CHAT SORUNU

TheZK

Üye
Merhaba,

Bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama chat blok çok hızlı ve alakasız bir şekilde işliyor. Hiçbir şey yazmamama rağmen ilk mesajda chat blok yiyorum ya da yazdığım yazı görünmüyor.
En basitinde "sa" bile yazsam işlemiyor ya da ardından yazdığım yazı işlemiyor. Bir şekilde hata alıyorum ardından da 6sn 8sn chat blok geliyor anlık olarak. Bunu twitch mantığı üzerinde yapsanız daha güzel olmaz mı. Örn yazılar 2sn'ye bir yazılabilsin. 3sn ye de bir yazılabilsin (eğer amaç flood engellemek ise). Ama gel gör ki Dorion'a indiğimde "ctrl+v" ile çok da güzel flood atılabiliyor. Bu kadar dengesizlik biraz fazla gibi. Crystal gibi eventlere girince pri playeri olarak isim vericem, daha ilk ya da ikinci yazımda chat blok yiyorum. Bu kadar kapsamlı bir oyunda bu kadar basit bir sorunun düzeltilmemesi garip geliyor bana. Türkiye'nin/Dünya'nın her yerinden insanlarla oynayıp, bu kadar zor iletişim kurmak gerçekten çok garip. Oyun içerisindeki belki de en temel olan şey sorunlu. Destek rica ediyoruz.

rilax

Üye
kardeşim şu konuda söveceğim çok kelime var diyim sen anla. ne kadar sinir krizi geçirdiğimi anlatmama kelimeler kifayetsiz kalır. alakasız dengesiz blok atıyor 10 sn diyor 1 dk sonra yazıyorsun up uzun bişey enter yapıyorsun gitmiyor hiç birşey yazmıyor tekrar yazman gerekiyor falan chat sistemi adamı kanser eder acil düzeltilmesi lazım. baktıgın zaman en basit yer diyorsun ama bir türlü oturtamadılar şu chat sistemini

Hedvein

Üye
Onun nasıl bir algoritması var bilmiyorum ama bende de oluyor hızlı yazıyorsun satır satır yazıyorsun pat enter bas ve yok :D
Düzelir umarım ticket attık sırası gelince o da düzelir. PT Chat de düzeldiydi bir ara.

NeyimLanBen

Üye
He bide bazense ( genellikle ) party kısmından yazı gitmiyor veya görülmüyor , adamı slota çağırıcam PM atmaya çalışıyoz , PM yi de chatin alt bölümüne ekleyin artık , malum oyundaki gibi ,pazarda chate /w 'nick' yazmaktan sıkıldık bazılarının nicki öyle ki PM atmaya üşeniyor insan

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt