Detaylı Dorion turu

huseyin35

Üye
Zombi alanı efsane olmuş. Eskiden mageler orda 70'e kasardı. Bakalım zombiler slotu tekrardan dolacak mı?
Fakat kopya çekerken ufak hata yapmışlar. Uskonun berbat ettiklerinden bir tanesi olan zombi slotunu kopyalamışlar. Koreliler o slotu toplu respawn ettiriyordu mageler için elverişli oluyordu. Şuanda zombi slotu usko'da toplu halde çıkmıyor. Maalesef bunu da yeni halinden kopyalamışlar. Bence Empire döneminden kopyalayın orayı. Hatta belki Attila benzeri bir boss bile respawn edebilirsiniz kolay gelsin geliştirici ekibi :).

Not: Usko'nun en berbat ettiği kısım ise magic anvil tasarım penceresidir. Korelilerin tasarımı o sarı ve kırmı ışık çok daha iyiydi.

JoesXs

Üye
ses efekleri cok iyi düşünülmüş ve yapılmış

pinkishorange

Üye
Ben de bayıldım haritaya. Anlatacak sıfat bulamıyorum. Harita çok büyük ve o kadar çok detay var ki incele incele bitiremiyorum. Özellikle zombi bölgesine, tavernaya ve earth wormleri geçip ağaçların arasına girdiğimizde çıkan börtü böcek ve kuş seslerine bayıldım, müthiş. Büyük ihtimalle ekip, sesleri görüntüyle destekleyecek şekilde npcler ekler diye düşünüyorum. Limanda alışveriş yapan, oduncunun orada odun kıran, çiçek bahçesinde çiçen diken npcler vs. gibi.
Emeğinize sağlık Rise Online ekibi.

Hezer

Üye
Zombi alanı efsane olmuş. Eskiden mageler orda 70'e kasardı. Bakalım zombiler slotu tekrardan dolacak mı?
Fakat kopya çekerken ufak hata yapmışlar. Uskonun berbat ettiklerinden bir tanesi olan zombi slotunu kopyalamışlar. Koreliler o slotu toplu respawn ettiriyordu mageler için elverişli oluyordu. Şuanda zombi slotu usko'da toplu halde çıkmıyor. Maalesef bunu da yeni halinden kopyalamışlar. Bence Empire döneminden kopyalayın orayı. Hatta belki Attila benzeri bir boss bile respawn edebilirsiniz kolay gelsin geliştirici ekibi :).

Not: Usko'nun en berbat ettiği kısım ise magic anvil tasarım penceresidir. Korelilerin tasarımı o sarı ve kırmı ışık çok daha iyiydi.
Sarı çizgi, kırmızı çizgimizdi, elimizden aldırlar. Bizde bıraktık

NORMA

Üye
Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt