Cfw Monu Respawn Süresi

darquishing

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar, maalesef ki CFW'deki dengesiz eşleştirme sistemi herkesin malumu. İlk açıldığından beri neredeyse tüm CFW'lere girdim ve sadece 1 kez kaybettim, 2-3 kez de kaybetmeye yaklaştım. Kalan tüm CFW'lerde çok rahat farklarla kazanıyorum. Fakat, eşleştirme sisteminin sıkıntılı olması bir yana, yenileceğini anlayan takımlar towna oturup boş boş bekleyerek hem kendi zamanlarını hem de bizim zamanlarımızı çalıyorlar. Tabii ki kendi tercihleridir, bir şey diyemem fakat pk atmadan hiçbir şey kesemeden boş boş monunun çıkmasını beklemek oldukça can sıkıcı oluyor ve vakit kaybına sebebiyet veriyor. Tabii ki çok öne geçtik seri seri monular çıksın kazanalım demiyorum ama bu şekilde oturulduğunda da yapacak hiçbir şey kalmıyor, boş boş ekrana bakıyoruz sadece. Irk monularının respawn olma süresi biraz daha kısaltılırsa en azından savaşmamayı tercih edip townda oturan takımlara karşı daha rahat bir şekilde galibiyet alınacağını düşünüyorum. Keşke herkes oynasa, çekişmeli olsa ve sürekli pk dönse ve biz de hiç boş kalmasak.

Ayrıca, CFW'deki bu dengesizliği bir nebze olsun giderebilmek için sc zorunluluğu getirilmesi kanaatindeyim. Kimisi sırf girmiş olmak için giriyor ve sc bile basmıyor, bu da takımın geri kalanını komple etkileyip partiyi 1 kişi eksik oynatıyor. Diğer parti üyelerinin scleri çok mu değersiz de basıyorlar? Bu arkadaşların yaptığının partinin geri kalanına çok büyük bir saygısızlık olduğunu düşünüyorum, ve CFW'ye giriş için sc basma zorunluluğu getirilmesini öneriyorum. Bu sayede savaşların biraz daha çekişmeli geçebileceğini düşünüyorum.

Otistik

Üye
CFW'de diğer etkinlikler gibi bir etkinlik bu konuda fikirinizi sunmanız güzel bir şey ama etkinliğe katılabilen herkes zaten belli başlı şartları karşılayabildiği için girebiliyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt