Öneri Bütün Sorunların Kaynağı

wultrox

Üye
Tamamiyle kendi görüşümdür . Katılır, katılmazsınız herkesin kendi fikridir.
Bütün sorunlar Crystal veya Blood Valley etkinliklerinden kutuların düşmesi ile başladı.
Açılan konulara ve tarihlere dikkat ederseniz şikayetler artarak artmaya o zamandan sonra başladı.

Kutular kaldırılıp şu getirilebilir. Dediğim gibi sadece kendi fikrimdir.

Etkinlik sonu kazanana 2 kaybedene 1 fragment düşsün. Kaybetme durumu yine kazananın %50 sayısından az olmamak kaydıyla.
Bu fragmentleri biriktirip tamamen atıyorum 20 Crsytal event Fragmente + war sschyte . itemleri tamamen atıyorum siz işte düşünün.
atıyorum 10 blood valley kazanırsan 20 fragmente su item +1 ..
daha iyi olmaz mı _?

Pitou

Üye
Olan sorunlarin kutularla alakasi yok. Oyunda devir daim sistemi yok gelen esyanin erimesi lazim . İnsanlar fakirlikten bir sey alip basamiyorki.

wultrox

Üye
Olan sorunlarin kutularla alakasi yok. Oyunda devir daim sistemi yok gelen esyanin erimesi lazim . İnsanlar fakirlikten bir sey alip basamiyorki.
baya alıp basabiliyor. hiç olmadı +7 fp basıyor. 30m satıyor tl sini çekip bakıyor işine

Alkoer

Üye
+6 archsword alam +8 paper dizem runic kesem golem kesem. her akşam siteye 10m satam. Oyun gelişmio moruk diyem.
Oyunun beta versiyonunda daha sert bir soulbound vardı. Farm yaparken upgrade scroll birikiyordu... Coin birikiyordu...

Her oyuncu upgrade yapması için teşvik ediliyordu.

Ama şuan oyunun geldiği noktada malesef dropların 0 olması ve gb-tl ilişkisi yüzünden büyük çoğunluk oyuncu ne item alıyor ne item basıyor.

Oyun daha çıkmadan önce vaat edilen sistem çok iyi gözüküyordu ama malesef uygulanamadı. Her geçen gün diğer oyuna daha fazla benzemekteyiz.

birol2003

Üye
Oyunda düşünülenden fazla sayıda oyuncu kazanımlarını siteye satıyorlar, kimi sessiz sessiz bu işi yapıyor kimi alenen yapıyor, bu durum insanı oyundan soğutmakla birlikte takım ruhunu da ortadan kaldırıyor, 16 senedir mmorpg oynuyorum sayısız oyun içi arkadaşlıklarım oldu pek çok klana/guilde girdim, aynı klanda olask bir kaç aydır birlikte oynasak bile insanların derdi ne düşerse düşşün hemen satıp paraya çevirip ekmeğimizi kazanalım derdinde rise online da, bunu daha önce hiç görmemiştim şaşkınlıkla izliyorum genellikle solo takılmayı tercih ediyorum o sebeple.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt