Crystal Fortress içi priest neden giremiyor . hic bir partyde yok priest

kralmumya71

Üye
ya arkadas bu akla mantığa sığmıyor . yıldık ya oyun ne hale geldi ya bırakma durumına geldik . priest giremiyor etkinlige böyle sacma sapan birşey olabilir mi

Lopp

Üye
Oyunun yarısı priest eğer takımda olması gereken priest için sınır varsa normal almaması.

kralmumya71

Üye
priest kadar okcu var bu oyunda dün oynamadık sacmalık bence
1 partyde 8 okcu vardı okcu azmı oyunda priest kadar var sacmalamayın

Roronoa Zoro

Üye
Okçular için yapılmış etkinlikte neden priest olsun ben warrior da göremedim. Sadece okçular için değil miydi yoksa

Bigjest

Üye
Merhaba
Crystal Fortress etkinliğinde oluşan Priest sınıfının haritaya giriş yapamaması problemini geliştirici ekibe aktardım. Konu hakkında bilgilerinin olduğunu, en kısa süre içerisinde düzeltileceğinin geri bildirimi yapıldı. Göstermiş olduğunuz ilgi adına teşekkür ederiz.
Herkese iyi forumlar.

abuzer kadayif

Üye
Merhaba
Crystal Fortress etkinliğinde oluşan Priest sınıfının haritaya giriş yapamaması problemini geliştirici ekibe aktardım. Konu hakkında bilgilerinin olduğunu, en kısa süre içerisinde düzeltileceğinin geri bildirimi yapıldı. Göstermiş olduğunuz ilgi adına teşekkür ederiz.
Herkese iyi forumlar.
SAÇMALIĞA BAK SAÇMALIĞA DİĞER KARAKTERDEKİ OYUNCULAR ÇATUR ÇUTUR ETKİNLİĞE GİRECEK HEM EĞLENİCEK HEM DROPLARINI ALICAK BİZ İLGİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ :D BEN TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM SÜPERSİNİZ VALLA YERLİ VE MİLLİ EN AZINDAN :D

GizliPriest

Üye
Priestlere ya telafi hediyesi verin ya da etkinliği duzelene kadar kapatın. Benim anlamadığım crystal frorst test aşamasından geçip oyuna eklendi hiç mi anlamadiniz böyle bir sorunu bu şekilde oyuna eklediniz.

ramazan73

Üye
dünden beri hepsine tıklıyorum ve 1kere dahi giremedim priest sorunu acil çözülsün

Alkoer

Üye
2 gecedir girmeye çalışıyorum boşuna. Ticket attım cevap biliyoruz oldu.

Neden hala bir düzenleme gelmedi. Oyunun yarısı priest. Nasıl bir telafi yapacaksınız?

MaRaKeSH

Üye
priestlerin yaşadığı maduriyeti telafi ediceklerdir diye umuyorum

samess

Üye
Yav kapatın gitsin madem sorun var neyi bekliyoruz hala ?

Querrero

Üye
Girip afk kalanlara bi işlem uygulanacak mı acaba ? rezil ediyorlar oyunu.

platoon0x

Üye
priestler zaten oyunun her yerinde diğer joblardan 10-0 filan önde o yüzden mızmızlanmanın alemi yok bir şeyden de eksik kalın xd

HeaveN

Üye
Dün girdim karşi partide 3 priest vardı priestler giriyo ben okçuyum gece ve öğlen katılmama rağmen almadı bilginiz olsun almıyo yani bazen herkesi alcak die birşey yok sınırlama var haliba

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt