İstek Bilgi gerekiyor artık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HERO

Üye
Deyerli moderatörler, Artikel bilgi vermenizi Rica ediyoruz.
Oyunumuz ne durumda, sorun mu var, finans edemiormusunuz, closed beta başladı mi?

Roia90

Üye
Not started , cant download the game from panel , ppl dont know anything cuz admins havent updated us , i dont know if we need to wait cuz no date posted.

Delicious

Üye
Diskord kanalında sık sık açıklamalarda bulunuyor Justice.

HERO

Üye
Hangi Kanal? Official kanalında en son 22.7 Post edildi

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Kapalı beta çalışmaları devam etmekte olup, hazırlıklar tamamlandıktan sonra resmi iletişim kanallarımız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Roia90

Üye
Hello there,

Closed beta work continues, after the preparations are completed, information will be provided through our official communication channels.
But alteast tell us if u have much more work to do or its soon ends ... cuz the game lose pupolation , people go other games cuz we have no clue when it begins.

Aziz

Üye
Burhan bey test ekibinin bu hafta testlere başlayacağını iletti.

Geronimo

Üye
Bırakın beyler test edilsin gerçekten art niyetli söylemiyorum ama birkaç bişey görelim artık lütfen

Fischer

Üye
Test ekibi kimdir? Neden bizlere bu fırsat tanınmadı?
Merhaba,

Test ekibi, yönetim tarafından oluşturulan ve kapalı beta ön testlerini gerçekleştirecek olan ekiptir.
Bu ekip ile birlikte haftaya ön testlere başlanması öngörülmektedir.
Test süreci başarılı geçtiği takdirde, kapalı beta aşaması için gerekli bilgilendirmeler resmi iletişim kanallarımız üzerinden yapılacaktır.

okanozcan

Üye
İnşallah güzel bir aşama katedilmiştir bu süreç içerisinde alfa 1 ile alfa 2 arasında güzel bir fark olmuştu umarım oyunla ilgili bir çok problem düzelmiştir düzeltilecektir

Aziz

Üye
Merhaba,

Test ekibi, yönetim tarafından oluşturulan ve kapalı beta ön testlerini gerçekleştirecek olan ekiptir.
Bu ekip ile birlikte haftaya ön testlere başlanması öngörülmektedir.
Test süreci başarılı geçtiği takdirde, kapalı beta aşaması için gerekli bilgilendirmeler resmi iletişim kanallarımız üzerinden yapılacaktır.
Test ekibi kimdir? Neden bizlere bu fırsat tanınmadı?

Fischer beyciğim cevabı vermiş. Test ekipleri random olmaz ya da başvuruyla alınmaz. Test ekibi işi gerçekten yapabilecek kişi veya kişilerden oluşur. Yönetim tarafından tanınan ya da daha önce bu işleri yapmış kişi veya kişilerden oluşur. Bunda alınacak, gücenecek durum yoktur. Her yayıncı da test ekibine giremez mesela. Gerçekten güzel MMORPG oyuncusu, dikkatinden kaçmayacak şeyleri söyleyebiliyorsa onlar alınır. Bu yüzden fırsat eşitliği burada yoktur. Normal.

Delicious

Üye
Fischer beyciğim cevabı vermiş. Test ekipleri random olmaz ya da başvuruyla alınmaz. Test ekibi işi gerçekten yapabilecek kişi veya kişilerden oluşur. Yönetim tarafından tanınan ya da daha önce bu işleri yapmış kişi veya kişilerden oluşur. Bunda alınacak, gücenecek durum yoktur. Her yayıncı da test ekibine giremez mesela. Gerçekten güzel MMORPG oyuncusu, dikkatinden kaçmayacak şeyleri söyleyebiliyorsa onlar alınır. Bu yüzden fırsat eşitliği burada yoktur. Normal.

Fischer beyciğin cevap vermişse senin yorum yapmana ne gerek vardı?

MicrosoftGenci

Üye
Merhaba,

Kapalı beta çalışmaları devam etmekte olup, hazırlıklar tamamlandıktan sonra resmi iletişim kanallarımız üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.
Ön beta server'ın kapatılması veya wan'a açmamanız olumlu sonuç elde etmez. Eğer server üzerinde çalışılıyorsa da yanlış bir plandır. Atıyorum çalışan sistem üzerinde değil de demo sistem üzerinde çalışılıp, evet kapalı beta açılacak ana sisteme aktarılarak devre alınması gerekir. Böyle bir çalışmalar önceden planlamaları yapılması gerekiyordu. Ama anlıyorum ki prestij kaybetmek umurunuzda değil.

TswX

Üye
Ön beta server'ın kapatılması veya wan'a açmamanız olumlu sonuç elde etmez. Eğer server üzerinde çalışılıyorsa da yanlış bir plandır. Atıyorum çalışan sistem üzerinde değil de demo sistem üzerinde çalışılıp, evet kapalı beta açılacak ana sisteme aktarılarak devre alınması gerekir. Böyle bir çalışmalar önceden planlamaları yapılması gerekiyordu. Ama anlıyorum ki prestij kaybetmek umurunuzda değil.
Merhaba,
Geliştirici ekip işini ehliyle yapan, daha önce de bu ve benzer bir çok projeler içinde yıllarca çalışmış olan kişilerdir. Siz şuan varsayımsal olarak konuşup yapılan işleri gözlerinizle görmeden ithamlarda bulunmaktasınız. Bu platform üzerinde yorum yaparken yapmış olduğunuz yorumda "kendi fikriniz olarak" yorumlarınızı belirtirseniz daha sağlıklı olacaktır.
Saygılarımızla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt