Bunu yaşayan varmı acil çözüm lazım

RionLi

Üye
Arkadaşlar bu sorun ticket attım sonuç alamadım konu açtım sonuç alamadım 1 haftadır son güncelleme sonrası bunu yapıyor aniden oyunda kitleniyor etkinliklerde kitleniyor girdiğimdede etkinlik haritasından atıyor yayında iken klip aldım yetkili arkadaşlar buna varmı bir çözüm

ISiyahSancak

Üye
Arkadaşlar bu sorun ticket attım sonuç alamadım konu açtım sonuç alamadım 1 haftadır son güncelleme sonrası bunu yapıyor aniden oyunda kitleniyor etkinliklerde kitleniyor girdiğimdede etkinlik haritasından atıyor yayında iken klip aldım yetkili arkadaşlar buna varmı bir çözüm
Bizim arkadastada vardı oyunun ayarlarından çözduk durumu

Tolgun

Üye
Kanka onu sallada sen nasil girdin bdw ye :D

Lolgamelol2

Üye
kardeş bence yam ram şişmesi yada ekran kartının aşırı ısınması

Alkoer

Üye
bende bugün ilk defa zindana girerken dondu. zindan hakkım gitti.

KAYBERENN

Üye
O çok can sıkıcı işte çok gidiyor hakkım bu sorundan ötürü
oyunda çok acayip şeyler var bir sorunu yaşayan oluyor bir çogu yaşamıyor oyunda anlık donma var diyorum drop yiyorum diyorum adamlar bana sanal ram atama şeyi atıyor tamamda benim ram yeterli sistemde sorun yok cpu sıcaklıgı 50 53 derece epicde oynuyorum ekran kartımda 62 59 derece arası seyrediyor ram de de sorunum yok ama oyunda bu tarz şeyler yaşıyorum anlık fps drobuda olmaya başladı bugün resten itibaren ticket atıyorum cözüm yok discord dönün diyor dönüş yaptıgımda bana sanal ram atama güç seçeneğini düşürmemi söylüyor abi sistemsel olsa her oyunda bir sorun yaşarım sadece bu oyunda yaşıyorum

Return4HalloW

Üye
Bende'de çok fazla oluyor günde 3-4 kere bazen daha fazla başıma geldiği oluyor ne yaptıysam çözüm bulamadım.

mrares

Üye
Bunun gibi bir probleme rastlamadım ancak denk gelirse ben de öğrenebildiğim kadarını anlatmaya çalışırım hocam.

AhmtDmrc

Üye
bende bugün ilk defa zindana girerken dondu. zindan hakkım gitti.
Böyle durumlarda hemen oyuna girersen zindandan devam ediyor. Beni de 1 kez atmıştı zindanda iken, tekrar girdim süre işliyordu zindanda doğdum ve devam edip bitirdim.

HeaveN

Üye
bende eskiden böyleydi düzeldi şuan donmuyo şükür :)

Alkoer

Üye
Böyle durumlarda hemen oyuna girersen zindandan devam ediyor. Beni de 1 kez atmıştı zindanda iken, tekrar girdim süre işliyordu zindanda doğdum ve devam edip bitirdim.
anlayamadım donduğunu ilk defa geldiği için başıma. 10dk sonra girdim dışardaydım

Digna Nyx

Üye
oyunda çok acayip şeyler var bir sorunu yaşayan oluyor bir çogu yaşamıyor oyunda anlık donma var diyorum drop yiyorum diyorum adamlar bana sanal ram atama şeyi atıyor tamamda benim ram yeterli sistemde sorun yok cpu sıcaklıgı 50 53 derece epicde oynuyorum ekran kartımda 62 59 derece arası seyrediyor ram de de sorunum yok ama oyunda bu tarz şeyler yaşıyorum anlık fps drobuda olmaya başladı bugün resten itibaren ticket atıyorum cözüm yok discord dönün diyor dönüş yaptıgımda bana sanal ram atama güç seçeneğini düşürmemi söylüyor abi sistemsel olsa her oyunda bir sorun yaşarım sadece bu oyunda yaşıyorum
Bu tür sanki senin sisteminde sorun varmış, oyunda zerre hata olma imkanı yok gibi geri dönüş yapıyorlar ya; çok sinir bozucu.
Çözüm üretmek değil amaç bu tür geri dönüşlerde. Böyle bir geri dönüş yapacaksan da ilk önce bir sorarsın sistem özelliklerini vs.

Epic bile değil, ULTRA ayarlarda 50-55 dereceyi geçmeyen bir bilgisayarda oynadığım oyunda bana sistem soğutmasından filan bahsederek geri dönüş yaptıklarında, sakince ortamdan uzaklaşasım geliyor şahsen benim. Umarım çözüm bulursun sorununa.

KAYBERENN

Üye
Bu tür sanki senin sisteminde sorun varmış, oyunda zerre hata olma imkanı yok gibi geri dönüş yapıyorlar ya; çok sinir bozucu.
Çözüm üretmek değil amaç bu tür geri dönüşlerde. Böyle bir geri dönüş yapacaksan da ilk önce bir sorarsın sistem özelliklerini vs.

Epic bile değil, ULTRA ayarlarda 50-55 dereceyi geçmeyen bir bilgisayarda oynadığım oyunda bana sistem soğutmasından filan bahsederek geri dönüş yaptıklarında, sakince ortamdan uzaklaşasım geliyor şahsen benim. Umarım çözüm bulursun sorununa.
vallahi bi çözüm bulamadım kendimce delirdim işin kötü yanı insanı kendi sistemiyle şüpheye düşürüyorlar gerçekten kafaya takmadığım şeyleri takmaya başladım 3 5 kişi soruyorum bende yok diyor bir kaç arkadaşa soruyorum bende de var diyor sistemleri soruyorum benden çok daha uçuk olanlar var hani anlamadığım herkes yaşamıyor diye bu sorun yok mu görülüyor yoksa ne gibi sorunlar var bilmiyorlar normal standar cözümler mi sunuyorlar bilmiyoruz demek yerine discordda yönlendirme yaptıklarında da bi yardım yada çözüm alamadığımız için açıkçası geriye sadece beklemek ve kendi sistemini kurcalamak kalıyor ben kendi sistemimi kurcalamaya başladım bakalım hayırlısı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt