Bu kadar uzaklık iyi olmadı

anil

Üye
Yeterli PR, reklam bütçesi ve iyi bir kapalı beta süreciyle bunun aşılacağını düşünüyorum : )

utkucanc

U
Video eski videolar gibi etkileşim yapamadı bunun en büyük sebebi oyunun bu kadar soğutulmasıydı..
Hocam belki fark etmediniz ancak şuan rise online herhangi bir reklam çalışması yapmadı. tamamen organik gelişen bir kitleye sahip. bu kitle içerisinde zaman zaman artış ve azalış olması normal. oyun çıktıktan sonra reklamlarla birlikte hissettiğiniz o sorun kalmayacaktır.

canersubasii6

Üye
Evet video ilk günlerde ki gibi bir etki yapmadı ancak arkadaşların da dediği gibi açıldıktan sonra yapılacak reklamlar vs. oyunu büyük bir kitleye duyuracaktır.

BuyukTurk

Üye
Şuan oyun beta sürecinde reklam vs yapılması gereksiz masraf zaten çok masraflı bi proje yıllarca geliştiriliyor ve gelir olmaksınız yardımlarla yatırımlarla ayakta duruyor ve bu tarz projelerde reklam maliyetleri çok olduğunu düşünüyorum ve zamanının olduğunu düşünüyorum senin endişen oyuncu sayısı az olacak diye galiba emin olabilirsin oyuncu kapasitesi gayet güzel olacaktır yıllardır bu tarz oyun piyasaya sürülmedi türk yapımı olarak ve reklam vs olmamasına rağmen çok bekleyeni var endişe etme
Her Şey Güzel Olacak

HitMachine

Üye
Benim düşüncem oyunun resmi olarak herkese açılacağı zaman yapılacak olan güncelleme videoları ve reklamlar sayesinde gereken etkiyi alacaktır.

noreplay

Üye
en çok reklam çalışması officall de yapılır arkadaşlar.

Micapo

Üye
Oyun yapım süreçleri çok uzun oluyor. Yani burada mobil oyun yapmıyorlar. Sıfırdan PC için oyun yapmak, özellikle MMO RPG tarzı oyunlar için 2 3 sene harcamadan ortaya bir şey çıkartmak çok zor. Büyük şirketler bile (Ubisoft, EA v.s.) 2 seneden önce problemsiz oyun çıkartamıyor. O yüzden zaman alması normal. Reklam konusuna gelince, alfa beta testlerinde reklam yapılmasına inanın hiç gerek yok. Offical den önce yapılır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt