Cfw Kime Hizmet Ediyor?

DULBIRAKAN

Üye
Galia Protean oyuncusuyum her proteanın bana katılacağı üzere cfw sistemi kadar saçma bir sistem yok. Kardeşim hadi anlıyorum takımları dengeli kurma konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz, 8 rogue, 4 rogue 4 pri oynamaya falan alıştık. Yav böyle de oynayamıyoruz ki. Takımlarımız nadiren 8 kişi oluyor. 1000 e 1500-1600 kişi girilen oyunda eşit takım olması için karşıyı bölmeniz gerekirken nasıl oluyor da sisteminiz bizi bölmeyi başarıyor? Bugün 2 kere girdim sabah 6 akşam 4 kişiydik be 4 kişi. 4 kişilik takımdan exit diyerek çıktığımız için de 2 tur ceza yiyoruz bide. Oyun bize resmen ''ses çıkarmadan Lunaskar oyuncularına tek tek yem olacak ve bp kastıracaksınız, az kişi diye çıkma hakkınız bulunmuyor gidin adamlara ölün ve ekmek olun. Demektedir.'' Böyle saçma sapan bir sistem olabilir mi yav? Sistem az kişi olan tarafı 8 tutup diğer kalabalık tarafı orana göre bölmeyi neden becerememektir? Lunaskar'da üzmek istemedikleriniz mi bulunuyor?

Otistik

Üye
Hayır, Protean ve Lunaskar ırkında bulunan oyuncuların rastgele dağılımıyla ekipler oluşturuluyor. Bir tarafın oyuncuları daha çevik ve donanımlı bir tarafın oyuncuları daha yavaş ve donanımsız olabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt