Bu rezaleti nasıl düzeltceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mystic007

Üye
Oyunda pazara koydum itemi online pazar gece char DC yemiş sabah itemler yok pazar yok kayıp. Officialde 1 2 saatte tedbir almazsaniz onlarca insanın oyunu birakacagı bir hataya aylardır tedbir almıyorsunuz bugün bu oyun benim için bitmiştir her ortamda tartıştım gelişsin diye çabaladım ama malum oyundan gram farkı yok yönetimin olur öyle şeyler diyip öteliyor anca...

underestimated

Üye
Oyunda pazara koydum itemi online pazar gece char DC yemiş sabah itemler yok pazar yok kayıp. Officialde 1 2 saatte tedbir almazsaniz onlarca insanın oyunu birakacagı bir hataya aylardır tedbir almıyorsunuz bugün bu oyun benim için bitmiştir her ortamda tartıştım gelişsin diye çabaladım ama malum oyundan gram farkı yok yönetimin olur öyle şeyler diyip öteliyor anca...
alfa surecinde stabil sekilde oyunu oynayabildigine yani o itemleri kasabildigine sevinmelisin bence cogu oyin alfa surecinde ne kadar sacma sureclerden geciyo ki kastettigim oyunlar cok cok buyuk butceli oyunlar, o yuzden hic laf etme bence alfa surecindesin kimse sana pkya cik 70e kas +7 +8 itemler yap diye bir sey soylemedi, oyunu oynayin acigi varsa yonetime bildirin gunlerce oynamaya da gerek yok ben 60 LV geldim ve biraktim betayi bekliyorum alfa sureci de gayet basarili geciyo bence, duzeltilecek hatalar belli oldu cogunlukla :)

mystic007

Üye
alfa surecinde stabil sekilde oyunu oynayabildigine yani o itemleri kasabildigine sevinmelisin bence cogu oyin alfa surecinde ne kadar sacma sureclerden geciyo ki kastettigim oyunlar cok cok buyuk butceli oyunlar, o yuzden hic laf etme bence alfa surecindesin kimse sana pkya cik 70e kas +7 +8 itemler yap diye bir sey soylemedi, oyunu oynayin acigi varsa yonetime bildirin gunlerce oynamaya da gerek yok ben 60 LV geldim ve biraktim betayi bekliyorum alfa sureci de gayet basarili geciyo bence, duzeltilecek hatalar belli oldu cogunlukla :)
Bak neadar güzel söyledin demi açığı söyle yapsınlar diye söylenip bir ayda bir açık değişmiyorsa rezalettir bu durum

underestimated

Üye
Bak neadar güzel söyledin demi açığı söyle yapsınlar diye söylenip bir ayda bir açık değişmiyorsa rezalettir bu durum
Simdi soyle soyleyeyim sana mesela okcular da 3lu ok 5li ok sikintili,bazi slotlarda bug mevcut,oyunun da belli basli hatalari var bunlar benim deneyimlediklerim ve bildirim yaptim.Suanda degistirmek zorundalar mi sence sen dedin ya da ben dedim diye? Bu kadar inatci davranmaya, ters olmaya ne gerek var oyun yonetimi sorunlari belli bir onem sirasina koymustur ve tek tek hepsini yapiyodur (ki gelen patchlerle de goruyoruz) belki de iki uc hafta sonra buyuk bir patch gelir dedigin her sey duzelmis olur, yonetim seni dinlemese oyun yetkilileri ilgisiz olsa seni cok iyi anlardim ama suan hic anlayamiyorum :)

Fischer

Üye
Merhaba,

Oyunun henüz Alfa aşamasında olduğunu belirtmek isterim. Alfa testinin amacı; temel oyun mekaniklerini test etmektir. Resmi iletişim kanallarımızdan belirttiğimiz gibi bu aşamada adil veya kusursuz bir oyun deneyimi yaşayamazsınız. Sizlerin bildirdiği tüm sorunlar, geliştirici ekip tarafından incelenip, değerlendiriliyor. Geliştirici ekip, neleri test etmek istiyorsa oyunu ona göre şekillendirir. Bize bildirdiğiniz ufak bir texture hatası bile oyunun gelişmesinde katkıda bulunacaktır. Sizden bu süreçte ricamız; anlayış ve hoşgörü.

Konu tartışmaya sebebiyet verdiği için kilitlenmiştir.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt