BigJest Out

Nodar

Üye
2020 yılında YouTube önüme düşen bir video ile tanıdım bu oyunu; Video

Daha sonra direkt olarak Discord kanalına katıldım. Deli divaneler gibi ön gösterimi bekledim. Davet alamadım, yedekler için bekledim. Bir gün telefonum çaldı ve; "Rise Online World ön gösterimine davetlisiniz. Katılmak ister misiniz?" diye bir soruyla karşılaştım. Katılmam mı?

O dönem Discord üzerinde sürekli aktif gördüğüm, herkese cevap atan, sohbet eden, bilgilendiren birisi vardı. Topluluğun yakından tanıdığı BigJest. Maalesef ön gösterimde tanışamadık.
Sonrasında alfayı bekleme aşamasında yorulup çok uzun süreler ara verdim. ROW'un resmi açılış haberini internette okuyunca tekrardan kanala girip bir göz atmak istedim. Hâlâ herkese içtenlikle cevap veren, bilgindiren ve sohbet eden BigJest. Dile kolay tam 2 yıl.

Ben bu oyunu ve topluluğu bu adam ile tanıdım. YouTube'dan, Twitch'ten sürekli takip ettim. Bugün Discord'dan gelen bir bildirim ile anlamsız bir şekilde hüzün bastı içimi; Resim

Moderatörlüğe ve yayıncılığa son verdi.

Samimiyetine, iyi niyetine her zaman güvendiğim bu adamın gönüllü olarak ROW topluluğu için yapmış olduğu şeyler bence göz ardı edilmemeli. Saygıyı ve vedayı bence hakediyor.

2.png

o7 BigChef

Fischer

Üye
Kardeşim gibi çok sevdiğim canım arkadaşım... Hem ekip içerisindeyken hem de dışındayken, çalışkanlığını ve gayretini her zaman takdir etmişimdir. Her bir son, yeni bir başlangıçtır mottosuyla hakkında hayırlısı olmasını dilerim <3

Bigjest

Üye
Merhaba benim değerli arkadaşlarım.
Bu süreçte benim yanımda olup, bana eşlik ettiğiniz için ve daima desteklediğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Bu uzun ve engebeli süreç içerisinde elimden geldiğince çok çabaladım. Yapmış olduğum görev ve yayıncılık kariyerimde eğer sizleri ya da herhangi birisini bilmeyerek kırdıysam affola. Gerek forum, gerek özel mesajlarınız ve gerek sosyal medya hesaplarımdan aktarmış olduğunuz iyi dilekleriniz adına çok sevindim ve bir o kadar motive oldum. Bu ayrılığın bir son olmadığını, ne zaman isterseniz benim ile iletişim kurabileceğinizi biliyorsunuz. Rise Online World benim için ufak bir bebekti, ben buraya geldiğimde yeni doğmuştu. Ben o bebeği büyüten, iyi yerlere gelmesini sağlayan bir etken oldum aslında. O bebekle beraber bende büyüdüm, bir bebeğe nasıl bakılacağını da öğrenmiş oldum. Bugün o bebeği teslim ettiğim insanlar siz olduğunuz için gözüm asla arkada kalmayacak. Sizlerinde benim gibi ona iyi bakacağınızdan asla şüphem yok.
Aranızda olamayacağım için ve giderken birazcık kalbinizi kırdığım için üzgünüm. Açmış olduğunuz konu ve paylaştığınız yorumlar benim için çok kıymetli.
Sevgiyle kalmanız dileklerimle.

skaebneN

Üye
Buna daha önce dile getirmemiştim. Benim bu forum hesabım buga girdi. Bütün yöneticilere ulaştım. Ticketler discorddan özel mesajlar kimse ilgilenmedi. Ben bu süreçte forumda 20 küsur gün uzak kalmıştım ki o zamanlar aktif kullanıyordum. Discorddan Furkan'a ulaştım. Elinden geleni yapacağını gerekli kişi ile görüşüp bana dönüş yapacağını söyledi. O zaman aklıma direk başından savuşturduğu düşündüm. Çünkü discordda o kadar başı dolu ki. Olayı hatırlayıp geri dönüş sağlayabileceği ihtimaline hiç pay vermedim. Akşam üzeri olduğunda sorunun çözüldüğü ve foruma giriş yapmayı denememi söyledi. Ve gördüğünüz gibi hesabım aktif. Emeği ve çalışma prensibi için çok teşekkür ederim. Daha sonra yayınlarına katıldım. Sonra discorda katıldım. Hiç yabancılık çekmeden aralarında vakit geçirdim. Çok güzel zamanlar geçirdim. İlgimi çekmeyen bir konu olsa bile BigJest samimiyetiyle bunu bana izletti. Yayınlarına son vermesine çok üzüldüm. Her şeyin çok daha iyisini hak eden iyi niyetli Chef, çok şanslıydık Patron :). Umarım hayat yolun sonunda hakkettiği çok geçmeden verir, hak ediyorsun.
!vomixe

o7 BigChef

skaebneN.

saintx

Üye
Kendi adına sevindim ozellikle moderatorler icersinde egosunu degilde cominitye ilgisini veren
Askerde oldugu donemde bile elinden geldigince herkese yardımcı olmaya çalışan hakkında hiçbir olumsuz soylem duymadıgım nadir insanlardan,
Yeni maceralarında gonülden başarılar dilerim.

wultrox

Üye
adam moddan öte oyuncu olduğu için bıkmıştır yönetimin kıvırmalarından. Arada kalıp kötü olacağıma bırakayım demiştir.
yolun açık olsun kral

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt