Cfw Hakkında Ne Düşünüyorsunuz???

CoderWho

Üye
Merhabalar,
Oyunu kapalı betasından beri hatta ilk tanıtım zamanında beri oynayanlardan biriyim. Şu CFW yi nedense bir türlü Protean ırkı için düzeltemediniz. Aarvad zamanından beri bir türlü Protean ırkında garip garip eşleşmeler (8 okçu, 4 pri BP + 4 Okçu gibi gibi eşleşmeler) , eskik oyuncular vs vs vs vs. Bunu dile getirdiğimizde bize sağ BP'ye göre dediniz oturduk BP kastık 100k+ BP gördük ve son girdiğim CFW'nin resmi altta. Bir arkadaş eskik olduğu için direk exit attı. Tek primiz 2 magemiz var bir warrior ve ben.

Ne yapmamızı bekliyorsunuz? CFW dediğimiz etkinlik Lunaskar ırkı eğlensin diye yapılmış bir oyun alanı mı? Kimse savunmasın arkadaşlar bu zamana kadar sayısız CFW girdim bir , ikisi dışında düzgün bir party ile oynamak mümkün olmadı.

Hayır anlamadığım Lunaskar ırkında herşey kusursuz denge mi? CC'si gelir , DB 'si , warrioru, magesi, asası her seferinde denk geliyorda Protean da mı sıkıntı? Tamam ilk zamanlar BP az dediniz dedik olabilir BP kastık hala daha düzgün birileri ile eşleşemiyoruz. Kaldı ki madem derdimiz BP şuna da denk geldim;

Bizim ortalama BP'miz 80k+ , karşı tarafa bakıyorsun Lunaskarın ilk 10'unu karşına atmış. Dalga mı geçiyorsunuz napıyorsunuz anlamadım gerçekten.

Söz konusu official olan bir oyun için hiç normal bir durum değil kimse kusura bakmasın.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 74

The Matrix

Üye
Bir sonraki güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum bence bu konuyla alakalı çalışmalar yapıldı. Çünkü ben günlük kill görevini yaparken bile protean ırkındakilerinin durumundan memnun olmadığını görebiliyorum oyunun her aşamasında ezici bir nüfus üstünlüğü var.

_aLways_

Üye
CFW 'de protean olarak henüz daha hiç priestli bir party ile etkinlik geçirmedim, 8 rogue geliyor. girmiyorum artık saldım, etkileşim göremezsem bırakacam zaten oyunu

sbh

Üye
lunaskarım devamlı 4 pri 4 okçu oluyoruz,buff gelmesin yerine sc bas,cure gelmesin kendin at,dbyi de karşıdaki prieste atsınlar karşıdaki 1lilere bile aynı hasarı at
ee ne işime yaradı peki benim bu 4 priest :)
db si cc si olan ve iyi olan kazanıyor başka bir esprisi yok o etkinliğin

MmoRpg

Üye
lunaskarım devamlı 4 pri 4 okçu oluyoruz,buff gelmesin yerine sc bas,cure gelmesin kendin at,dbyi de karşıdaki prieste atsınlar karşıdaki 1lilere bile aynı hasarı at
ee ne işime yaradı peki benim bu 4 priest :)
db si cc si olan ve iyi olan kazanıyor başka bir esprisi yok o etkinliğin
cfw de +ac istemek :D puhahahha
Dostum db yediğin zaman cure diye muhtelif yerlerini yırtacaksın onuda kendin alma veya hadi warrior ol tm cure geldi okey. Bi daha utanmadan sıkılmadna pk nın ortasında ++ac diye yalvaracaksın dimi ağlayacaksın dimi pk nın ortasında :D Çok ilginç gerçekten . bence seni incelemeliler biliyor musun ?

sbh

Üye
cfw de +ac istemek :D puhahahha
Dostum db yediğin zaman cure diye muhtelif yerlerini yırtacaksın onuda kendin alma veya hadi warrior ol tm cure geldi okey. Bi daha utanmadan sıkılmadna pk nın ortasında ++ac diye yalvaracaksın dimi ağlayacaksın dimi pk nın ortasında :D Çok ilginç gerçekten . bence seni incelemeliler biliyor musun ?
+ac isteyip istemediğimden bahsetmedim ben, buff gelmiyor sc bas,cure gelmiyor cure al,db de karşıdaki en yatmayacak karaktere atılsın. peki 4 priest ne işe yarıyor yani 3 farklı skill ağacının da işe yaramadığından bahsettim 4 priest olmasına rağmen.başka bir destekleyen skill ağacı olsaydı onu da yazardım.
bi tora herkes cure kaldırırsa kim oynacak peki?
sadece toplu cc olan ve dbsi karşı atackera atılan partiler kazanıyor bu etkinliği..
ama gelen hep tersi oluyor tamam buff atma sc basalım da dbnin de mi scsini basıp karşıya atalım?

MmoRpg

Üye
+ac isteyip istemediğimden bahsetmedim ben, buff gelmiyor sc bas,cure gelmiyor cure al,db de karşıdaki en yatmayacak karaktere atılsın. peki 4 priest ne işe yarıyor yani 3 farklı skill ağacının da işe yaramadığından bahsettim 4 priest olmasına rağmen.başka bir destekleyen skill ağacı olsaydı onu da yazardım.
bi tora herkes cure kaldırırsa kim oynacak peki?
sadece toplu cc olan ve dbsi karşı atackera atılan partiler kazanıyor bu etkinliği..
ama gelen hep tersi oluyor tamam buff atma sc basalım da dbnin de mi scsini basıp karşıya atalım?
dostum sen biraz kamil bir arkadaşa benziyorsun . karşıya 4 priest geldiğinde seri cure dönüp seri db yediğinde gelip '' yow bon no yozmosom yow '' dersin kenidi kendine .
cure alınmıyor diyorsun ben inanmıyorum çünkü sen cfw de 4 priest var +ac gelmiyor diyebilecek kapasitede bir oyuncusun bu yüzden yalan söylediğini düşünüyorum .

4 priest çok seri adam kestirtir çok da güzel adam tutar . Ama şuda olması muhtemel. Daha skillerini açmamış sadece farm için +8 set +7 archsword almış balyci tiplere denk gelmiş olabilirsin sonuçta oyunun mükemmel eşleştirme sistemi var ki bizlerin oyun içerisinde geçirdiği zamanın ve deneyimin nasıl oldugu pek umurlarında değil

CTU

Üye
Gerçekten Protean olarak etkinliğe girmek istiyorum ama girdiğimde her seferinde 8 okçu oluyoruz ve karşı taraf en az 2 pri.. üzücü bir matchmaking sistemi şuan.

_aLways_

Üye
CFW etkinliğinin ırk savaşı olarak değil de , iki ırkıda aynı havuzdan eşleyerek yapsa belki eşit pt'ler doğabilir, ve karakter nickleri no 1 no 2 no 3 olarak verilirse içerde, kimse karşı ptde kendi klanın dan olanları anlamaz ve maçı satmaz diye bir fikrim var, üstünde konuşulbilir tartışılabilir, sonuçta blood valley etkinliğide karışık yapılıyor

nycriss

Üye
CFW de sürekli 1 ya da 2 kişi eksik giriyoruz ayrıca sadece okçu geliyor ptlere, el atılması lazım kabak tadı vermeye başladı çünkü

Martel

Yeni Üye
Partimde okçu gördükçe bilerek tryhard oynamıyorum, kendilerine de söylüyorum. (Priest oynuyorum takımımdaki okçu asasa dönmezse kalkan takmayıp direkt barzo gibi oynuyorum,saygılar)

ImRIFOO

Üye
bence karma atmalı bp sıralamasına göre atınca keyifli olmuyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt