Death Valley AsasLar Yüksek hasar sıkıntısı!

HeaveN

Üye
Selamlar...

Death Valley
Asaslar gerçekten çok güçlüler normal tabiki güçlü olması gerekiyo ama , çok saçma yüksek damage atıyolar.

Farm atmak imkansız Death Valley çekmişler tüm farmları dropları Krallık farm atsan pot parası çıkmıyor.!
Diğer Joblar bana vuruyor ama öyle tek yemiyorum Asaslarda ciddi yüksek hasar vuruşları var Nerf şart gibi geliyor biraz.

Tüm Joblar Nerf geldi Asaslar oyundan soğutuyo şuan herkesi , dediğim gibi asas güçlü olcak ama aşırı güçlü geldiler bana, bide ölmüyolar 4 mage rahat girip tek başlarına kesiyolar Priestler tek iyiyor dayanma imkanı yok zaten asas karşı.

Sizce Asaslar hakkında düşünceniz nedir ? Ama yine dediğim gibi güçlü olcak Job sadece bana atakları az olmasına rağmen 3k 4k damage atıyolar.

bedomazo

Üye
asasin + acli birine job farketmez tek atmasinin imkani yok.

Bogateg

Üye
Asaslar çok güçlü değil , anti def lazım oyunda çok ciddi anti def sıkıntısı var

themurolity

Üye
Oyunda item ve karakterler arası denge olmadığı için bu tür sorunlar hep olacak. Aman boşver bırak vursunlar yüksek yüksek düzeltmeye kalktıklarında dahada kötü yapıyorlar. Daha kötü yaptıkları için oyunda artık mage yok. Daha kötü yaptıkları için oyunda artık okçu yok. Asaslarada el atarlarsa oyunda asasda kalmayacak

SessizCogunlugunSesi

Üye
Yine iğrenç bir farm atamıyoruz başlığı..
Başlığa odaklanmak varken, cımbızla ayılayıp, farm yapamıyoruz olan yerimi gördün?Konuyu amacından saptırmak için güzel tespit.Tamam bu kısmı saymasak bile bu durum asssasların aşırı güçlü olduğu gerçeğini değiştirmez.geçen gün pazarda gezerken assas ve warriorun tek el silahlarına denk geldim, dikkatimi çeken şey elemental hasarları idi.Warriorun ki +1 10 elemental damage,assasın ki 40 küsürdü +1 de elemental hasar olarak.Bu silahların ikiside sarı item kategorisinde idi.Hasarın bir kısmı buradan geliyor,burayı siz yorumlayın artık.Warriordan kısılırken assaslara çok cömert davranılmış.Oyun çok hızlı,herşeyin 3-5 saniyede olup bittiği yerde bu kör skili süresi çok uzun.Oyun normal bir oyun olsa bu anlaşılabilir ama burada çok uzun bir süre.Diğer olan bitenleri konuşmak bile istemiyorum.

osi

Üye
Asaslarda sıkıntı olduğu kesin. Asas görünmez 5k hpli bp priestin yanına geldiğinde pot basamadan ölüyorsun. Damagelere baktığında 50tane skili çok seri vurduğu gözüküyor. Skilleri cd leri biraz yükseltseler belki böyle sorunlar olmayacak.

Bum

Üye
Kankalar oyun başından beridir düşülen hataya düşmeyin. En başta warriorlar dungeon bile dönemeyecek kadar zayıf bir class iken buff yerine bplere nerf istedi ve bpler nerflendi bakıldı gene dungeon dönemiyor bu class gittiler okçular dediler okçu nerflendi baktılar gene olmuyor mage nerflendi sonra bakıldı gene olmuyor dungeon moblarına vurulan hasar arttırıldı moblar kolaylaştırıldı bir şeyler oldu. Haliyle bp, okçu ve mage nerflenince oyun asas ve warrior oyununa dönüştü. Eskiden bp okçu mage farmı rahat atıyorken asas pkda kıvamında güçlüydü. Tek sorun warrior buffı ile çözülecekken şimdi daha çok pot harcayıp daha yavaş pve yapar hale geldik. Lütfen bir sınıf nerflenmesin artık diğerleri orantılı güçlensin isteyelim.

1313designer

Üye
Kankalar oyun başından beridir düşülen hataya düşmeyin. En başta warriorlar dungeon bile dönemeyecek kadar zayıf bir class iken buff yerine bplere nerf istedi ve bpler nerflendi bakıldı gene dungeon dönemiyor bu class gittiler okçular dediler okçu nerflendi baktılar gene olmuyor mage nerflendi sonra bakıldı gene olmuyor dungeon moblarına vurulan hasar arttırıldı moblar kolaylaştırıldı bir şeyler oldu. Haliyle bp, okçu ve mage nerflenince oyun asas ve warrior oyununa dönüştü. Eskiden bp okçu mage farmı rahat atıyorken asas pkda kıvamında güçlüydü. Tek sorun warrior buffı ile çözülecekken şimdi daha çok pot harcayıp daha yavaş pve yapar hale geldik. Lütfen bir sınıf nerflenmesin artık diğerleri orantılı güçlensin isteyelim.
kardeşim çok rica ediyorum pve deme aynı şeyin sayısız tekrarı diyelim.

GizliPriest

Üye
Şuan yayıncıların çoğu asas oynadığı için kesinlikle nerf gelecegini düşünmüyorum :) keşke gelse itemsiz olupda çok saçma hasarlar çıkıyorlar. İtem de yapmana gerek yok +8 kryss yeterli :)

SessizCogunlugunSesi

Üye
Zaten bu oyunda yayıncıların ne istediği önemli,geri kalanın önemi yok her şeyi onlar biliyor.Diğer oyundan bu yüzden kaçtık ama burasıda oraya doğru gidiyor.Millet ısrarla yazdığı halde dünkü yayında sorun yok denilip duruldu.Zaten öyle olması gerekiyormuş.Tez,antitez,peki bir assası,diğer bir assas dışında nasıl keseriz?Kesen varsa görelim.Assasın antitezi nedir?Olması gerekmiyormu?

Son düzenleme:

priesttt

Üye
her yer asas dolu, 2 tane asas geliyor tekliyor geçiyor. anti def varmı yok mage zaten çöp gibi kırılgan yapmışlar int mage olup shell giysek can yarı yarıya düşüyor nerdeyse. Saçmalık aşırı fazla

GrejuwalTRl

Üye
Yanlış anlamayın arkadaslar ama o asasların bir cogu okcu oynayan insanlardı. Okçuyu ağlaya sızlaya bazı kişiler genelleme yapmıyorum bakın bazı kişiler nerf yedirmesini sağladı. Şimdi ise asasların yüksek damage cıkarmasından şikayetler oluşturmaya başlandı. Yani ne istiyorsunuz tam olarak asassin karakteri tamamen silinsin mi ne olsun isteniliyor. Asası savundugum yok ben okçu karakter oynayan birisiydim artık o kadar illallah geldi ki asasa dönmek zorunda kaldım

priesttt

Üye
Yanlış anlamayın arkadaslar ama o asasların bir cogu okcu oynayan insanlardı. Okçuyu ağlaya sızlaya bazı kişiler genelleme yapmıyorum bakın bazı kişiler nerf yedirmesini sağladı. Şimdi ise asasların yüksek damage cıkarmasından şikayetler oluşturmaya başlandı. Yani ne istiyorsunuz tam olarak asassin karakteri tamamen silinsin mi ne olsun isteniliyor. Asası savundugum yok ben okçu karakter oynayan birisiydim artık o kadar illallah geldi ki asasa dönmek zorunda kaldım
okçu çok seri vuruyordu, damagesinden çok seriliği sıkıntıydı. mage elini kaldırıp tekleme atana kadar okçu 2-3 tane ok atıyordu. her biri 1k damage.

SessizCogunlugunSesi

Üye
Bu güne kadar okçular hakkında bir şey yazmadım .Yıllarca okçu oynamış birisi olarak ,arkadaşa katılıyorum. Burada oyun makaniklerinden kaynaklı ,okçular çok hızlı ok atıyor,buna yay germe ve okun gidiş masafesi dahil çok hızlı.Okçuların damagasi arttrılacaksa bile bunların yavaşlatılıp, atrttılılması lazım.Bu konunun bu şekilde dengede olduunu düşünüyorum.Üstelik kör atıyor,sütun atıyor,yavaşlatma atıyor.Ama sonuna kadar haklı oldukları bir konu varki oda 3'lü 5'linin az vurması.5'lin 5 tane r değerinde vurması gerekiyor ama vurmuyor.Benimde okçu oynamamamın sebebi budur..Normal şartlarda bp den daha iyi farm atar,bana göre.Burada öyle bir şey yok tabiki,yanına bile yaklaşamaz.

Porteur

Üye
Bu başlığı açabilmek için, size saldıran Assas'larla aynı seviyede eşyanız olmalı.
6 aydır farm atıp, 10 gb'yi geçmeyen eşya düzeninizle assas'larçok güçlü diye başlık açamazsınız.
Açarsanız bu iğrenç bir farm başlığıdır.
Size gelen Assasların en kötü ihtimalle dual Hatred +7'si var. Bazılarında epik ve uniq takı seti var.
Sizde var mı acaba bunlar ? Mesela Holy priest pendantınız var mı? Gunnar Sword'unuz var mı?
Bunlar olupta assaslar sizi her vs'de kesiyorsa,bir güç dengesizliği olabilir. Fakat böyle bir durum yok. Çünkü bu eşyaları olan Battle Priest'lar ezip geçiyor VS'de..
%350'lik skilli herkes 350 mana harcarken 280 manaya kullanıyorsunuz. Bence asıl bu düzeltilmeli. Neden bu mana torpili ? Buff at, ac at, 30str at. Kendini healle..
Diğer classların yarı maliyetine farm yapıp ağlamanız tamamen objektiflikten uzak olduğunuzun ve kendi menfaatlerinizi düşünmekten öteye gidemediğinizin en büyük göstergesi..

birol2003

Üye
Bu başlığı açabilmek için, size saldıran Assas'larla aynı seviyede eşyanız olmalı.
6 aydır farm atıp, 10 gb'yi geçmeyen eşya düzeninizle assas'larçok güçlü diye başlık açamazsınız.
Açarsanız bu iğrenç bir farm başlığıdır.
Size gelen Assasların en kötü ihtimalle dual Hatred +7'si var. Bazılarında epik ve uniq takı seti var.
Sizde var mı acaba bunlar ? Mesela Holy priest pendantınız var mı? Gunnar Sword'unuz var mı?
Bunlar olupta assaslar sizi her vs'de kesiyorsa,bir güç dengesizliği olabilir. Fakat böyle bir durum yok. Çünkü bu eşyaları olan Battle Priest'lar ezip geçiyor VS'de..
%350'lik skilli herkes 350 mana harcarken 280 manaya kullanıyorsunuz. Bence asıl bu düzeltilmeli. Neden bu mana torpili ? Buff at, ac at, 30str at. Kendini healle..
Diğer classların yarı maliyetine farm yapıp ağlamanız tamamen objektiflikten uzak olduğunuzun ve kendi menfaatlerinizi düşünmekten öteye gidemediğinizin en büyük göstergesi..
tabi canım herkes sizin gibi bastır parayı al itemi yapmadı, hangi assas o itemleri farm yaparak aldı gösterirmisin ? charları ya full dizili aldınız yada end lvl e kadar küçümsediğiniz bp lerin yanında yancı olarak kasıp, itemleri yine para ile aldınız, buradaki insanların çoğu karakterlerine aylarca emek verdikleri halde assasların yarısı kadar olamadığı için hayıflanıyor senin baktığın pencereye bak. bu hızda asas vs assas dışında karşınızda oyuncu kalmayacak, kalan tüm oyunculaar sürek avının önüne atılmış koyun gibi kaldılar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt