Dash ve Hp/Defans Scroll Alım Rehberi

EaGLe*

Üye
Yeni Başlayan Arkadaşların Scrolları Bulma Konusunda Sıkıntı Yaşadıkları Ortada. Sürekli Soru Gelmesi Üzerine Paylaşmak İstedim. Bu Arada Mağazada Şu Anda Sadece Dash(Hızlı Yürüme) ve Hp/Defans Scrolları Bulunmakta. Attack yada Stat Artıran Scrollar Şu Anda Yok.

1.Resim: Sağ Altan Mağazaya Tıklayarak Satış Penceresini Açıyoruz.

1.jpg

2.Resim: General Sekmesine Yıklayarak Scroll Sayfasına Ulaşıyoruz ve 2.Resimdeki İşlemleri Gerçekleştiriyoruz.

2.jpg

3.Resim: İşlem Başarılı Uyarısını Aldıktan Sonra Çanta Sekmesine Tıklayarak Aldığımız İtemleri İşaretliyoruz ve Seçili İtemleri Oyuna Gönder Butonuna Gasarak İtemlerimizi Çantamıza Aktarmış Oluyoruz.

3.jpg

Düzenleme Notu: Shop a Attack (Adranalin) scroll eklenmiştir. Aynı işlemleri yaparak alabilirsiniz.

Son düzenleme:

EtikeT

Üye
Bilmeyen çok kişi vardı, sürekli SC'si olmayanlara Marketten SC çekip trade ediyordum. Paylaşım için teşekkürler, faydalı olacaktır.

MadBeasT

Üye
Yeni Başlayan Arkadaşların Scrolları Bulma Konusunda Sıkıntı Yaşadıkları Ortada. Sürekli Soru Gelmesi Üzerine Paylaşmak İstedim. Bu Arada Mağazada Şu Anda Sadece Dash(Hızlı Yürüme) ve Hp/Defans Scrolları Bulunmakta. Attack yada Stat Artıran Scrollar Şu Anda Yok.

1.Resim: Sağ Altan Mağazaya Tıklayarak Satış Penceresini Açıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 3812

2.Resim: General Sekmesine Yıklayarak Scroll Sayfasına Ulaşıyoruz ve 2.Resimdeki İşlemleri Gerçekleştiriyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 3813

3.Resim: İşlem Başarılı Uyarısını Aldıktan Sonra Çanta Sekmesine Tıklayarak Aldığımız İtemleri İşaretliyoruz ve Seçili İtemleri Oyuna Gönder Butonuna Gasarak İtemlerimizi Çantamıza Aktarmış Oluyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 3814
Çok iyi niyetli ve faydalı bir çalışma tebrik ederim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt