Canavarlar Çift Damage vuruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huluxi

Üye
Dün konu ile alakalı iki adet destek mesajı attım. Sürekli takıldığım slotta rahat farm atabilirken şimdi tek mobu bile (balık basmama rağmen) kesemiyorum. Bu sorun ne zaman düzelecek ?

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Dünden bugüne yaratıklarla alakalı bir güncelleme / düzenleme yapılmadı.

Ekstra olarak bir sorun bulunmuyor anlık olarak.

Tanerrr

Üye
Sana yine cift vuruyor . Saniyede 3-4 kere atack yapan mob var kımsenın umrunda degil

s7a

Üye
50 kere ticket attım discorddan yazdım. Geliştirici ekibine iletildi demekten başka hiç bir şey yapılmıyor. Bazı moblar farklı zamanlarda çok hızlı atak yapıp uzaktan vurabiliyor, çok uzaktan damage atabiliyor. Ama geliştiriceler denedikleri esnada düzgün olduğu için düzgün olduğunu sanıyorlar. Video bile çekip attım yine düzelmedi. Zerre umudum yok.

HeaveN

Üye
daha önce bunu söylemiştik moblar hızlı koşuyo ve hızlı vuruyo bazen nie onu anlamadım fark etmiştim söyledim onu daha önce balık basıyon kurtarmaz o bile hp pot basman lazım bazen mob çok sinirleniyo gibi hp basmasak kescek bizi :D

Alkoer

Üye
bazen yaratık 4-5 saniye hiç vurmuyor. bazen 1 saniyede 2 atak yapıyor. oyunun ilk gününden beri bu şekilde.

ayrıca yaratıkların dmg si inanılmaz saçma. mantık olarak sizinle aynı lv de yaratıkla baş edebilmeniz lazım ama yaratık sizden fazla vuruyor. hele 1 saniyede 2 atak yaparsa vay halinize.

Ries

Yönetici
Game Master
Destek talebi üzerinden bizlere ulaştıran her bilet için inceleme sağlanır ve elde edilen bilgiler geliştirici ekip ile paylaşılır.

Bir GM' in o esnada bu hatayı görememiş olması bu problemin üstünün örtüldüğü anlamına gelmiyor sonrasında geliştirici ekibe bildiriliyor ve tekrardan test edilerek durum üzerinde bir problem var mı diye gerekli inceleme sağlanıyor.

Eğer kafanıza takılan bir şey olursa discord üzerinden GM arkadaşlarımıza canlı destek alarak konu ile ilgili gelişme ve bilgiyi de alabilirsiniz.

Oyun ile ilgili sizlerin de bildiği üzere bir çok problem üzerinde çalışılmakta ve yaşanılan her probleme anında müdahale ederek yaşanan problemleri ortadan kaldırmayı bizlerde istiyoruz.

Sizlerden beklediğimiz bu tarz konularda yapacağınız detaylı raporlamaları bilet yolu ile düzenli olarak bizlere iletmeniz.

Zamanla ve sizin bizlere olan desteklerinizle büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt