenmesi ( Özgün skiller, skill efektleri, itemler, vb. )

Oy: 51 71.8%
  • Görevlerin çeşitlendirilmesi

Oy: 45 63.4%
  • Auction House sisteminin getirilmesi

Oy: 49 69.0%
  • Offline Pazar sisteminin Fixlenmesi

Oy: 20 28.2%
  • Offline Pazar sisteminin tamamen kaldırılması

Oy: 38 53.5%
  • Oyuna yeni bir class veya ırk getirilmesi

Oy: 22 31.0%
  • Yeni kostümler ve petler getirilmesi

Oy: 23 32.4%

• Kullanılan toplam oy
    71

Muti

Üye
İstediğiniz kadar seçeneğe oy verebilirsiniz. Bu konular haricinde beklentileri olanlar aşağıda belirtirse güzel olur.

Nart

Üye
P2W konusunda gözle görülebilir adımlar atılması seçeneğini aradı gözlerim. Zira şahsım, clanım ve tanıdığım bir çok oyuncu için en önemli konu P2W konusu.

Muti

Üye
P2W konusunda gözle görülebilir adımlar atılması seçeneğini aradı gözlerim. Zira şahsım, clanım ve tanıdığım bir çok oyuncu için en önemli konu P2W konusu.
Oy kullananlar da aynı fikirde olacak ki offline pazar sisteminin fixlenmesindense direkt kaldırılmasını ve auction house olmasını istemişler :) Daha fazla seçenek eklenemediği için şu an p2w'i ekleyemiyorum ama p2w ve trade sistemi konusunda fikirlerimizi yorumlarda tartışabiliriz. Yönetim trade sistemini tamamen kaldırmak istemiyor maalesef

Kabile Reisi

Üye
Bir Allah ın kulu neden offline pazarın bu kadar kaldırmasının istendiğini açıklayabilir mi? Bugları çözülse on numara sistem. İtem satıcam diye kasılmaktan, pk atmaktan geri kalmıyorsun amele gibi pazarda bekletmiyorsun charı. Ayrıca bilgisayarınki de can kardeşim, ben tüm gece bilgisayarı item satılcak diye açık bırakmak istemiyorum laptop kullanıcısıyım böyle şeyler yıpratıyor bilgisayarı.

underestimated

Üye
Bir Allah ın kulu neden offline pazarın bu kadar kaldırmasının istendiğini açıklayabilir mi? Bugları çözülse on numara sistem. İtem satıcam diye kasılmaktan, pk atmaktan geri kalmıyorsun amele gibi pazarda bekletmiyorsun charı. Ayrıca bilgisayarınki de can kardeşim, ben tüm gece bilgisayarı item satılcak diye açık bırakmak istemiyorum laptop kullanıcısıyım böyle şeyler yıpratıyor bilgisayarı.
auction house eğer fifa ultimate team'deki gibi nba 2k serisindeki gibi gelirse yani şöyle düşün reaper +1 koyuyosun ama bu reaperi 24 saatliğine de koyabilirsin 3 saatliğine de koyabilirsin auction housea ve item alıcak kisi filtrelemeler iyi olursa esya alma konusunda cok vakit harcamaz mesela skullhorn +7 ariyor diyelim yani item rare item oluyor ama skullhorn +1 common item , yani alicak kisi bow - skullhorn - rare item olarak ararsa auction houseda hem alacağını daha kolay bulur hem de satan kişi 24 saat boyunca itemi orada duracağı için pc'sini de kapatabilir exp'ini de kasabilir işte bu yüzden bir allahın kulu offline pazarın durmasını istemiyor, offline pazar FPS'lerde düşme pingte artış gereksiz bir kalabalık ve ticaret ruhunu öldüren bir şey bence :)

Denek

Üye
Betada gormek istediklerim;

*Offline Pazarin kaldirilmasi
*AH sistemi
*Zindan modu testi
*Gunluk gorev testi
*Esya uretme, birlestirme testi
*Ruh bagindan ipuclari
*Oyun ici market ogelerinin bir kismindan ipuclari (pet ve set disinda)
*Diger oyuncularin Buff ve Debuff barlarin gorulebilmesi

*Veeeee tabikide "Alfa"da yasanilan aksakliklarin giderilmis olmasi

Muti

Üye
Betada gormek istediklerim;

*Offline Pazarin kaldirilmasi
*AH sistemi
*Zindan modu testi
*Gunluk gorev testi
*Esya uretme, birlestirme testi
*Ruh bagindan ipuclari
*Oyun ici market ogelerinin bir kismindan ipuclari (pet ve set disinda)
*Diger oyuncularin Buff ve Debuff barlarin gorulebilmesi

*Veeeee tabikide "Alfa"da yasanilan aksakliklarin giderilmis olmasi
Diğer oyuncuların üzerindeki buff ve debuffların görünmesi güzel olurdu

baammbaamm

Üye
Ofline pazar gördüğüm en mantıklı sistemlerden birisi kaldırılmasını istemiyorum.Kaldırılmasını isteyen arkadaşlar neden istiyorlar?

Denek

Üye
AH sistemi de offlinepazar gibi bir cesit PC acik olmadan pazarda urununuzu satabilme sistemidir.

Sadece...

+Goruntu kirliligi olmaz bir suru pazar gormezsiniz Ticaret sehrinde belli bolgere yerlestirilen NPC leri ziyaret ederek satilan urunleri gorebilirsiniz,
+Aradiginizi kolayca bulabilir,
+Fiyat arastirmasi yapibilir,
+Satilanin aksine "Buy" pazar sisteminide kolaylastirabilir,
+Acik arttirma olanagi gibi imkanlar sunar.

(eksi ya da arti) Yapay zekaya otomatik max ve minimum fiyatlandirma koyulabilir ornegin bir kirimizi potu 1m e satamazsiniz izin vermez,
(eksi ya da arti) Pazara koyulan urunler 48, 24 ya da 12 saat gibi belli saatler sure boyunca satista kalir.

- Vergi ucreti; pazara koymus oldugunuz urunun saatine gore ucretlenirme ve ya satisindan % bir gelir sisteme aktarilabilir.

Son düzenleme:

baammbaamm

Üye
AH sistemi de offlinepazar gibi bir cesit PC acik olmadan pazarda urununuzu satabilme sistemidir.

Sadece...

+Goruntu kirliligi olmaz bir suru pazar gormezsiniz Ticaret sehrinde belli bolgere yerlestirilen NPC leri ziyaret ederek satilan urunleri gorebilirsiniz,
+Aradiginizi kolayca bulabilir,
+Fiyat arastirmasi yapibilir,
+Satilanin aksine "Buy" pazar sisteminide kolaylastirabilir,
+Acik arttirma olanagi gibi imkanlar sunar.

(eksi ya da arti) Yapay zekaya otomatik max ve minimum fiyatlandirma koyulabilir ornegin bir kirimizi potu 1m e satamazsiniz izin vermez,
(eksi ya da arti) Pazara koyulan urunler 48, 24 ya da 12 saat gibi belli saatler sure boyunca satista kalir.

- Vergi ucreti; pazara koymus oldugunuz urunun saatine gore ucretlenirme ve ya satisindan % bir gelir sisteme aktarilabilir.
Ah sistemi en yüksek populatıona sahip oyunda su an uygulanan bir sistem.Artısı cok fazla fakat eksisi daha fazla.Koreliler le dolar server ah macrolar türer :)Sadece ah üzerinde oynuyan oyuncular türer.Çok dallı sorunlar cıkarabilecek bir sistem.Yaptığınız yorumlarda cok akla yatkın mantıklı geliyor bana.Fakat dediğim gibi herşey başka sorunlara yol açıyor.Cok iyi düşünülüp planlanması lazım.

dexwaz

Üye
Ofline pazar gördüğüm en mantıklı sistemlerden birisi kaldırılmasını istemiyorum.Kaldırılmasını isteyen arkadaşlar neden istiyorlar?
ben ofline pazar sistemini online pazara göre daha çok beğenen birisiyim. Ancak daha daha iyisi varsa.. (Action House) diyorlar. Tercihim bu yönde olacaktır.
(Bulmuş buluyon denilen sistem :) )

Kabile Reisi

Üye
auction house eğer fifa ultimate team'deki gibi nba 2k serisindeki gibi gelirse yani şöyle düşün reaper +1 koyuyosun ama bu reaperi 24 saatliğine de koyabilirsin 3 saatliğine de koyabilirsin auction housea ve item alıcak kisi filtrelemeler iyi olursa esya alma konusunda cok vakit harcamaz mesela skullhorn +7 ariyor diyelim yani item rare item oluyor ama skullhorn +1 common item , yani alicak kisi bow - skullhorn - rare item olarak ararsa auction houseda hem alacağını daha kolay bulur hem de satan kişi 24 saat boyunca itemi orada duracağı için pc'sini de kapatabilir exp'ini de kasabilir işte bu yüzden bir allahın kulu offline pazarın durmasını istemiyor, offline pazar FPS'lerde düşme pingte artış gereksiz bir kalabalık ve ticaret ruhunu öldüren bir şey bence :)
Çok mantıklı bence de ah gelsin katılıyorum.

GrauerWolf

Üye
Güzel bir anket olmuş. Umarım herkez katılır ve bu anket geliştirici ekip için ilham verici bir içerik olur. Daha özgün bir oyun daha özgün ve çeşitli içerikler oyunu ileri götürecektir.

huseyin35

Üye
Ah sistemi en basit örnekle oyun içi e-ticaret sitesi olarak betimleyebiliriz. Hatta item koyma sınırı da olmazsa mesela işine yaramayan 50 itemi npc vasıtası ile satışa koyuyorsun. Ve istediğin filtreye sahip oluyorsun. Örneğin reaper +5 alacaksın, Reaper yazıp aratıyorsun filtrelerden +5 diyorsun. Ucuzdan pahalıya sıralıyorsun vs vs. Tartışmasız en iyisi yani

Nart

Üye
Oy kullananlar da aynı fikirde olacak ki offline pazar sisteminin fixlenmesindense direkt kaldırılmasını ve auction house olmasını istemişler :) Daha fazla seçenek eklenemediği için şu an p2w'i ekleyemiyorum ama p2w ve trade sistemi konusunda fikirlerimizi yorumlarda tartışabiliriz. Yönetim trade sistemini tamamen kaldırmak istemiyor maalesef
Tradenin tamamen kapatılmasını talep etmiyoruz biz zaten. Niye kapatmak istemediklerini anlıyoruz. Ancak soul bound sistemi TLcilere fırsat vermeyecek derecede iyi ayarlanmalı ki 2 taraf da memnun olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt