Bu Roco Coin Mantığı Nedir Delirmek Üzereyim

Micapo

Üye
Yahu el insaf. Tam 3 saattir sinir hastası oldum. Altı üstü ROW Asist alacağım canım çıktı. Yok avax al yok ona çevir yok buna kıvır.. Her insan kripto para işinden anlamak zorunda değil. Zamanıma yazık ya. Oyunu silmemek için direniyorum resmen. Arkadasım benim param var kredi kartım TL USD EURO ne haltsa hepsi var. Siz neden beni zorla kriptoya zorluyorsunuz.?? !! Hala alamadım sabah beri işi gücü bıraktım video izleyip duruyorum. Hayatımda bu kadar saçma sapan bir sistem ne gördüm ne duydum. Gerçekten tebrikler.

Micapo

Üye
Paramla rezil oluyorum teşekkür ederim emeğiniz için.. Tüm devletlerde geçerli para var cebimde ama ne hikmetse siz beni abuk subuk işlemler ile hırpalıyorsunuz. Yok biri 2 saat Öteki 3 saat kardeşim bırakın alıyım oynayım lanet olsun saat 12 den beri bu saçma işle uğraşıyorum işin civcivli kısmı gönderdiğim avaxta ortalıkta yok. Hay cüzdanınında kodununda kriptosununda

506

Üye
bu oyun bütün fonunu avax üzerinde bulunan roco coin üzerinden alıyor.
onun ön satışı üzerinden gelen para ile bu oyun geliştiriliyor.
müsade et de oyunun ekosisteminde bir önemi olsun

Micapo

Üye
Yahu ekosistemine başlatma şimdi sabah beri o cüzdan bu cüzdan ordan oraya at burdan buraya sürükle hasta mısınız siz ? Kardeşim cebimde param var benim kripto ne ya ? Oyuncular bu işi anlamak zorunda mı? Bu nasıl bi dayatma düzeni

0nr111

Yeni Üye
şuan açılan konuları gördükçe bu gidişle bu oyunun yalaması ünvanını alacağımı düşünmeye başladım.
ulen bir türk firması kıyamet koparacak bir mmorpg oyun geliştiriyor, ve yoktan var edip birton maliyetle oyunu piyasaya sürüyor. ben anlamıyorum sizleri, tamam eyvallah zorlu bir süreçten geçiyoruz birşeyleri tık tık halletmek varken uğraşıyoruz fakat bu oyunun yapımı ve ilerlemesi için bu tarz bir girişimde bulunulmuş yani bu kadar basit bunun nesini anlamıyorsunuz?
memnun olmayan gitsin gibik oyunda aylık 6-7 k pus ücreti ödesin takılsın abi

Micapo

Üye
Güzel kardeşim bak şimdi oyuna laf eden yok. Bu oyunu oynayan her insan evladı bu işlerden anlamak zorunda değil. Sabahdan beri bi ROW asist almak için gönderilen bir parayı ordan oraya burdan buraya ata ata anamız dinimiz ağladı. Oturup '' Öteki oyuna hadi '' gibi saçma sapan cümlelerini ciddiye bile almıyorum. Madem ki böyle bi halt edildi bunun pratik olması lazım. Ben kripto parada hacim olsun diye ortalık malı olmak zorunda değilim. Şu bi tarafları öpme işinizden vazgeçin artık

balron

Üye
Bu konu ile ilgili en az 5 tane ayrıntılı, çok iyi türkçe içerikli video var , ortalama iq ya sahip bir insan, max yarım saat içinde halleder. Bence sorunu biraz kendinde ara, olmuyorsa zorlamanın mantığı yok.

Micapo

Üye
Bu konu ile ilgili en az 5 tane ayrıntılı, çok iyi türkçe içerikli video var , ortalama iq ya sahip bir insan, max yarım saat içinde halleder. Bence sorunu biraz kendinde ara, olmuyorsa zorlamanın mantığıhaklısı
Haklısın kral. Size kolay gelsin.

0nr111

Yeni Üye
Güzel kardeşim bak şimdi oyuna laf eden yok. Bu oyunu oynayan her insan evladı bu işlerden anlamak zorunda değil. Sabahdan beri bi ROW asist almak için gönderilen bir parayı ordan oraya burdan buraya ata ata anamız dinimiz ağladı. Oturup '' Öteki oyuna hadi '' gibi saçma sapan cümlelerini ciddiye bile almıyorum. Madem ki böyle bi halt edildi bunun pratik olması lazım. Ben kripto parada hacim olsun diye ortalık malı olmak zorunda değilim. Şu bi tarafları öpme işinizden vazgeçin artık
sen söylemeden ben söyledim zaten, istediğinizi diyebilirsiniz. haklı olanın yanında olurum ister yalama de ister haklı de

pallaw63

Yeni Üye
I think they wanted this game to have an eSports and competitive scene, and the demo is definitely the more eSports friendly mode, so they focused more on it. I personally enjoy demo way more than strikeout, as I think it takes more skill than shooty shooty bang bang, kill, die, repeat. I think that the fact that you can't respawn makes you value your life way more.9apps apk

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt