İstek Bunlar olursa herkes mutlu olur bence :)

Burtto

Üye
TAHMİNİMCE HERKESİN MEMNUN KALACAĞI ÖNERİM :D

Asas : Sharp eye ve kamuflaj skili 2 dk ya çıkmalı 50 saniye çok az 20 adım atıyosun süreleri bitiyo , savage hariç diğer skillerin hasarı artmalı, ve roguenin hp si yükselmeli

Mage: Nowa menzili bi tık yükselmeli,tekli skil hasarları mutlaka arttırılmalı,hp si yükseltilmeli imperial için istenen int düşürülmeli

Priest: Hp si ve defansı yükseltilmeli, skilleri daha seri inmeli, Genel bi skil düzenlemesi yapılmalı atak kırma açıp heal den kısmamalı buf, toplu cc açıp healden kısmamalı.

Warrior:Hp si ve mp si mutlaka yükseltilmeli scli 5 k hp 3 k mp li warrior olmaz karakterler ful item olmasına rağmen 0 tanklık ve sabit skil yerine fazla vuran bekleme süreli bir kaç skil daha eklenebilir çok düz bu şekilde karakter.

Okçu: Bence okcunun rush veya minor ü kaldırılmalı 70 skil hasarı yükselmeli.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

karakterlerin genel olarak canları çok düşük savaş alanlarında grup vs ler 10 saniye sürmüyo anında bi taraf eriyo priestin heali bile yetişmiyo
oyun biraz hızlı gibi.
dv bölgesinde ırkların kostümleri birbirine benziyor ayırt etmesi zor oluyo uzaktan
moobların hp si çok fazla ful itemli char treant a 4 atıyor :D
clan isimleri okunmuyor
karakterler koşar gibi görünüp takılı kalıyor
binekten inince hala koşma sc silinıyo ve map değişince ekran karaktere yakınlaşıyor bu 2 kanser olay düzelsin artık :)
alt tab yapıp oyuna dönünce bazen mouse takılı takıyo tıklanmıyo bi yere çıkıp girmek gerekiyor oyuna.
bide fikrimce dorionun beyaz mermerleriyle ortasındaki koyu olanların renkleri birbiriyle değişse daha güzel olur beyaz cok göz yoruyo o koyu olan daha yoğun olan olsa daha güzel durur tahminimce veya yeşillense buralar :d tabi bu olmasada olur fikrimi söyledim :)

SunRise

Yönetici
Community Manager
Merhaba,
Yazdığınız önerileri dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz :)
Oyunumuzun gelişimine destek sağlayan tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız!

JaxSui

J
Merhaba,
Yazdığınız önerileri dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz :)
Oyunumuzun gelişimine destek sağlayan tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız!
Ben de bunlara benzer öneriler yazmıştım ama benim konumu dikkate almamışsınız demek ki. Yorum dahi yapmamıtınz konuma.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt