Bir İp Üzerinden Kaç Hesap Giriş Yapabilmeli ? (Anket)

Bir İp Üzerinden Kaç Hesap Giriş Yapabilmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    35

JohnPlane

Üye
Oyuncuların büyük çoğunluğunun talebi olan İp Sınırlandırması Talebini anket üzerinden oylayalım kim ne istiyor görelim.

Benim Fikrim 3 yeterlidir bir ev için. (Üniversite öğrencilerini düşündüğüm için 3 diyorum 2 yeterli aslında :)

Not: İnternet kafeler başvuruda bulunup ayrıcalık almalılar iş yeri sahipleri mağdur olmamalı böyle birşey yapılırsa.

fstab

Üye
ip sınırlaması olsa nolcak proxy diye bir şey var

fstab

Üye
Onuda ben düşünmeyeceğim yani bir çözümü vardır proxyninde yada en azından çoklu pc yapanların işini zorlaştıracak masrafını artıracak birşeyler olabilir
2 ay önce sunrisesin soru cevap etklinliğinde bu konu hakkında cözümler üzerinde calısıyoruz yakında göreceksiniz dedikten sonra hiç bir şey gelmemesi manidar o yüzden bundan sonrada bişey yapılacağını sanmıyorum

JohnPlane

Üye
2 ay önce sunrisesin soru cevap etklinliğinde bu konu hakkında cözümler üzerinde calısıyoruz yakında göreceksiniz dedikten sonra hiç bir şey gelmemesi manidar o yüzden bundan sonrada bişey yapılacağını sanmıyorum
sende insanın hayat enerjisini düşürüyorsun yemin ediyorum ya bir kerede olumlu ol be adam :D

DaftPunk

Üye
Moderatör arkadaşlardan birisi çoklu hesabın illegal olmadığını söylemişti 2 gün önce. Yani demek oluyor ki konu ile ilgili herhangi bir çalışma yok

Totti

Üye
Kimsenin illegal dediği yok ancak şu var çoklu pc açarak bütün kanalları kapatmak ve buradan kazanç sağlamak oyun kuralları gereği yasal ancak helal değildir.

Wolfly

Üye
Arkadaş burası ticarethane değil adı üstünde oyun. Çoklu pc açıp malum oyun gibi bu oyununda içinden geçiyorlar. Düzgün ve solo oyuncuları tamamen oyundan soğutup sanki slotlar tek eliymiş gibi devam ediyorlar ve yönetimin halen buna bir çözüm getirmemesi çok garip. Onca insanın şikayetleri sitemleri boş yere olamaz sonuçta. Eleştiriyi kabullenemezse yönetim ve sesini duymazsa kullanıcıların yakında büyük bir hazin ile karşılaşacak farkında değil. Vaatlerin arkasında durup insanların emekl

CTU

Üye
Ne kadar sınırlama yapılırsa yapılsın bunun bir şekilde çözümü ne yazık ki bulunuyor. Her ne kadar sevmesekte bunu iş olarak yapmak ve saatlerce başında durup yönetmek isteyen insanların karşısına teknik olarak geçmek pek değil bence.

KaanA

Yeni Üye
Oyundaki denge çok önemli, bu dengeyi sağlamak yöneticilerin işi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt