Cfw De Priest Sınırı 2 Olmalı

1nterCeptoR

Üye
CFW de priest sınırı 2 olmalı.
Oynadığım server Mantis ve Irk Protean, şuan acayip bir dengesizlik söz konusu DV2 kapalıyken protean lar kendi townlarından çıkamıyorlar bırak arkadaki slotlarda farm yapmayı. Buna çözüm olarak 5M lik değişim getiriyorsunuz lakin basan adamın skillleri kaybolduktan sonra ne önemi var bunlarn kaç kişi basacak? Bir kere ırk değiştirirken skilllerin kapalı olmasını bug sayıyorum ben bu bir oyun özelliği olamaz 2 senedir açık olan oyunda çözelemediyse bir sorun var demektir. İlla Levo mu yazmalı bunları? Zaten serverda protean mage ve ya warrior yok. Haliyle yarın öbür gün gelecek etkinlikler de Mantis ten daha da fazla çıkış olacak. Bu şekilde devam edemez bu SW.

Herneyse CFW lerde açıldığından beri hangisine girdiysem daha sadece 1 kez priest geldi onda da zaten içimizden geçtiler. Sürekli durmadan 8 rogue giriyoruz ve kayıp üstüne kayıp. Hani zaten ilk bir kaç günden sonra girmeyi bıraktım da bi girim diyorsun ve ya arkadaşlar giriyor aynı durum devam. Bunun en büyük sebeplerinden birisi bi CFW ye 4 tane priest atması. Basit bir şekilde CFW başına limiti 2 ye çekeceksiniz bu sayede 400 tane priest 100 tane CFW kanalında olacağına o 400 priest 200 tane CFW kanalına dağılacak bu sayede 100 PT yerine toplam 200 PT priestle oynayabilecek. Çok basit bir işlem olduğuna eminim ve bir an önce gelmesi gerekli.

Lunaskar da fazlalık priest mi var? Girmesin abi o zaman açıkta kalsın herkes girecek diye bir kaide yok.

yetiyet

Üye
Keşke 8 okçu gelse bana :D 4 str priest 4 rogue karşıya 2-2-3-1 geliyor sürekli :D sağ bp 20k takımıma 2 tane 70 level 0 bp li str priest geliyor nasıl oluyor zerre fikrim yok tamam 20k sağ bp yüksek değil tamam ama 0 bpli 70lv adamla eşleşmek ne alaka

Otistik

Üye
Herkes girebilir bu konuda bir kısıtlama yok iyi forumlar.

1nterCeptoR

Üye
1712618457721.png

4 Martta CFW deki sorunun çözümü içn önergede bulunmama rağmen 5 ve ya 6 martta bırakıp mal gibi tekrar para yatırıp başladığım oyunda 35 günde değişen hiçbir şey olmaması beni üzüyor. Yazık. Oysaki bu kadar basit çözümü olan bir şeyi bile yapmaktan çekiniyorsunuz.

GorrTheGodButcher

Üye
bu şekilde bir algoritma eklerlerse dışarıda kalan adam olur çok fazla. Oyundaki job eşitsizliği böyle saçmalaştırıyor cf'deki dengelemeyi. 1249857 tane okçu 5178364 tane bp var oyunda böyle olunca algoritma sonda kalan partileri mecburen full okçu ya da 4 okçu 4 priest yapıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt