Öneri Denge

themurolity

Üye
Oyun yavaş yavaş erimeye başlıyor artık. İtemlerin +8 - +9 a açılması biraz olsun canlandırmıştı ancak onun gazı da bitti. İtem basıp kullananlar gördü ki itemli ile itemsiz arasında çok büyük fark yok ve herkes satmaya başladı itemlerini. Farm yapıyorsunuz artık farmda çıkan itemler para etmiyor. Hatred olmuş 17 m Eartsheeker 40 m saatlerce dw asaslara kesilmekten zaten farm atılmıyor. Belirli saatler aralığında 2 kapanacak itemler 1 e aktarılacak dendi ancak 2 açıkken daha çok item atıyor oyun. Burada bir hata var daha önce ilettik ancak bakan olmadı. Asas çok fonksiyonlu iken diğer karakterlerin hiç bir özelliği yok. Asas ve Warrior un master 10 skili 10 saniye iken priest in 3 saniye. Asas her vurduğunda kör edebiliyor 5 saniye. Canı azaldığında uçabiliyor. Aynı anda dispel minör ve pot kullanabiliyor. Halen bunları görmeyip bunlara çözüm bulunamıyor. 140 tane izleyeni olan akşama kadar yayınlarında küfür eden ergenler dinleniyor. Söylemekten bıkmadım bıkmayacağım ve tekrar ediyorum item ve karakterlere denge gelsin.

Detrau

Üye
krallık haritalarında slotlar row ile farmlanıyor zaten o sebepten fiyatlarının düşmesi normal

turku6az

Üye
Bence oyundaki en büyük sıkıntı job dengesi ve job dağılımı. Şöyle ki asas pk için çok iyi, bp farm için çok iyi. Böyle olunca DV hariç sadece bp görüyoruz. DV'de 1-2 mage parti, 1-2 okçu parti ve asas görünüyor. Oyunda int mage, int pri, warrior gibi diğer joblar hiç yok neredeyse. Job dengesini ayarlamak zor olabilir ama bu kadar büyük çaplı bir oyun bunu yapabilmeli. Hatta kendi fikrimce sezonlara bağlı olarak her jobun metası olabilir. Ama denge sağlanırsa buna gerek kalmadan pk'da her job aranır. Melee partide 7asas 1pri yerine warriorlar da aranır, int mageler de...

N3v3N

Üye
Önce assas tasarlanmış. Sonrasında oyun assas uzerine kurulmuş. Şu clas assasi kesemesin ama assasa su skili koyalım da kessin, şu clasta assasi kesemesin, assasa su skili koyalım immortal olsun, uçsun kaçsın, tanklasin, party içine girip elini kolunu sallayarak çıksın...

Assasin zayıf olduğu ne varsa hemen fixleyelim. 4 4luk class olsun.

Warrior skillerinin %90i buglu, R vuramiyor, mage skilleri sorunlu, BP r vuramiyor. Acelesi yokya 5-10 sene bekler oyuncular.

Dün fanius bile warrior skilli 10 saniyede 1000 vuruyor diyor. Skilin buglu olduğundan 30 saniyede vurduğundan haberi yok :D

SessizCogunlugunSesi

Üye
Warrior çift skil vuruyor diye 3-5 kişi yazdı,hemen fixlediler.Assas hakkında belkide binlerce yazı yazıldı,kimsenin umrunda olmadı. Bu ne yaman çelişkidir? Anlamadım.

Zafer1991

Üye
Asas yayıncılarda ağlıyor arkadas priest kac kere nerf yedi sesleri cıkmadı asas kendine geldi ağlıyorlar yayıncısından spike 8lisine kadar biz ne kadar sabırlıymısız priestin r'si vurmaz,escape nerflenir,heal kaldıramaz,daha dune kadar manası 340tı 61 skılı diye master 10 unu bıze yutturdular,master skılı nerflendi herkesın 10 sanıye bızım 3sanıye dustu skill ağacı desen acan varmıdır yoktur...kalkmıslar asas dengelenıyor dıye kıyamet koparıyorlar vay arkadas bide bize bak:)

Cabbar34

Üye
olurmu canım asaslarda asasdan şıkayetci..ornek dw de 4 bp prest farm atıyor hepsı 2k ustu apli..1 asas gelıyor 1 bp yı ayıklıyor sonrasında asasda kesiliyor..asas dıyorkı efendım bu asaslar neden bu kadar güçsüz 4 bp yide kesemedim.asaslar çok zayıf diyor..söyledim 50 izleyicisi olan yayıncılara yayında dile getiricekler.asasn 4 bp yide kesmesi lazım böyle olmaz .her skile 1 kil alıcak yakında merak etmesin asaslar..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt