Öneri Büyücü sınıfı ASA Tutuş [Görsel]

Ouss

Üye
44444444444444444444444444444.jpg

Oyunda büyücü sınıfı ASA'yı düz bir şekilde cubuk gibi, mızrak fırlatıcakmış gibi tutuyor, bu durumun güncellenmesi taraftarıyım attığım görsel de Yüzükler Efendisinden Gri Gandalf, Ak Saruman ve Boz Radagast ait bir çizim görsel, Burada sadece ASA'nın tutuş şeklini göstermek istiyorum. Büyücü dediğimiz sınıf güncel oyunlarda görsel olarak oyuncuyu çeken sınıftır ama Rise da mızrak fırlatan avatar çocuklara benziyor. Umarım bu konu da bir çalışma olur, ben büyücü oyuncusu olarak malum oyundan Stat sistemi birebir aynı olduğu için pve ömrü kısa olucağı için (kıyafetler için) büyücü sınıfı oynamicam ama en azından karşıma gelen düşmanlar güzel bir görüntüye sahip olsun.

Pitou

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1604

Oyunda büyücü sınıfı ASA'yı düz bir şekilde cubuk gibi, mızrak fırlatıcakmış gibi tutuyor, bu durumun güncellenmesi taraftarıyım attığım görsel de Yüzükler Efendisinden Gri Gandalf, Ak Saruman ve Boz Radagast ait bir çizim görsel, Burada sadece ASA'nın tutuş şeklini göstermek istiyorum. Büyücü dediğimiz sınıf güncel oyunlarda görsel olarak oyuncuyu çeken sınıftır ama Rise da mızrak fırlatan avatar çocuklara benziyor. Umarım bu konu da bir çalışma olur, ben büyücü oyuncusu olarak malum oyundan Stat sistemi birebir aynı olduğu için pve ömrü kısa olucağı için (kıyafetler için) büyücü sınıfı oynamicam ama en azından karşıma gelen düşmanlar güzel bir görüntüye sahip olsun.
tamamen haklı arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.

Muti

Üye
Katılıyorum. Ayrıca diğer bazı(!) mmorpg'lerden farklı olur.

Nart

Üye
Katılıyorum. Mutlaka değerlendirilmeli.

Yabgu

Üye
Evet büyücünün kendine özgü bir asa tutuşu olsa tabiki daha iyi olur.. Buna önem veren insanları görmek beni şaşırtıyor :)

Frostowl01

Üye
bende katılıyorum. Birde karakter sabit durduğunda asayı elinde yere paralel tutacağına görseldeki gibi dik pozisyonda alt ucunu yere koyabilir. karakteri adımlama moduna aldığımızda asa ile birlikte yere asayı yere dokundura dokundura yürüyebilir gandalfın staffla yürüdüğü gibi

Son düzenleme:

okanozcan

Üye
+1 gayet mantıklı bir şey en azından karakter koşarken değil de duruş pozisyonu bu şekilde olmalı...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt