Crystal Fortress War Etkinlğine almıyor

ayata99

Üye
Crystal Fortress War etkinliğine girebilmek için ne yapmalıyız arkadaş hemen tıklıyoruz bizden sonra sayı daha da artıyor ancak giremiyoruz ne ye göre içeri oyuncu çekiliyor?Bu durumu yaşayan bir çok arkadaşım var nerde kaldı bu oyuncu adeleti rekabet adeleti ? öğlen 2yi bekliyorum giremiyorum aksam 8 yi bekliyorum giremiyorum gece yarısı 2 yi bekliuorum giremiyorum ne yapmamız lazım hiç bir açıklma da yok 60 -65 lvl arası diyor lvl de yeterli 1:59 da da tıklıyoruz sayı yine bizden sonra artıyor 200 kişi tıklıyor üstümüze ama yine giremiyoruz yeter artık adil olun isyan ettirdiniz

SandraB

Üye
Crystal Fortress War etkinliğine girebilmek için ne yapmalıyız arkadaş hemen tıklıyoruz bizden sonra sayı daha da artıyor ancak giremiyoruz ne ye göre içeri oyuncu çekiliyor?Bu durumu yaşayan bir çok arkadaşım var nerde kaldı bu oyuncu adeleti rekabet adeleti ? öğlen 2yi bekliyorum giremiyorum aksam 8 yi bekliyorum giremiyorum gece yarısı 2 yi bekliuorum giremiyorum ne yapmamız lazım hiç bir açıklma da yok 60 -65 lvl arası diyor lvl de yeterli 1:59 da da tıklıyoruz sayı yine bizden sonra artıyor 200 kişi tıklıyor üstümüze ama yine giremiyoruz yeter artık adil olun isyan ettirdiniz
Merhaba
Bütün sınıflar dahil girişlerde genel bir problem mevcut. (Bazı oyuncular giriş yapabilirken bazıları giriş yapamıyor./Sınıf fark etmiyor.)
Geliştirici ekip Crystal Fortress etkinliği için çalışmalarına devam ediyor.

bigjest yazmış.

proteansan üzülme towndan cıkamıyosun lunaskarsan free gold chestleri kacırıyon.

bu arada kutudan 10k lık summoning scroll attı yani ne diyim ki şimdi.

ayata99

Üye
O zaman etkinliği kapatıp bu sorun üzerinde ekibini çalışması lazım oyuncular arasında adaletsizliği doğuruyor kutu dan arc sword ve wixen alan arkadaşlarımızda var ve bu bizi diğer oyuncuların arkasında bırakıyor. bazıları gibi olmayacağız denildi her platformda bazılarını geçtiler

SandraB

Üye
O zaman etkinliği kapatıp bu sorun üzerinde ekibini çalışması lazım oyuncular arasında adaletsizliği doğuruyor kutu dan arc sword ve wixen alan arkadaşlarımızda var ve bu bizi diğer oyuncuların arkasında bırakıyor. bazıları gibi olmayacağız denildi her platformda bazılarını geçtiler
Emin 1000 de 1 oranı yakalamışlar sürekli kırıyorum en iyi drobum fp bugünde summoning scroll aldım.

HeaveN

Üye
Sorun var şuan bende 2 gündür giremedim normal giriyodu bu aralar hiç giremiyorum

Pitou

Üye
Aynı zindan gibi düşünün o kadar sorun oldu.Sonuç ne oldu ? Sorunsuz bir şekilde düzeltildi. Bazı şeylerin düzelmesi için beklememiz gerekiyor. O kadar büyük problemleri düzelttiler ki ben artık bu ekibin her şeyi düzelteceğine inanıyorum.

ayata99

Üye
Burda önemli olan sorunun çözümü evet ilk başta priestleri almıyordu şimdi ise sorun 200 kişi önce tıklasanda almaması benim jobum rogue job la ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü clanda bazıları alıyor bazılarını almıyor. örnek protean 850 tıklamış lunaskar 820 tıklamış lunaskar ırkı olmamıza rağmen etkinliğe giriş sağlayamamız önemli olan her oyuncuun eşit şekilde etkinlikten faydalanabilmesi

ayata99

Üye
Aynı zindan gibi düşünün o kadar sorun oldu.Sonuç ne oldu ? Sorunsuz bir şekilde düzeltildi. Bazı şeylerin düzelmesi için beklememiz gerekiyor. O kadar büyük problemleri düzelttiler ki ben artık bu ekibin her şeyi düzelteceğine inanıyorum.
Bir sorun varsa etkinlkiiği kapatıp çözüme kavusturduktan sonra aktif etmelisin ki her oyuncuya eşit bir şekilde oyun oynamasını sağlamalısın. Belk de bu durumdan haberleri bile yoktur

HeaveN

Üye
aynen düzelir şans girersek gireriz giremezsek yapcak birşey yok :d

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Bir sorun varsa etkinlkiiği kapatıp çözüme kavusturduktan sonra aktif etmelisin ki her oyuncuya eşit bir şekilde oyun oynamasını sağlamalısın. Belk de bu durumdan haberleri bile yoktur

Bu konu hakkında bilgimiz var, en kısa sürede oyun kaynaklı taraf tamamen düzelecek.
Forum kuralları gereği zaten konuyu açmadan önce arama yerini kullanırsan benzer konulara yanıt verildiğini görebilirsiniz.

Hedvein

Üye
Daha önce bahsedilmişti sanki, sıralama sistemi ile ilgili bir sorun olabilir. Priest sınıfını almıyordu artık alıyor ama bazen almıyor. Ben son 3 gece giremedim mesela ama öğlen girdim ^^

Klausnicky

Üye
Sorun varsa düzeltilene kadar kapatılmalı, giremeyenlere haksızlık oluyor. 2 gündür gerçekten ne zaman katıla tıklasam, hiç bir şekil de almıyor.

ayata99

Üye
Sorun varsa düzeltilene kadar kapatılmalı, giremeyenlere haksızlık oluyor. 2 gündür gerçekten ne zaman katıla tıklasam, hiç bir şekil de almıyor.
söylemek istediğim bu bir çözüm bulunana kadar kapatılmalı diğer oyunculara haksızlık olmaması adına ancak yönetimin bakış açısı biraz daha farklı sanırım

Querrero

Üye
Şuan gece 02:00 forest etkinliğine yine giremedim. Mage ile 2 gündür giremiyorum.

Düzeltme: Biz bu etkinliğe girmek için gece 2 ye kadar bekliyoruz keza öğlen 2 ve akşam 8 dekine de. Ve etkinliğe almıyor. Arkadaşların dediği gibi bu etkinliği düzeltene kadar kapatın. Gerekli bütün testleri yapın. Böyle devam edecekse de büyük umutlarla başladığım ROW benim için gerçekten bitmek üzere.

Son düzenleme:

JUSTINTIME

Üye
bugun saat 20:00 dakı fortnes ın tıklama ekranı gelmedı gece 2 yı bekledım tıkladım 74 deydı 800 kusur oldu almadı ? neden ama neden ? duzgun calısmıyorsa kapatın kı adaletsızlık olmasın bız bu oyuna adalet var dıye geldık sayın @SunRise @BEARFACT @Artifact

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt