İstek Crystal Fortress etkinligine neden priest alınmıyor ya aklım mantığım şaştı

kralmumya71

Üye
hic bir partyde priest göremedk arkadaslarım dahil akla mantığa sığmıyor valla billa yıldık ya .

Müzisyen

Yeni Üye
priest karakter sahibi olarak bu durumdan bende şikayetçiyim lütfen telafi ödülleri verilsin

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Etkinliğe girişte oluşan '' Priest '' sınıfı sorunu hakkında bilgimiz var, en kısa sürede stabil hale gelecek.

haberler14

Üye
bende okcuydum gece 02.00 dekine katıldım öğlendekinede katılayım dedim almadı günde 2 sefer katılım olmuyormu nasıl iş anlamadım katılım olmuyorsa katıl buyonuna tıklamam laızm ama tıklayabildim o iş saçma olur günlük hak varmı aydınlatsanız bizi

Bigjest

Üye
bende okcuydum gece 02.00 dekine katıldım öğlendekinede katılayım dedim almadı günde 2 sefer katılım olmuyormu nasıl iş anlamadım katılım olmuyorsa katıl buyonuna tıklamam laızm ama tıklayabildim o iş saçma olur günlük hak varmı aydınlatsanız bizi
Merhaba
Oyuncular gün içerisinde 3 kere açılan etkinliğin 3'ünede giriş yapabiliyor.

Tanerrr

Üye
Madem priest alimi su anda sknti. O zaman etkinligi neden kapatmiyorsunuz sorun duzelene kadar. Haksizlik olmuyor mu bu yaptiginiz priest kullanicilarina

PAPATYAM_

Üye
çıkan kutuyu 8 m ye sattım mesela, adam priest alamıyor kac tane kacırdı event,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt